kam vlozit retezove kolecko na vyvodovou hridel ?

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

kam vlozit retezove kolecko na vyvodovou hridel ?

#1 Nový příspěvek od kopr »

potreboval byc poradit kam dat retezove kolecko motor a prvni prevodovka 1202
a z ty mam malej kardanek na druhou prevodovku jsou to vlastne jen dva krize z 1202ky a mezi mima je z plechu udelanej mezikus aby to bilo co nejbliz u sebe

asi tam dam retez ze kdys dam remen vic to bude zatezovat loziska
chtel jsem to kolecko dat na prvni prevodovku aby to ten kardanek netahl ale jde o to jestli to tam pujde ze kdys se to kolecko dostane do zaberu tak vlastne bude mit snahu celej motor stahnout pres sinentboky dolu
jde o to jestli to sinentbloky pustej a kdys motor bude v jiny urovnio nes prevodovka prenese to ten kardanek ????
jednou mi us tam kriz prasknul
a dalsi otazka jaky prevod tam dat abych moch s tim tocit 6sti stupnovi cerpadlo aby melo dobry otacky a jak silny retez diky za vsechny nazory
Přílohy
P2280054.JPG

Uživatelský avatar
wracker
Příspěvky: 64
Registrován: ned srp 26, 2007 3:32 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: kam vlozit retezove kolecko na vyvodovou hridel ?

#2 Nový příspěvek od wracker »

já to mám mezi převodovkama za křížkem z 1202 už 15let a v pohodě. řetěz mám duplex ale stejně se vytahuje, převod do rychla asi 5:1 na čerpadlo, ale asi by to sneslo i rychlejší (standartně mám na první převodovce dvojku) někdy když je v ramenech něco těžkého tak dávám vepředu i čtyřku aby to zvedlo... ale to už zase zvedá předek s motorem:)

resumé: mezi křížkama se toho neboj, jednoduchej řetěz je málo, osobně bych dneska volil ozubený řemen, z řetězu cáká olej do huby když se to promaže :vysmech:
Zetor 4340, Desta 3522
http://www.plastservis.net

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: kam vlozit retezove kolecko na vyvodovou hridel ?

#3 Nový příspěvek od kopr »

no ale podle me je pohon cerpadla mensi zatez nes vyvodovy hridel
mohl by jsi to kdystak prosim blejsknout

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“