motor 1,9 PD 85kw

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Frantík
Příspěvky: 706
Registrován: pát črc 27, 2007 11:15 am
Bydliště: Plzeň

Re: motor 1,9 PD 85kw

#31 Nový příspěvek od Frantík »

Tata píše:na doporučení od discaveriho, jsem zejel za jednim mechanikem tipujeto že byl čipovaný, tak příští středu jede na pozorovaní, eletrika to je svině :(
Jo, tak to je možný. S tim jsem se už taky potýkal a byly to špikovky. Nemám chipsování rááád. Dělaj to patlalové a výsledek je dřív nebo pozdějc průser. Oni sou holt v továrnách blbci, kteří ani neví, co motor snese, jak málo může žrát a jak může být silnější.
Když mùžu, pomùžu a poradim a občas kecam. :-)

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 2943
Registrován: sob črc 07, 2007 9:42 pm
Bydliště: Ostrava Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1,9 PD 85kw

#32 Nový příspěvek od Tata »

tak už je po problému, vaha byla na pikaču, nějak ty atrapy :smich: stojí zahovno.
spotřeba na delší trasu klesla, snad bude šlapat bez problemů.
výkopové práce minibagrem 1,6t a JCB 2cx

Uživatelský avatar
Frantík
Příspěvky: 706
Registrován: pát črc 27, 2007 11:15 am
Bydliště: Plzeň

Re: motor 1,9 PD 85kw

#33 Nový příspěvek od Frantík »

Aneb jak praví zkušenost: " Poté, co vyzkoušíme všechny možnosti dospějeme k závěru, že se nakonec vracíme k první myšlence. ;-) Tak ať šlape.

P.S. - psals, že atrapy nekupuješ, že je to origo Bosch. :vysmech:
Když mùžu, pomùžu a poradim a občas kecam. :-)

Uživatelský avatar
Jura 136XXL
Příspěvky: 818
Registrován: čtv srp 16, 2007 10:25 pm
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1,9 PD 85kw

#34 Nový příspěvek od Jura 136XXL »

a kolik ukazaovala stara a kolik nova...

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 2943
Registrován: sob črc 07, 2007 9:42 pm
Bydliště: Ostrava Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

Re: motor 1,9 PD 85kw

#35 Nový příspěvek od Tata »

ja jsem to dostal s atrapou to ještě strýc, a byla za cenu 2,5 našel jsem to zapsané v sešitu se spotřebou.
co jsem trošku zhanel info kolik to ma ukazovat tak jsem došel k zavěru že jě ta vaha asi na pikaču ukazovala 250-400.
nedělní nakup se prostě nevyvedl v kelly, aspon že to uznali a vratili prachy ale to čekaní, a ta ojeta ukazovala podobné hodnoty ale sni to vubec nejelo. druha cesta pro vahu vedla do štangla, borc mame bosh jde pro krabičku a tak nemame mame pirerburg, jak jsem ji uvidel tak jsem poznal že je to ta svině s kterou to nejede, žluta gumička a čislo nalepené nani, tak jsem volal do autorizovaného a druhý den byla a po problému, a cena taky akceptovatelná 3tis
výkopové práce minibagrem 1,6t a JCB 2cx

Uživatelský avatar
_luky_
Příspěvky: 809
Registrován: čtv pro 25, 2008 12:23 pm
Bydliště: kdesi u Berouna

Re: motor 1,9 PD 85kw

#36 Nový příspěvek od _luky_ »

Tak tak. Rodiče koupili Oktávku, motor 1,9. A taky to mělo díru cca 200 otáček. Pomohla výměna váhy, ale stejně se to občas přepínalo do nouzovýho režimu. Na diagnostice nic... A pak mi po dvou letech jednou turbem protekl vsechen olej motoru, na repasu rekli, ze turbo v takovem stavu jeste nevideli a ze neni co repasovat. Nove turbo se zda vyresilo i posledni problem. Mimochodem je to ta nejslabsi verze, tj. ciste mechanicke turbo bez naklapeni lopatek. Ale taky jsme si uzili...

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“