hydraulika -co je s ni

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
doca
Příspěvky: 467
Registrován: sob lis 15, 2008 10:06 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hydraulika -co je s ni

#16 Nový příspěvek od doca »

no já jsem nemyslel že si budu doma ve svěráku repasovat čerpadlo, byla to jako otázka že když je čerpadlo celé v oleji zak nemůže brát vzduch, ale to je jedno, spíš je mi divný že mi to nejde ani při studeném oleji ale opět jak kdy někdy maká jak fík a jindy nezvednu ani pluh na sníh ------ asi má krámy nebo nevím :(

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hydraulika -co je s ni

#17 Nový příspěvek od Chudej farmar »

doca píše:no já jsem nemyslel že si budu doma ve svěráku repasovat čerpadlo, byla to jako otázka že když je čerpadlo celé v oleji zak nemůže brát vzduch, ale to je jedno, spíš je mi divný že mi to nejde ani při studeném oleji ale opět jak kdy někdy maká jak fík a jindy nezvednu ani pluh na sníh ------ asi má krámy nebo nevím :(
to budes mit spis problem nahore asi v kostce'? tezko rict :-/ zs tak se v tom nevyznam sem samouk kdyz neni tlak resim cerpadlo kdyz cerpadlo dava a neco je spatne vymu hydrauliku a vezu ji k odnornikovy

jinak tady.. jo cerpadlo stalo 2500 bezd DPH trosku sjem se seknul :red:

http://www.nasetraktory.com/forum/viewt ... &start=255
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
fric
Příspěvky: 232
Registrován: pát črc 06, 2007 7:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hydraulika -co je s ni

#18 Nový příspěvek od fric »

pozor na polské čerpadla!!!! nemají uložení v jehlových ložiskách , jsou pouze na futrech!!! cena je poloviční ,a výdrž při normálním používání asi necelej tejden :vztek:

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hydraulika -co je s ni

#19 Nový příspěvek od Chudej farmar »

fric píše:pozor na polské čerpadla!!!! nemají uložení v jehlových ložiskách , jsou pouze na futrech!!! cena je poloviční ,a výdrž při normálním používání asi necelej tejden :vztek:
je 100% ceske schvalne jsem se na to ptal 8) jako na celak bych si ani jine nedal stejne tam zas vydrzi tak 2 roky a bude ko
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“