Utrženej šroub - moooc pěkně

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 397
Registrován: pon lis 17, 2008 2:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Utrženej šroub - moooc pěkně

#16 Nový příspěvek od pali »

vytočit šroub s utrženou hlavičkou se dá navařením matky na dřík. ted jsem poprvé vůbec dělal, spíš chtěl vyčistit olejový filtr v převodovce(z4011). myslím že to je takový malý vypuklý deklík zespoda(diferenciálu).točil jsem a točil a točil. ani jeden šroub nechtěl ven, jako kdyby někdo strhal závity. tak že je nějak dotáhnu a hele, stačili 3otáčky a byli dotažené. jak dostat ven ty šrouby? jak to pak opravit? prosím o radu
vsechno jde poskladat nejak dohromady tak, aby to fungovalo. i muj traktor s 4011kovym zadkem, 5201kovym motorem a 5745kovou predni napravou.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =55&t=3778

Uživatelský avatar
olin
Příspěvky: 989
Registrován: ned črc 08, 2007 11:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Utrženej šroub - moooc pěkně

#17 Nový příspěvek od olin »

sekalsemmalo píše:my jme takle trhli sroub na hlave u favorita.az pak jme videli,ze mi tam sla voda a celej zarostl.kokal jen kousicek. a pak zacala operace.oklepavani ,ohrivani.sehnat M11 zavitnik,nastrikani sajrajtu a dolovani dratkem(kolem je volna dira a zavit je az dole).pak zavareni matky,nic neopalit.no bez samostmivacky bych to neudelal,jeste ze ji vymysleli.oprava tesneni trvala tyden a do prace sem musel chodit pesky a ty nakupy tahat.hruza!!!!

Se mi u F850 povedlo urvat rovnou 3 najednou. Při dotahování na moment vykřupaly únavou materiálu (30let + několikerý vaření). Padlo na to asi patnáct matek. Na jeden šroub stačilo COčko a zbytek to pos..l až nástupem triodiny. Samostmívačka by ale určitě nepomohla, protože jsem to dělal v létě na sluníčku (to ti pak se samostmívačka k hov.u). za odpoledne ale bylo těsnění vyměněný. :)
Dejte mi na to pár lidí a já to udělám.....
PRSKAVEC

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“