Orbitrol - uniká olej.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
PETER+
Příspěvky: 96
Registrován: úte říj 28, 2008 1:02 pm

Orbitrol - uniká olej.

#1 Nový příspěvek od PETER+ »

Prosím o radu. Tečie mi olej z orbitrolu okolo osky kde sa pripája volant. Mali ste to už niekto rozobraté, myslíte že stačí pretesniť nejaké gufero, resp. nové gumičky?

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Orbitrol - uniká olej.

#2 Nový příspěvek od adam125 »

Pravděpodobně tam bude o-kroužek. Skus to rozebrat

Olpik
Příspěvky: 375
Registrován: pát bře 13, 2009 11:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Orbitrol - uniká olej.

#3 Nový příspěvek od Olpik »

adam125 píše:Pravděpodobně tam bude o-kroužek. Skus to rozebrat
Nevim co je to za typ,ale mam takovou zkusenost. Měnil jsem v praci tesneni na orbitovem hydromotoru -je to dost podobne tomu servu taky tekl kolem hridele a bylo tam vysokotlake tesneni kov s gumou.Tesneni slo pekne ale muselo se to pri skladani spolu nacasovat jinak se netoci mam i navod ktery nam dali s tesnenim,pro hydromotor.
Přílohy
servo.jpg

PETER+
Příspěvky: 96
Registrován: úte říj 28, 2008 1:02 pm

Re: Orbitrol - uniká olej.

#4 Nový příspěvek od PETER+ »

Našli ste ten návod, môžte mi ho poslať?

PETER+
Příspěvky: 96
Registrován: úte říj 28, 2008 1:02 pm

Re: Orbitrol - uniká olej.

#5 Nový příspěvek od PETER+ »

Tak som to nejako poskladal ale nevidí sa mi to. Keď chcem mierne otočiť kolesá riadenie má akoby smahu točiť ďalej tak musím korigovať volantom na opačnú stranu. A nejak sa mi začal hriať olej či tam treba nastaviť nejaký pretlakový ventíl? Musím sa nato ešte raz pozrieť neviete niekto poradiť resp nestretli ste sa s niečím podobným?

Novotny Pavel
Příspěvky: 84
Registrován: úte zář 25, 2007 6:35 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Orbitrol - uniká olej.

#6 Nový příspěvek od Novotny Pavel »

máš to špatně složený-v sekci manuály a návody(musíš být přihlášen jinak se ti nezobrazí) je celý postup jak rozebrat a složit orbitrol.

PETER+
Příspěvky: 96
Registrován: úte říj 28, 2008 1:02 pm

Re: Orbitrol - uniká olej.

#7 Nový příspěvek od PETER+ »

Ten návod mám preštudovaný, ja mám trošku iný typ a tam sa to skladá inakšie žiadne zárezy alebo rysky tam niesú.

Olpik
Příspěvky: 375
Registrován: pát bře 13, 2009 11:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Orbitrol - uniká olej.

#8 Nový příspěvek od Olpik »

PETER+ píše:Našli ste ten návod, môžte mi ho poslať?
Tady jsou fotky navodu pro sestaveni podotykam hydromotoru Danfos OMP series 7 , ty rysky co jsou na fotkach taky ve skutecnosti ani na hrideli ani nikde nejsou .Uz jsem pretesnoval ctvrty hydromotor a vzdycky to fakcilo.Jezdi k nam servisak na Bobcat a od neho vim ze chlapy co snim delaji taky pretesnovali hydromotor na pojezd a nechtel se jim tocit takze ide to asi "lehce" spatne slozit , podle me ty kanalky na rotoru musi prepoustet olej do te hvezdicove soucastky ktera se odvaluje po tech valeckach a u serva to bude nejspis opacne protoze ten orbitovy otacivy pohyb je stejny.Dival jsem se aj na ten manual ORSTA je tam taky napsane ze ty rysky tam jsou dokreslene jenom na fotce a nejsou vztazene k drazce na rotoru .Tak zatim je tohle a uvidime. 8)
Přílohy
P6190105.JPG
P6190104.JPG
P6190103.JPG
P6190102.JPG

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“