Závady Orbitrolù

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kysmen
Příspěvky: 624
Registrován: stř črc 04, 2007 6:28 pm
Bydliště: Kostelec
Kontaktovat uživatele:

#16 Nový příspěvek od kysmen »

rezis píše:
kysmen píše:
jemu jde ta orsta ztuha bez oleje . Když jde ztuha z olejem tak tlaèiš na pist , aqle jak je to bez oleje tak to je bud po opravì nebo nejaká nemohoucí... .
Dokud na tom nemys volant jo to z tuha relativni.
jasnì, sem však tatovi øikal at to zkusí 8)
pustil bych to tam a hotovo :prace:
JEDE TRAKTOR JE TO ZETOR JEDE DO HOR ORAT BRAMBOR
http://kysmen.wordpress.com/

Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř črc 04, 2007 8:45 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#17 Nový příspěvek od Libor »

Tata píše:Musím dodat ja jsem je zhánìl taky takže nemám žádnou volnou. :)
No škoda,jen jsem to zkusil.Mimchodem nemáš k mání jeden mailer z Multiny?

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#18 Nový příspěvek od Chudej farmar »

rezis píše:
Chudej farmar píše:
radar píše:nevíte nìkdo jak jsou orsty poruchové ? Chtìl jsem ji na nový traktor, ale pøedstava, že bych zùstal stát v lese bez možnosti øízení mì dìsí. :-/
kdyz se ti posere orsta tak normlane muzes zatacet ale jen za jizdy a hodne velkou silou musis pretlacit ten olej ;-) jinak co se u nich spis deje je to ze nedrzej do konce ze proste stocis kola na doraz a volantem klidne tocis dal ;-) dneska nam to zaclo delat na kombajne jen mirne ale bohuzel zaclo :vztek: takze to musim pred pristi sezonou vyresit dneska mam dozinky :)
To co popisujes je u posilovace. Pokud orsta neda olej je konec. Proste neridis. Neni tam zadne mechanicke spojeni volantu s rizenim.

tak to vubec nemas pravdu!!! ne jednou jsem tahl kombajn z pole a jak jsem v nem asi zatace kdyz mu vylitla klikovka z motorul???? hm hodne velkou silou ale zatacel!!!!! a to same na verune kdyz mi loni prdnul chladic na prevodovej olej tak se tahla domu na lane ale normlane jsem zatacel! sice jsem myslel ze mi upadnou pazoury ale zatacel jsem!
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3944
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

#19 Nový příspěvek od rezis »

Chudej farmar píše:
rezis píše:
Chudej farmar píše:
radar píše:nevíte nìkdo jak jsou orsty poruchové ? Chtìl jsem ji na nový traktor, ale pøedstava, že bych zùstal stát v lese bez možnosti øízení mì dìsí. :-/
kdyz se ti posere orsta tak normlane muzes zatacet ale jen za jizdy a hodne velkou silou musis pretlacit ten olej ;-) jinak co se u nich spis deje je to ze nedrzej do konce ze proste stocis kola na doraz a volantem klidne tocis dal ;-) dneska nam to zaclo delat na kombajne jen mirne ale bohuzel zaclo :vztek: takze to musim pred pristi sezonou vyresit dneska mam dozinky :)
To co popisujes je u posilovace. Pokud orsta neda olej je konec. Proste neridis. Neni tam zadne mechanicke spojeni volantu s rizenim.

tak to vubec nemas pravdu!!! ne jednou jsem tahl kombajn z pole a jak jsem v nem asi zatace kdyz mu vylitla klikovka z motorul???? hm hodne velkou silou ale zatacel!!!!! a to same na verune kdyz mi loni prdnul chladic na prevodovej olej tak se tahla domu na lane ale normlane jsem zatacel! sice jsem myslel ze mi upadnou pazoury ale zatacel jsem!
To mas pokud ti odejde cerpadlo ale pokud odejde orsta tak nema co rozdelitr olej a nic. Jinak s tim rizenim to jde jen u nekterych.
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
artemio
Příspěvky: 2400
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:06 am
Bydliště: Severní Čechy

#20 Nový příspěvek od artemio »

radar píše:nevíte nìkdo jak jsou orsty poruchové ? Chtìl jsem ji na nový traktor, ale pøedstava, že bych zùstal stát v lese bez možnosti øízení mì dìsí. :-/
Mìl jsem ji tøi roky na 3011 a bez problémù 8) . Pøedtím øídila na domácím traktoru nápravu z V3S. Bez možnosti øídit mùžeš i s mechanickým øízením :typek:

Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#21 Nový příspěvek od radar »

artemio píše:
radar píše:nevíte nìkdo jak jsou orsty poruchové ? Chtìl jsem ji na nový traktor, ale pøedstava, že bych zùstal stát v lese bez možnosti øízení mì dìsí. :-/
Mìl jsem ji tøi roky na 3011 a bez problémù 8) . Pøedtím øídila na domácím traktoru nápravu z V3S. Bez možnosti øídit mùžeš i s mechanickým øízením :typek:
musím zajít za tìma šmejdama co to maj pod palcem a zeptat se kolik za to.

Øeknìte nìkdo na kolik bych je mìl stáhnout (volant, pístnice, orsta), z jakýho kombajnu je to nejlepší (E512-516) a kdyžtak nìjaký tipy jak to vymontovat. A jak poznat jestli to funguje.
ZETOR it´s life style

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

#22 Nový příspěvek od kopr »

jo a vem i ten pojistnej venty u ostry bez nej by ti to dalo problemy a nemohl bys zatacet a zvedat naradi najednou a doporucil bych 512 tam byla jen jedna pistnice 516 mela dve ale u 14ky nevim

Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#23 Nový příspěvek od radar »

kopr píše:jo a vem i ten pojistnej venty u ostry bez nej by ti to dalo problemy a nemohl bys zatacet a zvedat naradi najednou a doporucil bych 512 tam byla jen jedna pistnice 516 mela dve ale u 14ky nevim
514 má 2 pístnice 100%, jak to vypadá ten pojišák? neni to takový s páèkou vedle orsty?
ZETOR it´s life style

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

#24 Nový příspěvek od kopr »

ne packu to nema ma to jeden vstup a jeden výstop je to jakoby téèko skusim udelat nakres jak to ma bejt zapojeny

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

#25 Nový příspěvek od kopr »

TAKHLE TO MAM JA A OK
Obrázek

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 2943
Registrován: sob črc 07, 2007 9:42 pm
Bydliště: Ostrava Nová Bělá
Kontaktovat uživatele:

#26 Nový příspěvek od Tata »

Nevíš oznaèení toho ventylu nebo jak se jmenuje?

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

#27 Nový příspěvek od kopr »

ja bych mel mit doma knizku o 512kach ale nevim kde je podivam se po ni a kdystak to sem napisu nejspis bude v dilne

Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#28 Nový příspěvek od radar »

a kde to najdu v kombajnì?, jinak díky za to skvìlý schémátko a musí tam bejt ten rozvadìè?

nejlepší kdyby jsi nám hodil foto, prosím
ZETOR it´s life style

Uživatelský avatar
kopr
Příspěvky: 2441
Registrován: sob srp 18, 2007 2:04 pm
Bydliště: Velké Výkleky

#29 Nový příspěvek od kopr »

ten rozvadec tam bejt nemusi jinak v knizce tomu rikaj pojistny ventyl vìtve ovladani smìru jizdy 8,5MPa až 9,5MPa a u 514 je to na druhy strane nes to s tou packou kdys se pujde po trubce na vstup a vystum tak to je mezi nima asi 30 cm od ostry vyfotil bych to ale nemam fotak :vztek:

Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#30 Nový příspěvek od radar »

kopr píše:ten rozvadec tam bejt nemusi jinak v knizce tomu rikaj pojistny ventyl vìtve ovladani smìru jizdy 8,5MPa až 9,5MPa a u 514 je to na druhy strane nes to s tou packou kdys se pujde po trubce na vstup a vystum tak to je mezi nima asi 30 cm od ostry vyfotil bych to ale nemam fotak :vztek:
kouknu na 514 v práci, možná vyfotím
ZETOR it´s life style

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“