Konečně elektroauto pro chudé

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Konečně elektroauto pro chudé

#1 Nový příspěvek od duchodce »

Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Konečně elektroauto pro chudé

#2 Nový příspěvek od fikejz »

1.4.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 8986
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Konečně elektroauto pro chudé

#3 Nový příspěvek od Sniper »

No já myslím, že obecně elektromobilita bude jen pro bohaté a vyvolené a my ostatní se vrátíme k osvědčeným modelům 8)

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Konečně elektroauto pro chudé

#4 Nový příspěvek od fikejz »

8) :D
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Konečně elektroauto pro chudé

#5 Nový příspěvek od J.A.Y. »

Nahodou s vartasem se jezdilo dobre... Na technickej benzin :smich:

hugo3
Příspěvky: 702
Registrován: čtv čer 16, 2016 12:21 pm
Bydliště: 15000

Re: Konečně elektroauto pro chudé

#6 Nový příspěvek od hugo3 »

nemusíš chodit až tak daleko do budoucna, můžeš si dojet do klatov https://www.elblesk.cz/
jenom pro info, brácha už složil zálohu a v květnu by mělo dorazit.
pro dloubavé, je chabrus na nohy a kokodák je pro cestování kolem komína tzrochu veliký...
Předpovědi expertů jsou většinou jen o něco málo lepší než náhoda

Ready
Příspěvky: 393
Registrován: sob kvě 29, 2021 8:03 am
Bydliště: Karolinka

Re: Konečně elektroauto pro chudé

#7 Nový příspěvek od Ready »

S tříkolkou Elbleskem byl nedávno u nás v práci taky jeden důchodce zastavený,hned sem to omrknul a sedl si,na jednu stranu super,pro důchodce na nákup,pro obědy nebo i na ježdění do práce super,provozní náklady nula nic,životnost baterie=náklady na novou otazník,místo to nezabíralo žádné,rejd luxusní,když jede člověk sám,na zadní sedák nákup nacpeš,na jízdy kolem komína klidně ano...pro mně ovšem obrovské mínus, že je to strašně nízké,mám v hajz.u pravou nohu a skoro jsem z toho nevylezl,nedokázal jsem se zvednout....možná otázka cviku a zvyku,ale byl to problém. Svého času jsem slintal po Twizim, neuvěřitelný úlet,byl jsem ho vyzkoušet a stejné,ani na jednu stranu to pořádně nešlo,sedí se kousek nad zemí.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Konečně elektroauto pro chudé

#8 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

to by mohlo dobře razit vítr elektrocyklistům!! ani se nebude muset vyhlašovat ta třicítka po městě.tohle fosiláky ukázní a zařaděj se..já jsem trošku pošteloval posed na kole.přece jen má leader fox lucas takovej nepřirozeně vzpřímenej posed.prostě nesportovní geometrie.představec jsem šoupnul až pod podložky hlavovýho složení.sklonil do negativního ůhlu ,co dovolil displej,abych na něj viděl a je to mnohem lepší.dojíždím ráno i souseda s Fabii.no ale ten se courá,důchodce.brání jízdě elektrojezdcům.měl by dostat pokutu!! aby mě někdo nenapadl.že se neekologicky vozím sám,tak jsem pořídil sedačku pro malýho Vítka..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“