Hydraulický rozvaděč

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
AlexTc
Příspěvky: 1418
Registrován: sob říj 25, 2008 2:45 pm
Bydliště: okr. Tachov

Hydraulický rozvaděč

#1 Nový příspěvek od AlexTc »

Zdravím, nevíte někdo k čemu slouží na tomto rozvaděči zaslepený vývod a jestli je u něj normální že pokud zatáhnu za páku jen kousek pro pomalejší chod pístnic tak mám dojem že se přiškrtí průtok oleje na tolik že převážná čás jde přes přepouštěcí ventil. Protože v ten moment to dost přibrzdí čerpadlo a pokud jedu jen na volnoběh tak to chcípne motor
IMG197.jpg
IMG223.jpg

petr j
Příspěvky: 537
Registrován: úte říj 21, 2008 4:39 pm
Bydliště: Budějce

Re: Hydraulický rozvaděč

#2 Nový příspěvek od petr j »

to co píšeš s tím obtokem je normální. jestli nevyužíváš plného tlaku, stačí povolit obtokovej ventil na menší tlak ( pluh ti zvedne i 30atm tak je zbytečné mít obtok seřízenej na 160atm.)nebude ti to pak chcípat. jestli s tím honíš i nějakou větší zátěž ( štípačka ) , asi budeš muset víc přidat

honzaju
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 21, 2009 8:16 pm

Re: Hydraulický rozvaděč

#3 Nový příspěvek od honzaju »

Zdravým mohl poprosit jak mate ten rozvadec zapojený mam ten samí a nedává mi skoro žádný tlak pístnice se mi sotva pohnou kde je vstup a kde výstup a jak ho serídit?

AlexTc
Příspěvky: 1418
Registrován: sob říj 25, 2008 2:45 pm
Bydliště: okr. Tachov

Re: Hydraulický rozvaděč

#4 Nový příspěvek od AlexTc »

Přívod a vracečka je v té sekci bez pák, přívod od čerpadla je označený písmenem P, na té samé sekci je přepouštěcí ventil , na šroubu povolíš kontramatku a začneš ho přitahovat (myslím že to je klíč č.12), tím zvedáš tlak. Utahuj po kouskách, já jsem ho měl při prvním zapojení utažený moc a zastavil jsem motor tak že jsem se docela opotil.Pokud by to nic nedělalo tak bude pravděpodobně v přepoušťáku zaseklý nějaký bordel a on stále propouští

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“