Označení vývodů u orbitrolu

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Označení vývodů u orbitrolu

#16 Nový příspěvek od PA »

[Přípona pdf byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

tady je kodovani nekterych rexrotu a tlak prepoustaku se zda 15MPa.
jinak samozrejme adamovo listy sou od uplne jineho rizeni a zda se mi ,ze rozdelovani oleje bude na jinem principu. vypada to ,jako by adamovo orbitrol rozdeloval prioritu rovnou na hlavnim rozadeci uvnitr rizeni ,na rozdil od LAGS s kostkou. brat priklad asi lze jen z oznaceni A a jeho funkce u HGFx.
adame nezlob se ,ale porad mi vychazi cesta oleje [pokud beru v uvahu jen ten jednoduchy obrazek] pri zaslepenym A jedine pres vnejsi ci vnitrni prepoustak do T. Hlavni rozvadec[v rizeni] je v neutralu zavreny mezi P a T ,kulickovy ventil[nebo co to tam je] muze byt jedine zpetny a marit vykon na prepoustaku je nesmysl ,i kdyz pravda ,rizeni by fungovalo.
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Uživatelský avatar
GeorgTK
Příspěvky: 480
Registrován: stř říj 22, 2008 10:29 am
Bydliště: okr. Prostějov

Re: Označení vývodů u orbitrolu

#17 Nový příspěvek od GeorgTK »

Díky všem za rady.
Jak koupím pístnice, tak se pustím do konstrukce...

Jirka
TZ-4K-20 + H357XPG nabízím vše k prodeji: https://georgtk.rajce.idnes.cz/Na_prodej/

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Označení vývodů u orbitrolu

#18 Nový příspěvek od adam125 »

PA píše:
Příloha LAGC.pdf je dlouhodobě nedostupná.
tady je kodovani nekterych rexrotu a tlak prepoustaku se zda 15MPa.
jinak samozrejme adamovo listy sou od uplne jineho rizeni a zda se mi ,ze rozdelovani oleje bude na jinem principu. vypada to ,jako by adamovo orbitrol rozdeloval prioritu rovnou na hlavnim rozadeci uvnitr rizeni ,na rozdil od LAGS s kostkou. brat priklad asi lze jen z oznaceni A a jeho funkce u HGFx.
adame nezlob se ,ale porad mi vychazi cesta oleje [pokud beru v uvahu jen ten jednoduchy obrazek] pri zaslepenym A jedine pres vnejsi ci vnitrni prepoustak do T. Hlavni rozvadec[v rizeni] je v neutralu zavreny mezi P a T ,kulickovy ventil[nebo co to tam je] muze byt jedine zpetny a marit vykon na prepoustaku je nesmysl ,i kdyz pravda ,rizeni by fungovalo.
Maš pravdu P a T je mezi sebou uzavřeny a to proto že jinak by nešlo na A napojit dalši rozvaděč nebo nějaky jiny hydraulicky prvek, tady je zvětšene schema.
Kdyby se A zaslepilo, tak před orbitol by bylo třeba zapojit přepouštěci ventil, pojišťovak, nebo rozvaděč s přepouštěcim ventilem.
Přílohy
schema4.JPG

PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Označení vývodů u orbitrolu

#19 Nový příspěvek od PA »

:) zase nemuzu souhlasit ,protoze na prepoustaku by v neutralu rizeni naprosto zbytecne maril vykon ,pojistovak sice ma v sobe pravd. LAGS ,coz by ale vzhledem k vyssimu tlaku bylo jeste horsi reseni. nejhure by dopadl pri pouziti toho rozvadece ,protoze s beznym mobilnim druhem open center by mu rizeni fungovalo pouze za jistych okolnosti a s rozvadecem close center by se vratil ,na uroven prepoustaku[jednoduse receno]. tyto moje uvahy se vztahuji pouze na obrazek k HGFx. nemame totiz k dispozici alespon takoveto udaje k LAGS s tou jeho kostkou. netroufam si totiz vubec zodpovedne odhadnout a prohlasit ,v cem se tyhle dva pripady budou lisit a co z toho bude rozhodujici pro prakticke pouziti.
no nic ,nebudu to uz teoreticky rozebirat a pockame si ,co ukaze praxe. :friends:
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Označení vývodů u orbitrolu

#20 Nový příspěvek od adam125 »

Přesně tak, nejlepši když na A zapoji rozvaděč a uvidime co to uděla.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“