Rychlospojky

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
cipisek32
Příspěvky: 35
Registrován: stř říj 22, 2008 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Rychlospojky

#1 Nový příspěvek od cipisek32 »

potřeboval bych přetěsnit rychlospojky na Z3011 .V Monstě mi tvrdili že to nejde , že musím koupit nové . To je určitě blbost jsou tam o kroužky a ty se musí dát někde koupit, nevite kde v Brně ???
Když tě všechno zradilo pomůže ti kladivo

mirek4x
Příspěvky: 521
Registrován: úte říj 21, 2008 8:51 pm

Re: Rychlospojky

#2 Nový příspěvek od mirek4x »

já sem o kroužky vždycky kupoval v železářství a vždy tam všechny měli.

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlospojky

#3 Nový příspěvek od adam125 »

cipisek32 píše:potřeboval bych přetěsnit rychlospojky na Z3011 .V Monstě mi tvrdili že to nejde , že musím koupit nové . To je určitě blbost jsou tam o kroužky a ty se musí dát někde koupit, nevite kde v Brně ???
Ono tu rychlospojku jde přetěsnit, ale nikdo to neděla, protože když teče tak většinou je vydřena a tam o-kroužky nepomužou(nova stoji něco kolem 300 - samice a kolem 100 - samec), Kdyžtak to rozeber, poměř, napiš rozměry a ja ti je seženu.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Rychlospojky

#4 Nový příspěvek od Franta.cz »

cipisek32 píše:potřeboval bych přetěsnit rychlospojky na Z3011 .V Monstě mi tvrdili že to nejde , že musím koupit nové . To je určitě blbost jsou tam o kroužky a ty se musí dát někde koupit, nevite kde v Brně ???
Alfa agro Brno s r o,Pastrnkova 45, Brno (607 819 818) po-pá 8- 16,30 nebo 9. května Újezd u Brna.Mají o kroužky, manžety, klínáky a všechno možný z gumy.Když se přiznáš kde bydlíš možná ti poradím něco blíž :)

cipisek32
Příspěvky: 35
Registrován: stř říj 22, 2008 10:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rychlospojky

#5 Nový příspěvek od cipisek32 »

Dik te Újezd mám za rohem 8), nejprve to zkusím přetěsnit je to nějaká korunka a potom kupuju nový .
Když tě všechno zradilo pomůže ti kladivo

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Rychlospojky

#6 Nový příspěvek od Franta.cz »

cipisek32 píše:Dik te Újezd mám za rohem 8), nejprve to zkusím přetěsnit je to nějaká korunka a potom kupuju nový .
Ujezd má telefon 728 822 923 a prodejní dobu 8 - 16,30

Uživatelský avatar
pali
Příspěvky: 397
Registrován: pon lis 17, 2008 2:26 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rychlospojky

#7 Nový příspěvek od pali »

300,- za samici? ptal jsem se na slovensku v prešove 580,-korun slovenských :vztek: :zly:
vsechno jde poskladat nejak dohromady tak, aby to fungovalo. i muj traktor s 4011kovym zadkem, 5201kovym motorem a 5745kovou predni napravou.
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =55&t=3778

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlospojky

#8 Nový příspěvek od adam125 »

pali píše:300,- za samici? ptal jsem se na slovensku v prešove 580,-korun slovenských :vztek: :zly:
Ne 300, ale něco malo přes 300. Jinak 580 kč je normalni cena :)

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rychlospojky

#9 Nový příspěvek od Chudej farmar »

jestli budes menit rychlospojky tak si kup ty ISO mohu vrele doporucit!!! pred 4 lety jsem je u vseho vymenil za ty skodovacky furt nakej problem tekly a obcas vypadavali a neskutecne drahe.. iso stoji samec asi 90kc a samice 180...a je pokoj za 4 roky mi nikde zadna nekape ani nerosi.. jo a doporucuju kup si k nim i ty prachovky urco to zvysuje jejich zivotnost...
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Rychlospojky

#10 Nový příspěvek od Franta.cz »

Chudej farmar píše:jestli budes menit rychlospojky tak si kup ty ISO mohu vrele doporucit!!! pred 4 lety jsem je u vseho vymenil za ty skodovacky furt nakej problem tekly a obcas vypadavali a neskutecne drahe.. iso stoji samec asi 90kc a samice 180...a je pokoj za 4 roky mi nikde zadna nekape ani nerosi.. jo a doporucuju kup si k nim i ty prachovky urco to zvysuje jejich zivotnost...
Na ISO se mě nelíbí že jsou dělaný tak že když vypřahuješ vytečeti trocha oleje.Já používám ty se zubama a taky jsem spokojenej. :)

Uživatelský avatar
adam125
Příspěvky: 788
Registrován: úte říj 21, 2008 5:01 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlospojky

#11 Nový příspěvek od adam125 »

Franta.cz píše:
Chudej farmar píše:jestli budes menit rychlospojky tak si kup ty ISO mohu vrele doporucit!!! pred 4 lety jsem je u vseho vymenil za ty skodovacky furt nakej problem tekly a obcas vypadavali a neskutecne drahe.. iso stoji samec asi 90kc a samice 180...a je pokoj za 4 roky mi nikde zadna nekape ani nerosi.. jo a doporucuju kup si k nim i ty prachovky urco to zvysuje jejich zivotnost...
Na ISO se mě nelíbí že jsou dělaný tak že když vypřahuješ vytečeti trocha oleje.Já používám ty se zubama a taky jsem spokojenej. :)
Ono to chce ty bezukapove, ale nejlepši jsou ty šroubovaci, je to na větši tlaky než ty zacvakovaci a fakt to nema chybu 8) .Ale cenově to je někde jinde

Uživatelský avatar
fastrac8250
Příspěvky: 1505
Registrován: čtv pro 20, 2007 5:34 pm
Bydliště: košice

Re: Rychlospojky

#12 Nový příspěvek od fastrac8250 »

ja mam na svojom traktore oboje aj iso aj tie zo zubami a som spokojny sice tie zo zubami menej tecu pri vypriahani ale zatial s nimi nebol ziaden problem

PETER+
Příspěvky: 96
Registrován: úte říj 28, 2008 1:02 pm

Re: Rychlospojky

#13 Nový příspěvek od PETER+ »

Mám problém s rychlospojkami na hydrauliku. Zapojené sú asi rok je to ten starší typ samec má po stranách dva krídelká treba zatlačiť a stočiť. Samice mi tečú keď je v nich zapojený samec. Opotrebovanie tam nieje mal som to zapnuté asi 10 krát. žeby dáka špinka alebo opotrebované gumičky ale to sa mi nezdá poradte čo s tým a aké máte skúsenosti s tymto typom rýchlospojek.

Uživatelský avatar
fastrac8250
Příspěvky: 1505
Registrován: čtv pro 20, 2007 5:34 pm
Bydliště: košice

Re: Rychlospojky

#14 Nový příspěvek od fastrac8250 »

ono to moze byt sposobene aj necistotami ja stale pred kazdym zapojenim utriem obidva konce a zapojim je po lepsie takto

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Rychlospojky

#15 Nový příspěvek od Franta.cz »

PETER+ píše:Mám problém s rychlospojkami na hydrauliku. Zapojené sú asi rok je to ten starší typ samec má po stranách dva krídelká treba zatlačiť a stočiť. Samice mi tečú keď je v nich zapojený samec. Opotrebovanie tam nieje mal som to zapnuté asi 10 krát. žeby dáka špinka alebo opotrebované gumičky ale to sa mi nezdá poradte čo s tým a aké máte skúsenosti s tymto typom rýchlospojek.
Bud se Ti tam dostalo smetí, nebo jsou to o kroužky.Ty o kroužky můžou být třeba i rozpadené, nebo jsi je při nasazování třeba skřípl.V každém případě rychlospojky rozeber a ty o kroužky vyměn.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“