Desta s motorem Zetor 7211 - motor se nechce zahřát

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Problém s motorem co se nechce zahřát

#61 Nový příspěvek od staník »

Byla ale řekni jaká je pravděpodobnost že máš tolik vadnejch termostatů?Když to hnízdo sundal tak jsem do něj foukl(hnus na jazyku) a dost to profukovalo,jenže je tam taková malá dírka ale stejně to šlo profouknout snadno :-/ až moc :-/ Je to dírka tak dva milimetry na milimetr a když jsem foukl tak jsem vyfoukl i zbytek fridexu :vztek: a to jsem foukal směrem od pumpy.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: Problém s motorem co se nechce zahřát

#62 Nový příspěvek od Johny1490 »

Byla ale řekni jaká je pravděpodobnost že máš tolik vadnejch termostatů?Když to hnízdo sundal tak jsem do něj foukl(hnus na jazyku) a dost to profukovalo,jenže je tam taková malá dírka ale stejně to šlo profouknout snadno až moc Je to dírka tak dva milimetry na milimetr a když jsem foukl tak jsem vyfoukl i zbytek fridexu a to jsem foukal směrem od pumpy.
proste to do seba nepasovalo a bol otvorený. U Feldy som to tiež riešil mechanicke poškodenie tam nebolo žiadne, termostat dosadal ale nechcel sa ohriat na viac ako 70stupnov.
Asi nejaka unava materialu alebo take niečo, ono asi aj ta horuca voda stim ma dočinenia....

Hlavne že sa to ohrieva jak ma, ja viem je to radost ked to ide jak má a ešte jak tam maš na tej deste kurenie tak teraz cez zimu to musí byt paráda :) 8)

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Problém s motorem co se nechce zahřát

#63 Nový příspěvek od staník »

Je tam radiátor a teď to topí jak blázen.Nefoukat tam škvírama tak jezdím v triku. :smich: Takhle musím k těm pravejm dveřím vždycky šoupnout kabát. 8)
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: Problém s motorem co se nechce zahřát

#64 Nový příspěvek od Johny1490 »

Je tam radiátor a teď to topí jak blázen.Nefoukat tam škvírama tak jezdím v triku. Takhle musím k těm pravejm dveřím vždycky šoupnout kabát.
Tak to je paráda, ja tiež teraz po dlhej dobe konečne viem jake je to fajn jazdit za mrazu v autíčku pekne v kratkom tričku a nie v bunde :zly: .... :)

Odpovědět

Zpět na „Motory Zetor“