Rozvaděč

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
strojař
Příspěvky: 139
Registrován: úte říj 21, 2008 6:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Rozvaděč

#1 Nový příspěvek od strojař »

Prosim nevite nekdo,cim by to mohlo byt ze mi rozvadec uspesne likviduje manzety?Zapojil sem ho,vysunu pistnici a najednou zacal doslova chcat,vymenim manzety znova vysunu a opet tekl :(.Nevim jestli ho mam dobre zapojenej,je na nem vice der a jednu sem zaslepil,tak jestli neni probelm v tomto...:(.DIKY MOC za radu!!!

Uživatelský avatar
peťo TK
Příspěvky: 628
Registrován: stř říj 17, 2007 2:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvaděč

#2 Nový příspěvek od peťo TK »

Na vstupe do rozvadzača by mal byť škrtiaci ventil možno ti tam valí čerpadlo vysoký tlak oleja, chcelo by to pripojiť manometer a rozvádzač priškrtiť tak na 90-100 bar. tlaku.( ak si zaslepil prepad tak sa ani nečuduj)
Ujo, odveziete ma na traktore?

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Rozvaděč

#3 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

muzes prosim presnejc popsat,kde ti to tece.predpokladam ze na valci kolem pistnice. a pritom se to dusi nebo prepousti?manzety mas spravnym smerem?dej vice informaci.dneska se mi chce badat.pri jakem pohybu to tece.vysouvani,zasouvani .jezdi volne,nebo uz pri vysuvu tlaci do plna.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

strojař
Příspěvky: 139
Registrován: úte říj 21, 2008 6:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozvaděč

#4 Nový příspěvek od strojař »

Tece to normalne z rozvadece,z ty strany co je ta vratna pruzina,opacny viko nezli je paka...pistnice vyjela ven v pohode ale pri zpetnym pohybu to pokazdy prdlo...ale asi to bude tim zaslepenym prepadem...stacilo by kdybych spojil ten vystup+prepad do jedny hadice?nebo to musim nejak jinak?moc tomu nehovim :)

strojař
Příspěvky: 139
Registrován: úte říj 21, 2008 6:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozvaděč

#5 Nový příspěvek od strojař »

Nasel sem tu v kompu fotku jak to vypada.Tak problemu znali please pomoooooc :friends: . Kam a jak napojit ten prepousteci kanal?Stacilo by napr. pres hadici pripojit na ten vystupni kanal pres nejaky "Tcko"?
Přílohy
Rozvadec.JPG

Uživatelský avatar
peťo TK
Příspěvky: 628
Registrován: stř říj 17, 2007 2:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvaděč

#6 Nový příspěvek od peťo TK »

Tak to je náhoda, taký istý typ som nedávno kúpil na šrotovisku.
Pred tým ako si vložil obr. som tipoval že píšeš o radovom rozvádzači (sekcie vedľa seba)
Tento je taký bajonetový a na ňom ten redukčák asi neni- ešte som ho nemal otvorený.
Přílohy
dvojsekčný rozvádzač.jpg
Ujo, odveziete ma na traktore?

strojař
Příspěvky: 139
Registrován: úte říj 21, 2008 6:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozvaděč

#7 Nový příspěvek od strojař »

To Peto TK: a co zaslepuje ta zatka vlevo lehce nahore na ty Tvy fotce?:).Tuto zatku sem tam dal a myslim si ze by tam asi nemela byt...:( dle obrazku co sem prikladam...viz http://www.agroseznam.cz/cz/agrobazar/d ... /836-.html prostredni foto..sem z toho nakej zmatenej :( na posledni stiapcce sem pouzil ten druhy z dvojice rozvadecu a ten slapal v pohode...:( jeste me napada jestli nahodou nezalezi na tom jakym smerem tam olej proudi?

Uživatelský avatar
peťo TK
Příspěvky: 628
Registrován: stř říj 17, 2007 2:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvaděč

#8 Nový příspěvek od peťo TK »

strojař píše:To Peto TK: a co zaslepuje ta zatka vlevo lehce nahore na ty Tvy fotce?:).Tuto zatku sem tam dal a myslim si ze by tam asi nemela byt...:( dle obrazku co sem prikladam...viz http://www.agroseznam.cz/cz/agrobazar/d ... /836-.html prostredni foto..sem z toho nakej zmatenej :( na posledni stiapcce sem pouzil ten druhy z dvojice rozvadecu a ten slapal v pohode...:( jeste me napada jestli nahodou nezalezi na tom jakym smerem tam olej proudi?
V takom stave ako to vidíš som to vybral (vypílil) z budky (asi ŠT-180), a tak to bolo pripojené.
Skús sa informovať od Karla ten má UNHZ 500 za TK-20
http://www.nasetraktory.com/forum/downl ... &mode=view
Ujo, odveziete ma na traktore?

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“