otazka kolem uzaverek

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: otazka kolem uzaverek

#16 Nový příspěvek od Franta.cz »

Franta.cz píše:martinPec napsal:
No a co treba Skoda 706RTHP? To ma tri prepinace,predek,zadek,mezinapravovej dif. Jak tohle funguje?

Osobně jsem s ní nejezdil, ale jezdil jsem z pokračovately LIAZ 100,110 tyto vozidla neměli mezinápravový diferenciál.Jedná se o zařazení předního náhonu a uzávěrku diferenciálu přední a zadní nápravy
Tak si zkus přečíst odpověd :)

Uživatelský avatar
martinPec
Příspěvky: 263
Registrován: pon lis 12, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka kolem uzaverek

#17 Nový příspěvek od martinPec »

No jo,ale ja kto tedy clovek ma ovladat,kdy tam a v jaky situaci to tam ma clovek zapinat? na me se musi pomalu :zapomel: :zapomel: :zapomel: :jazyk: :jazyk:
TRAKTOR FOREVER..:-)

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5478
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: otazka kolem uzaverek

#18 Nový příspěvek od staník »

Tady má někdo napsaný-Na mně se nemusí řvát - mně to stačí dvacetkrát zopakovat :smich: Začni předkem ,když to nepomůže tak zavři zadek a když ani to nebude stačit tak zavři i předek. :) A když ani to nepomůže tak třináctkrát zapískej a já tě přijedu vytáhnout se Suprem :friends:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: otazka kolem uzaverek

#19 Nový příspěvek od Franta.cz »

martinPec píše:No jo,ale ja kto tedy clovek ma ovladat,kdy tam a v jaky situaci to tam ma clovek zapinat? na me se musi pomalu :zapomel: :zapomel: :zapomel: :jazyk: :jazyk:
Tak dobře :) .Když sjedeš s ertákem z asfaltu tak dej automaticky předek, i když je to na rovině.Pokud jedeš někde v horším terénu, ale rovně a cítíš že auto to špatně zvládá dej si uzávěrku zadku.Pamatuj že erták s uzávěrkou Ti bude špatně zatáčet.Pokud se nemůžeš rozjet naper tam všechno.Jakmile se rozjedeš hned vypni aspon uzávěrku předeku.A hlavně opratrně pokud bude auto na ledě trochu na šikmo a dáš tam všechno nepojedeš rovně dopředu, ale naštorc z kopce dolu. :smich:
Naposledy upravil(a) Franta.cz dne úte lis 25, 2008 4:49 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: otazka kolem uzaverek

#20 Nový příspěvek od Franta.cz »

A hlavně si pamatuj, že všechno se řadí bez zatížení.Ne že budeš někde jedním kolem hrabat a napereš tam uzávěru, to je tak na očesání.

Jiřin
Příspěvky: 1281
Registrován: úte zář 11, 2007 9:29 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: otazka kolem uzaverek

#21 Nový příspěvek od Jiřin »

Tak podle me, to bude zapinat predni nahon, zadni uzaverku, predni uzaverku a zadny mezinapravovy dif (ty uzaverky tam budou zvlast pravdepodobne kvuli tomu zataceni). Na snehu by se to v kopci dalo krasne zjistit. Zastavit a rozjizdet se. Kdyz to nebude hrabat, pockat az namrzne a pomoct si s kyblem vody. Nic sloziteho bych v tom nehledal :) Jestli to ma nejakou signalizaci zapnute uzaverky a po vypnuti to bude svitit stale, tak je dobre zastavit a couvnout - pak by to uz melo vyskocit. To same s prednim nahonem, kdyz nejde vyradit tak couvnout.

Uživatelský avatar
martinPec
Příspěvky: 263
Registrován: pon lis 12, 2007 4:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka kolem uzaverek

#22 Nový příspěvek od martinPec »

na me se nemusi rvat... :typek: :typek: me to staci rict trikrat :D:D No to jsem potreboval vedet,polopaticky jak idiotovi a hned to chapu 8) 8) 8) 8) Diiikyy kluciiii :typek: :typek:
TRAKTOR FOREVER..:-)

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

Re: otazka kolem uzaverek

#23 Nový příspěvek od kopr »

nekdy kdys to nevyskoci tak prudce pridej a uber (u tatry to chodi spolehlive)
8)

Uživatelský avatar
majky_boy
Příspěvky: 370
Registrován: pon led 26, 2009 4:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: otazka kolem uzaverek

#24 Nový příspěvek od majky_boy »

Ak Ti to pomoze , my mame vlastny posypac Skoda 706 MTSP a tie tri vzduchove ventily sluzia na nasledovne tri veci : 1) zapnutie predneho nahonu 2) uzavierka zadnej napravy 3) uzavierka prednej napravy .... zidny medzinapravovy daf tam nieje pretoze je to zbytocne 8) ako pisali borci predo mnou medzinapravovy dif je skor u offroadov ....
SLIVOVICA...connecting people :)

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“