třebon rampovač

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Tom L200
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 04, 2014 2:31 pm
Bydliště: Blansko

třebon rampovač

#1 Nový příspěvek od Tom L200 »

Zdravím pánové
chtel bych vyrušit a optat se.
ma trebon rampovac ,ktery jsem dal na stroj s prevodovkou asi 69. jak napojit privod a prepad na dvou pačkovy rozvadec?
Kam dat saci hadici? kam prepadovou?
nekdo mi rikal ze sani do rychlospojky od vlecky a prostredni paku ze 3 u sedacky zajistit v poloze (sklomene vlecky). ale nejak se cerpadlo oziva po zajisteni paky?
Prosim o radu.
Na rozdelovaci jsou oznaceny hadice P a T nevite ktera je ktera?
dekuji moc za radu
:(

Uživatelský avatar
Designer
Příspěvky: 8
Registrován: stř srp 10, 2011 4:49 pm
Bydliště: nedaleko Žďáru n/S

Re: třebon rampovač

#2 Nový příspěvek od Designer »

Zdar, ohledně zapojení toho rozvaděče:
jezdil jsem cca 6 let s 7245 UKT a na ni to bylo z rychlospojky vnějšího okruhu. Ovšem fungovalo to tak, že když jsi chtěl rampovat, musel jsi zaaretovat )páčku na ovládání vnějšího okruhu (to je ta na sklápění vleku například). Tu byl obyčejný vázací drát s háčkem na konci, za který se páčka zaklesla - bylo to jednoduché a rychlé. Bylo možné ji nechat zaaretovanou stále, ale problém byl v tom, že když máš tohle páku v "zapnutý" poloze, tak se nechtějí moc hýbat ramena, proto se to vypínalo. Ovšem jinak to bohužel nejde, tak aby ti zůstaly funkční ramena hydrauliky (předpokládám že je budeš využívat pro štít nebo celý nesený naviják).
To čerpadlo se ti ozývá, když máš připojený ten rozvaděč v rychlospojkách??
No a na kazdém rozvaděči je P (press) - přívod tlaku a T (tank) - odpad
Zetor 4011 & Zetor 7745 Turbo

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: třebon rampovač

#3 Nový příspěvek od frturek1 »

tak jak bylo zmineno, ta vracecka by se dala jeste napojit misto merky oleje kdyz by byla potreba vyuzivat druha rychlospojka, s tou soucasnou funkci ramen a zajistenou pakou venkovniko okruhu je asi jak kde u 5611 mam taky pridavnej rozvadec a funguje mi to vsechno krasne najednou a u 7745 kdyz zajistim paku venkovniho okruhu a chci zvetnout ramena tak to jen poskubava a nezvedne

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“