Technické problémy

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
hlavar
Příspěvky: 3
Registrován: ned úno 26, 2012 3:21 pm
Bydliště: sumperk

Technické problémy

#1 Nový příspěvek od hlavar »

Zdravím pánové,
Cetl jsem Vaše polemiky kolem ovládání podkopu na traktorbagru a potřeboval bych prosím poradit ,mám JCB 3d lll a nevím jak se odjištuje boční posouv podkopu. Mám tam páčku u pravé páky ovládání ramene podkopu,která je asi ? na to ,ale je uplně tuhá bojím se ,ze ju ulomím. Už jsem našel borce který má JCB 3d ll ,ale ten má páčku jinak.
Díky H.

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické problémy

#2 Nový příspěvek od Atlan »

Napis vyrobcovi. Manual nemas, nieje na nete ?
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

P_e_p_e
Příspěvky: 107
Registrován: pát pro 03, 2010 4:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Technické problémy

#3 Nový příspěvek od P_e_p_e »

Výrobci napsat můžeš, ale terramet dává od těhle starejch strojů ruce pryč. Díly by ti sehnaly, ale ty peníze.. Skladem je nemají. Na páčku opatrně, cokoliv ulomíš budeš vyrábět.. Ta páčka to bude, je to jednoduchej stroj. Máš tam akorát rozvaděč a tu páčku na přesuv. Max by to mohlo být ovládání teleskopu, ale ten tyhle starý stroje nemívali. Podívej se zvenku na podkopu na ty zámky v jakým jsou stavu. Kdyby si z nich odpojil hadice, tak by měli snad povolit a pak podkop přesuneš.. Zaregistruj se na www.classicmachinery.net, mají tam ke stažení manuály na tyhle staré JCB.

Zamčeno

Zpět na „Technické problémy“