cyklovač na hydrauliku

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
josef1
Příspěvky: 366
Registrován: úte pro 30, 2008 11:16 am
Bydliště: Prachatice

Re: cyklovač na hydrauliku

#16 Nový příspěvek od josef1 »

Jo jo,je to monstrum,ale hodně zajímavý. 8)
Někdy nenapoví velikost,ale princip :ano:

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: cyklovač na hydrauliku

#17 Nový příspěvek od radas »

josef1 píše:Jo jo,je to monstrum,ale hodně zajímavý. 8)
Někdy nenapoví velikost,ale princip :ano:
no ono kdyby to někdo udělal jako hračku pro děti /nebo vitální dědečky v důchodu/ :)v měřítku tak 1 / 10 tak by u nás nezbyla ani větvička :)

josef1
Příspěvky: 366
Registrován: úte pro 30, 2008 11:16 am
Bydliště: Prachatice

Re: cyklovač na hydrauliku

#18 Nový příspěvek od josef1 »

8) :smich:

Uživatelský avatar
Zetor
Příspěvky: 1448
Registrován: ned zář 16, 2007 7:53 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: cyklovač na hydrauliku

#19 Nový příspěvek od Zetor »

sekalsemmalo píše:moc do te tmy nevidim,ale toci se tam kudla a striha o striznou hranu,to az uvidi kolega ZETOR,taky se mu to bude libit.
Ahoj,je to moc pěkny,jak to pěkně stříhá a jde to rychle 8) .Když by to vzalo tak 6-7 cm tak je to solidní,protože řezání takovejch klacků trvá dlouho,na vlečce to neubejvá a v kůlně nepřibejvá.Krátilo by to tak na 30 cm tak je to akorát do kamen.Ale štěpkovač je štěpkovač,ten to vezme celé a nezůstane mně v ruce ,,vajgl,, a udělá to jemnější.Je to o produktu.Někomu se to hodí,kdo má hodně takového odpadu a stačí to takhle dlouhé,tak kdo se do toho pustí,tak hodně štěstí a hlavně nás tu informovat. :) K principu.Od náhonu je převod na hřídel která je ukotvená v ložiscích.Na hřídeli je 1 nůž,který má tvar jakoby ,,kapky,, která ja na hřídeli přidělaná za ten konec (v tom jakoby V).Do materiálu se zařezává postupně,protože když by tam bylo jen rovné ostří tak by to vzalo asi málo.je to proti pevné hraně.Toť můj názor na princip. :)
Zetor that's life...
Malotraktor 4x2 domácí výroby - zatím ve vývoji
Vilém :-)

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“