hydraulika + čerpadlo z avie

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sajgonak
Příspěvky: 322
Registrován: sob lis 01, 2008 2:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hydraulika + čerpadlo z avie

#16 Nový příspěvek od sajgonak »

FERO 873 píše:
sajgonak píše:
FERO 873 píše::nene: aj ked celá hydraulika v takomto podani stojí za ko..ko..t ale čo už hlavne si na to čerpadlo nenapoj servo lebo potom :cvik: pri každom zošliapnuťí spojky :D :D
ne :) servo je napojeno stále od motoru :) toto by bylo pouze na zvedání radlice a pluhu
Aj tak ďakujem pekne na konci každej brázdy Vyšliapni spojku vykvaltuj pusti spojku zdvihni pluhy :smich: veď to je na :pistol: alebo pluhy dvýhať ešte za jazdy :-/ ale podla toho aj budú tie úvraťe vypadať :D

Víš jak, chtěl jsem si to udělat jednodušší - když už tam to čerpadlo je.

Vím, že je lepší mít napojené čerpadlo přímo od motoru, ale mám jen veliké čerpadlo a zatím mě

nenapadá, jak vypínat a zapínat. Na fotce je to čerpadlo - to se mi zdá moc jen na 2 pístnice......
Přílohy
ČERPADLO.jpg

tengi
Příspěvky: 548
Registrován: pát kvě 21, 2010 10:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hydraulika + čerpadlo z avie

#17 Nový příspěvek od tengi »

FERO 873 píše:
sajgonak píše:
FERO 873 píše::nene: aj ked celá hydraulika v takomto podani stojí za ko..ko..t ale čo už hlavne si na to čerpadlo nenapoj servo lebo potom :cvik: pri každom zošliapnuťí spojky :D :D
ne :) servo je napojeno stále od motoru :) toto by bylo pouze na zvedání radlice a pluhu
Aj tak ďakujem pekne na konci každej brázdy Vyšliapni spojku vykvaltuj pusti spojku zdvihni pluhy :smich: veď to je na :pistol: alebo pluhy dvýhať ešte za jazdy :-/ ale podla toho aj budú tie úvraťe vypadať :D
to FERO 873:já jsem to takhle dělal a žádný problém.Jde akorát o to si zvyknout.Domaděl holt není zetor.S nějakými ústupky musí člověk počítat.

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: hydraulika + čerpadlo z avie

#18 Nový příspěvek od FERO 873 »

tengi píše:
FERO 873 píše:
sajgonak píše:
FERO 873 píše::nene: aj ked celá hydraulika v takomto podani stojí za ko..ko..t ale čo už hlavne si na to čerpadlo nenapoj servo lebo potom :cvik: pri každom zošliapnuťí spojky :D :D
ne :) servo je napojeno stále od motoru :) toto by bylo pouze na zvedání radlice a pluhu
Aj tak ďakujem pekne na konci každej brázdy Vyšliapni spojku vykvaltuj pusti spojku zdvihni pluhy :smich: veď to je na :pistol: alebo pluhy dvýhať ešte za jazdy :-/ ale podla toho aj budú tie úvraťe vypadať :D
to FERO 873:já jsem to takhle dělal a žádný problém.Jde akorát o to si zvyknout.Domaděl holt není zetor.S nějakými ústupky musí člověk počítat.
Ja som nepovedal že to je problém ale ja by som to tak nerobil to by som sa račej na tú hydrauliku :zadek: a račej oral s konskym pluhom a na konci brázdy ho jebol ozem a otočil sa veď kedysi to tak robili ide oto akurát si zvyknúť že :friends:

tengi
Příspěvky: 548
Registrován: pát kvě 21, 2010 10:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: hydraulika + čerpadlo z avie

#19 Nový příspěvek od tengi »

Jó,akorát si zvyknout.Ale máš pravdu,že v jednoduchosti je SÍLA :friends:

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“