Bluetooth do auta

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Bluetooth do auta

#1 Nový příspěvek od Deane7 »

Používate v aute pri šoférovaní bluetooth? Zaujíma ma aké sú najvýhodnejšie. Mal som také čo sa priplo k slnečnej clone, no to je nevýhodné lebo ak aj v aute niekoho veziem a niekto mi volá tak nechcem aby všetci počuli čo mi druhá strana hovorí a človek musí stále myslieť aj aby bolo nabité a stávalo sa mi že ak som bol mimo auta v dosahu tak som nepočul hovor lebo to rozprávalo v aute. A mal som aj sluchátko do ucha ale nestálo za nič. A mobil zazvoní práve v najnevhodnejšiu dobu, pritom sa aj predpis snažím dodržať.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2544
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Bluetooth do auta

#2 Nový příspěvek od murár »

Naši vyvolený nám asi budú za telefonovanie počas jazdy brať vodičaky!
https://auto.pravda.sk/poradna/clanok/6 ... o-vodicak/

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Bluetooth do auta

#3 Nový příspěvek od chobotek »

Nejvýhodnější jsou ty integrované. To je snad v každém 20let starém autě, které nebylo vyrobené jako "social edition". Do čeho to chceš?
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Bluetooth do auta

#4 Nový příspěvek od Deane7 »

Murár, veď práve ten článok ma k tomu nakopol.
Chobotek,
Mám Alteu XL 13ročnú a BT nemá, no ale som predsa napísal že nechcem pustiť hovor nahlas. Zaujíma ma do ucha.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Bluetooth do auta

#5 Nový příspěvek od chobotek »

Jabra. Model si vyber podle toho, co ti sedí (mám asi 15let starou BT-500v). BT headset dělá kde kdo, ale je málo výrobců, co zvládnou BT stack relativně bez chyb a sluchátko dobře sedí.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Bluetooth do auta

#6 Nový příspěvek od Deane7 »

Hlavne mi ide o to aby ma druhá strana pri telefonovaní dobre počula. Ak je mikrofón v sluchátku na uchu.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

fikejz
Příspěvky: 5989
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Bluetooth do auta

#7 Nový příspěvek od fikejz »

Mám Jabra talk 25 a spokojenost. Měl jsem i nějaký z Ali, a dobrý, ale tam je to loterie, může fungovat skvěle, a taky může hned od nova mít na prd baterii a nemáš to komu otlouct o makovici. Reklamace špatný baterie je horor i u nás, natož s Číňanem.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Allan
Příspěvky: 433
Registrován: stř lis 16, 2011 6:19 pm
Bydliště: Horni Moštěnice

Re: Bluetooth do auta

#8 Nový příspěvek od Allan »

Ahoj mám tady jednu Jabru volnou ,pokud máš zájem za 200Kč +poštovné je tvoje .Vše plně funkční koupil jsem si nové auto a tuto už nepotřebuji.
Obrázek

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Bluetooth do auta

#9 Nový příspěvek od Deane7 »

Deane7 píše: úte pro 28, 2021 4:51 pm Mám Alteu XL 13ročnú a BT nemá, no ale som predsa napísal že nechcem pustiť hovor nahlas. Zaujíma ma do ucha.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Bluetooth do auta

#10 Nový příspěvek od Deane7 »

Kúpil som JBL za 60€, dá sa používať len jedno a celkom dobré recenzie. Prakticky ich potrebujem len na prijatie hovoru v aute keďže idú používanie mobilu prísne trestať, ja sám to schvaľujem a preto to nechcem porušovať.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.


Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Bluetooth do auta

#12 Nový příspěvek od Deane7 »

Ja som niečo podobné mal, už som napísal že to je dobré ak jazdíš autom sám. Ak mám spolujazdcov tak nechcem aby počúvali čo mi druhá strana hovorí. Takže iba štuple do uší.
https://www.datart.sk/bezdratova-slucha ... cerna.html
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
Deane7
Příspěvky: 2152
Registrován: sob pro 15, 2012 1:22 pm
Bydliště: NMnV

Re: Bluetooth do auta

#13 Nový příspěvek od Deane7 »

Sluchátka som za jazdy vyskúšal a som spokojný. Na telefonovanie v pohode stačí jedno. Ja počujem dobre a druhá strana počuje mňa dobre. Nainštaloval som si rádio expres aj dopravné informácie a super.
Nikdy nehovor: To nejde. Vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.

Uživatelský avatar
elbarto
Příspěvky: 1935
Registrován: ned dub 21, 2013 12:25 pm
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluetooth do auta

#14 Nový příspěvek od elbarto »

... pokud by někdo chtěl do koncernového stroje, tak tady mám kopletní origo Škoda set vyndaný z Octavie II.

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“