Prasklej Blok motoru

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dolls
Příspěvky: 561
Registrován: pon říj 22, 2007 9:58 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklej Blok motoru

#31 Nový příspěvek od dolls »

staník píše:Můžu se zeptat jak dlouho trvalo zašití té převodovky, co to stálo? Zašívalo se to u tebe, takže máš nejspíš pořádný kompresor?
Trvalo to dvě hodiny a stálo to 2500,-Kč.Kompresor mám z bahňáka Varinskýho obsah asi 750ccm a vzduchojem z RT 80 litrů.Není to zas tak veliký ale šlo to.Jen jsem musel hlídat aby zavčas dofoukal,vždycky mu pomůžu klepnutím zvrchu na tlakovej spínač :smich:[/quote]
Děkuju, ani jsem nečekal že je to hotové tak rychle, cena taky není nijak hrozná na to že to bude nejspíš nejkvalitnější způsob opravy :)

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Prasklej Blok motoru

#32 Nový příspěvek od staník »

Je to pán co to dělal ještě před revolucí.Vozí mu hlavy i ze Slovenska nebo z Německa.Povídal že naprostá většina hlav je opravitelná.Já mu vyprávěl jak nám nechtěli spravit hlavu v jedné firmě a řekli šéfovi že ji tam klidně může nechat že ji vyhodí ;-) :cert:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

petras
Příspěvky: 19
Registrován: úte srp 18, 2009 10:34 pm

Re: Prasklej Blok motoru

#33 Nový příspěvek od petras »

hajney píše:S kamarádem jsme "šili" blok motoru mezi vložkami a k mému překvapení to drží. Má to za sebou celou sezonu.
jakým způsogem jste to řešili? Mám stejný problém, fotky na diskuzi zamrznutý super. Na jedné z fotek je vidět že blok malinko odsedá od vložky.

Odpovědět

Zpět na „Motory Zetor“