Nové rozdělení

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
brtenak
Příspěvky: 57
Registrován: čtv zář 17, 2009 7:47 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Nové rozdělení

#16 Nový příspěvek od brtenak »

chobotek píše:To rozdělení je sice hezky přehledné, ale mě osobně se dělení neosvědčilo. Dotazy k příslušenství zůstaly bez odpovědi, dokud jsem nedal odkaz i do vlákna ke strojům, kterým to příslušenství patří. Ne všichni čtou všechna témata.
Souhlasím,rozdělení se hodí spíše ke strojům,ale ne k tech.problémům.Rozhodně ubyde odpovědí,než se člověk rozkliká a ne každý čte vše i když by mohl :chytry: odpovědět.

Uživatelský avatar
Lars
Příspěvky: 1095
Registrován: úte črc 03, 2007 10:58 pm
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové rozdělení

#17 Nový příspěvek od Lars »

jj, souhlas. přijde mi to už moc. na druhou stranu to zas tak špatný není, musím uznat, že je to přehledný, ale nebaví mě proklikávat každý téma
kurva už dvakrát jsem to uřizl a furt je to krátký!!!!!

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové rozdělení

#18 Nový příspěvek od Terablick »

Když se přihlásíš pod svým nickem, máš barevně odlišený nový témata nebo témata s novým příspěvkem.. pak vidíš kde jsou nový věci a snadno si je projdeš ;-). Je tu i funkce zobrazit nové příspěvky (v pravo nahoře) a tam se ti zobrazí všechno nové co kdo napsal od tvé poslední návštěvy (není to rozdělené, ale všechno pokupě), a taky funkce zobrazit vaše příspěvky (tu používám prakticky pořád, jen občas si projdu i nové věci kam jsem nic nepsal - když je čas), a tam vidíš všechny témata kam jsi kdy něco napsal (kdykoliv cokoliv) a nahoře máš (ještě zase i barevně odlišený) ty, kde jsou nový odpovědi. To rozdělení sice asi nic neovlivní (z hlediska počtu příspěvků nebo nějakého zlepšení komunikace), ale je to aspoň přehledné ;-). Ve finále je to sice fuk, protože každej stejně asi projde všechno (a nebo ho to naopak odradí), ale vypadá to líp ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Nové rozdělení

#19 Nový příspěvek od chobotek »

A toš to zas ja, fórum nabízí spóstu možností jak udělat svoje. A prohlížeče umijó druhó půlko. Včilkaj poklepu prostředním na nové, otevřó sa mi v nových záložkách a v té původní záložce dám "označit všechna fóra jako přečtená" a je to. Jasné, že to de udělat, ale néni to tak pohodlné, jak to bylo.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové rozdělení

#20 Nový příspěvek od chavier »

staré rozdělení tzv. vše v jednom, bylo dobré pro občasné návštěvníky, kteří s oblibou nadepsali téma "prosím pomoc" a zeptali se na věc již 100x zmíněnou a na druhý den si přišli pro odpověd. :nene:
Proto vzniklo nové rozdělení, kde má návštěvník vetší šanci podobné téma, které by chtěl založit, najít. 8)
Starým mazákum, kteří pročítají celé forum je už jedno zda kliknout 10x navíc. :)

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové rozdělení

#21 Nový příspěvek od Terablick »

Přesně tak. V tomhle je to rozdělení jasně lepší... Když hledáš něco co tu už je, neusíš procházet 90% příspěvků na jiné téma 8)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové rozdělení

#22 Nový příspěvek od Terablick »

chobotek píše:A toš to zas ja, fórum nabízí spóstu možností jak udělat svoje. A prohlížeče umijó druhó půlko. Včilkaj poklepu prostředním na nové, otevřó sa mi v nových záložkách a v té původní záložce dám "označit všechna fóra jako přečtená" a je to. Jasné, že to de udělat, ale néni to tak pohodlné, jak to bylo.
Jo, prohlížeče a počítače obecně umí věci... Taky mám "otevřít v nové záložce" na prostředním tlačítku ;-). A mám i rychlej odkaz (v panelu trvalých záložek) nastavenej rovnou na svoje témata a na nové příspěvky ;-). Možností je dost ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: Nové rozdělení

#23 Nový příspěvek od sferos »

Lars píše:jj, souhlas. přijde mi to už moc. na druhou stranu to zas tak špatný není, musím uznat, že je to přehledný, ale nebaví mě proklikávat každý téma
Rozdelenie je dobré, ale jednoducho sa mi to nechce otvárať a tím pádom ani odpovedať. Bez rozdelenia som to preletel a keď sa mi názov pozdával tak som to otvoril.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové rozdělení

#24 Nový příspěvek od Terablick »

Já to dělám tak, že si předem každou sekci otevřu v nové záložce (třetím tlačítkem myši - stisk kolečka - kliknu na celou sekci v přehledu sekcí), a když tu dotyčnou sekci projdu, prostě celou tu záložku zavřu ;-). Tím pádem pokračuju plynule na další sekci.v další záložce. Ale jde to proklikat samozřejmě i popořadě v jednej záložce... Je to pár kliknutí navíc, ale zase tolik "práce" to taky neni ;-). Když získáš "rutinu", projdeš všechno zajímavé za 15-20 minut i s odpovídáním ;-). Když procházím jen "svoje" příspěvky (témata, kam jsem někdy něco napsal, a je v nich teď nějaká nová odpověď), zabere to tak 10 minut (pokud něco složitě nerozepisuju nebo nekreslím nebo nehledám nějaké obrázky, odkazy atd) ;-). Někdy jich je 20 i víc denně ;-). Celkově strávím tady na foru průměrně tak hodinu denně ;-). Jdu sem ráno nebo dopoledne, pak odpoledne nebo k večeru na skok, a pozdějc večer to pak někdy procházím víc do hloubky, čtu nový témata atd... Je v podstatě jedno jestli je v sekci technické problémy jedna podsekce nebo 10. Nový věci snadno projdu ve všech - moc jich neni, a když hledám něco staršího co už tu je, aspoň vím kam jít ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“