Hydromotor

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydromotor

#16 Nový příspěvek od PA »

jo ,zkoumat obsah nadrze ,kdyz este nevis otacky motoru a tim i prutok je predcasne.
jenze ,kdyz budes chtit z motoru pri tlaku do 16mpa dostat nejakej vykon ,je treba zvolit otacky ve vyssi oblasti rozsahu. takze treba pro 2200ot/min bydes potrebovat 28l/min. pro otevreny obvod v mobilni technice doporucuji nadrz min. dvojnasobek minutoveho objemoveho prutoku. dale me napada pro trvaly provoz nutnost chladice. pro 1500 ot/min bys potreboval neco k 19ti l/min a pri max tlaku 16mpa v grafu vychazi hranice 5kw a 30 nm.
netusim jake jsou naroky a provozni podminky bubnove sekacky. v tomhle se ale vubec nevyznam ,pockej na rady zkusenych.
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Uživatelský avatar
valenta.mi
Příspěvky: 15
Registrován: pon lis 24, 2008 12:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydromotor

#17 Nový příspěvek od valenta.mi »

Zeptej se ve Firmě kde dělají hydrauliku na netu je jich dost dobře ti poradí,já jsem postaven před podobný problém ale mám čerp.UN40A A Hydrom.AM-16A co měli silničáři na vyžínání chci to dát do předu před traktor a požívat to jako mulčovač.Olejem NEŠETŘI cca 20%výkonu jde do tepla takže to musíš to chladit jinak jde i při nejlepším oleji do háje.Hydraulika je bezva ale chce to odborníky jinak to nebude dlouhodobě fungovat.At´se daří

jano
Příspěvky: 1038
Registrován: ned črc 08, 2007 9:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydromotor

#18 Nový příspěvek od jano »

valenta.mi píše:Zeptej se ve Firmě kde dělají hydrauliku na netu je jich dost dobře ti poradí,já jsem postaven před podobný problém ale mám čerp.UN40A A Hydrom.AM-16A co měli silničáři na vyžínání chci to dát do předu před traktor a požívat to jako mulčovač.Olejem NEŠETŘI cca 20%výkonu jde do tepla takže to musíš to chladit jinak jde i při nejlepším oleji do háje.Hydraulika je bezva ale chce to odborníky jinak to nebude dlouhodobě fungovat.At´se daří
AM 16 a ZČ nie je moc šťastná kombinácia :nene: Presne toto sme použili na čelne nesený drtič, je nesený na ruských "samochodnych šasách" ako jednoúčelový stroj. U nás robí hodne, cca 10-15ha, pripravuje zemiaky a cibulu na kombajnový zber. Samozrejme záleží čo budeš drtiť.
Základný problém je prevádzkový tlak AM, ktorý je o tretinu väčší ako ZČ, olej je raz-dva žeravý a je po práci. K AM len AC, ZC nie je dobré riešenie :tyty:

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“