Unikom 30

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Kubo
Příspěvky: 219
Registrován: pát říj 24, 2008 1:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Unikom 30

#1 Nový příspěvek od Kubo »

Mate niekto blizsie informacie ku komunalnemu vozidlu Unikom 30? Jeden znami nam zohnal motor z nejakej ,,multikary" (este ho nemame doma) a opisal prave tento stroj. Mal by to byt trojvalec diesel.
Ide mi hlavne o udaje motora, objem, vykon, krutiaci moment, otacky atd. a aj prevodovku.
Ak by niekto nieco vedel alebo nasiel tak by to velmi pomohlo. Ak by vsak vysvitlo ze tento stroj nema diesel trojvalec tak to nechajte plavat, bude to z nieco ho ineho.
Alebo viete o nejakom takom malom komunalnom vozidlo s motorom Asi Lombardiny 3 valce diesel?
Toto je pravdepodobny darca organov
http://www.autovia.sk/nakladne-auta/ine ... obil-22583

Diky za kazde info 8)

falkon
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 02, 2008 10:51 pm

Re: Unikom 30

#2 Nový příspěvek od falkon »

:O) a co konkretne potrebujes o tom vediet? je to v celku zaujimava masina . ak mas novsiu verziu tak je oznacena 30.0. ja mam na tom pobehane skoro celeeeeee slovensko. este aj na prototype:O) inac prevodovku us do toho nezozenies, bohuzial ani ND.

Kubo
Příspěvky: 219
Registrován: pát říj 24, 2008 1:19 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Unikom 30

#3 Nový příspěvek od Kubo »

Tak dnes sme asi z toho doniestli agregat. Je to Lombardiny (asi LDW 903) trojvalec vodnik diesel, potrebujem objem, vykon, otacky, krutiaci moment a vsetky ine dostupne informacie.
Je k tomu original prevodovka z tohto stroja s origo prirubou, je to prevodovka TAZ 1500 5 kvalt.
Toto vozidlo vraj prislo po vlastnej ose na vrakovisko kde ho zacali palit. Tam ho zbadal znami a zachranil motor s prevodovkou. Asi do toho budeme musiet dat nove kruzky, ale potreboval by som vediet co je to vlastne za motor, vykon, objem, krutak aby sme ho nerepasovali a potom zistime ze je to pre nas slabe, potrebujeme to do homemade traktora.
Za akekolvek info vopred dakujem, daju sa este zohnat nahradne diely na motor?

slimak
Příspěvky: 569
Registrován: čtv pro 31, 2009 6:06 pm
Bydliště: Kysuce

Re: Unikom 30

#4 Nový příspěvek od slimak »

Zhanam predne okno na unikom,neviete o nejakom?

rotvik81
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 29, 2015 11:07 pm
Bydliště: bratislava

Re: Unikom 30

#5 Nový příspěvek od rotvik81 »

ak mas o to sklo zaujem viem ti s tym pomoct u nas vo firme objednavame skla od madarskeho dodavatela mne tiez dodali bocne do dveri nemaju problem s nicim vyrobia hodi co. (aspon tak tvrdia) a ceny su v pohode. ak chces potrebujem sablonu co nieje problem lebo mam taku istu masinu doma a podla sablony mi to vyrobia.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“