nákres na spojku

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
LARSON
Příspěvky: 356
Registrován: ned úno 08, 2009 4:40 pm

nákres na spojku

#1 Nový příspěvek od LARSON »

chlapi potřebovál bych poradit nebo nějaký nákres na spojení el.motoru a hydraulického čerpadla
kovovou spojku má,osce motoru je pruůměr 28 mm,tak to taky vím to bych nechal do spojky z jedné strany udělat díru na 28h8,ALE NEVÍM JAKOU DÍRU NA ČERPADLO PROTOŽE TO BUDE KUŽELOVÁ DÍRA,POTŘEBOVAL BYCH NÁKRES ABYCH TO MOHL DÁT SOUSTRUŽNÍKOVI,BUDE TO NA TOTO ČERPÚADLO VIZ FOTO,JE TAM AKORÁD 1:8 .

je to na čerpadlo WIVOLO XV 2P 14
http://www.ehydraulika.eu/hydraulika/es ... P49002ECBA čerpadlo je nakreslené v sekci stáhnout si katalog tak si tam ten obrázek rozklikněte je to pdf tak to sem nejde vložit
Přílohy
IMAG0669.jpg
Naposledy upravil(a) LARSON dne čtv led 06, 2011 5:29 pm, celkem upraveno 2 x.

LARSON
Příspěvky: 356
Registrován: ned úno 08, 2009 4:40 pm

Re: nákres na spojku

#2 Nový příspěvek od LARSON »

:-/ nikdo nerozumí strojařině jak udělat kuželovou díru potřebuji nákres pod jakým uhlem se má udělat kuželová díra at mi to můzě udělat soustružník :-/

Uživatelský avatar
SERDA
Příspěvky: 805
Registrován: sob lis 29, 2008 6:16 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: nákres na spojku

#3 Nový příspěvek od SERDA »

Já bych mu k tomu dal to čerpadlo a on si to na to dopasuje, běžná praxe, pokud nemá kalibr.
Jinak je tam 1:8 kužel
Serda

LARSON
Příspěvky: 356
Registrován: ned úno 08, 2009 4:40 pm

Re: nákres na spojku

#4 Nový příspěvek od LARSON »

SERDA píše:Já bych mu k tomu dal to čerpadlo a on si to na to dopasuje, běžná praxe, pokud nemá kalibr.
Jinak je tam 1:8 kužel
co to je 1:8 kužel

Uživatelský avatar
SERDA
Příspěvky: 805
Registrován: sob lis 29, 2008 6:16 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: nákres na spojku

#5 Nový příspěvek od SERDA »

to je ten uhel na co se ptáš, a soustružník ví vo co de. Je lepší to vždy pasovat s protikusem.
Serda

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 3191
Registrován: ned úno 03, 2008 7:35 pm
Bydliště: Orlová

Re: nákres na spojku

#6 Nový příspěvek od radas »

kuželovitost 1/k udává zmenšení průměru kužele o 1 mm na délku k /mm/
kužel 1:k = /D-d/ : l

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: nákres na spojku

#7 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

http://www.ehydraulika.eu/hydraulika/0/ ... ovo=spojka tam mas spojky i hrnky na prirubovy motory wivolo uvadej,ze je nahrada za ty bulhary,tak tam asi ten konus je stejnej,jeste sem to teda nezkoumal podrobne.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

LARSON
Příspěvky: 356
Registrován: ned úno 08, 2009 4:40 pm

Re: nákres na spojku

#8 Nový příspěvek od LARSON »

sekalsemmalo píše:http://www.ehydraulika.eu/hydraulika/0/ ... ovo=spojka tam mas spojky i hrnky na prirubovy motory wivolo uvadej,ze je nahrada za ty bulhary,tak tam asi ten konus je stejnej,jeste sem to teda nezkoumal podrobne.
já vím že tam mají spojky i příruby
já železnou spoku mám akorád potřěbuji udělat díru na motor a na čerpadlo na motor to je jasné 28H8 a na čerpadlo sem to nevěděl jak je to stím kuželem

sekalsemmalo
Příspěvky: 4211
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: nákres na spojku

#9 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tak to tu nechame pro ostatni ten odkaz,asi to bude resit vice lidi.kluci,zkuste se jich zeptat,jestli by prodali samotnou tu spojku,bez hrnku.ja nejsem moc komunikativni...ale jedno bulharsky cerpadlo mi lezi na pude a blbec sem si nevyparal osicku s tisicihranem ,protikus,z elektr.motorku a ted nevim co s tim..a tak bych ten tisicihr, sundal a lupnul bych tam rovnou tu spojku,jako to chces udelat ty.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

LARSON
Příspěvky: 356
Registrován: ned úno 08, 2009 4:40 pm

Re: nákres na spojku

#10 Nový příspěvek od LARSON »

sekalsemmalo píše:tak to tu nechame pro ostatni ten odkaz,asi to bude resit vice lidi.kluci,zkuste se jich zeptat,jestli by prodali samotnou tu spojku,bez hrnku.ja nejsem moc komunikativni...ale jedno bulharsky cerpadlo mi lezi na pude a blbec sem si nevyparal osicku s tisicihranem ,protikus,z elektr.motorku a ted nevim co s tim..a tak bych ten tisicihr, sundal a lupnul bych tam rovnou tu spojku,jako to chces udelat ty.
já už sem tam psal v pondělí kolik stojí samotná spojka jestě mě neodpověděli

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: nákres na spojku

#11 Nový příspěvek od sferos »

Sú sviatky, tak vydrž, asi ešte nerobia. Možno až od pondelka.
Ale ani za tú cenu komplet to nie je až tak drahe, a je istotota že je to 100 % v ose a ušetriš si kopu práce. Rozumnejšie je tam zavolať

Uživatelský avatar
fastrac8250
Příspěvky: 1505
Registrován: čtv pro 20, 2007 5:34 pm
Bydliště: košice

Re: nákres na spojku

#12 Nový příspěvek od fastrac8250 »

ved zmeraj priemery na zaciatku a konci kuzela a dlzku na ktorej je kuzel a mas vystarano :friends:

Uživatelský avatar
sferos
Příspěvky: 1635
Registrován: stř říj 22, 2008 11:54 am
Bydliště: H.Srnie

Re: nákres na spojku

#13 Nový příspěvek od sferos »

LARSON píše:
sekalsemmalo píše:tak to tu nechame pro ostatni ten odkaz,asi to bude resit vice lidi.kluci,zkuste se jich zeptat,jestli by prodali samotnou tu spojku,bez hrnku.ja nejsem moc komunikativni...ale jedno bulharsky cerpadlo mi lezi na pude a blbec sem si nevyparal osicku s tisicihranem ,protikus,z elektr.motorku a ted nevim co s tim..a tak bych ten tisicihr, sundal a lupnul bych tam rovnou tu spojku,jako to chces udelat ty.
já už sem tam psal v pondělí kolik stojí samotná spojka jestě mě neodpověděli
Ahoj volal som tam, udajne nedostali žiadny dopyt na tú spojku, ale keď si vyberieš typ, tak sa dá každá časť tej spojky objednať samostatne. Kompletná spojka ( kovová časť na čerpadlo, kovová časť na motor a gumová hviezdica ) stojí okolo 25 €. Takže žiadny problém aj samostatnú časť len na čerpadlo, pokiaľ máš protikus na motor..
Skontroluj či si správne napísal adresu, s čiech tam mala dopyt iba na valce.
mailto:baseko@baseko.sk

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“