spoj mezi nápravou a pøevodovkou

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

#31 Nový příspěvek od chavier »

ja osobne bych ty klouby svaril proti sobe, cili ten jeden bych otocil o 90° nevim proc, ale melo by to byt do krize :)

Uživatelský avatar
Pavel M461
Příspěvky: 557
Registrován: čtv črc 05, 2007 11:55 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#32 Nový příspěvek od Pavel M461 »

Jiøin píše:Souhlasim s Pavlem, ze by mel byt motor az za predni napravou. Bohuzel je toto reseni v nevyhode pri reseni problemu uspory mista. Ja s tim samozrejme take zapasim :) Nakonec jsem se rozhodl spojit zadni diferencial s rozvodovou prevodovkou napevno. (co to bude delat ukaze cas :) )

vyhody: uspora mista znacna
nevyhody: je potreba zachovat osovou soumernost

Na rozdil od Pavla mam ale dvacetipalcove kola, proto muzu mit prevodovku niz .......
Jasnì.. ale bejt tebou bych tam nechal aspoò nìjakou axiální vùli.. radiální v pohodì shltnou ložiska, ale axiální... :-/ :-/ to vše prozradí èas... jsem zvìdavej jak to dopadne... poøád nemùžu sehnat motor s pøevodovkou :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: :vztek: , teda nìkdo mi nabízel 2,5(nevim jestli D nebo TDi) ale to je moc velký... 1,6D tam úplnì staèí
Když tì všechno zradilo, ...... .
Pomùže ti K L A D I V O !!!!! :-D

Uživatelský avatar
Pavel M461
Příspěvky: 557
Registrován: čtv črc 05, 2007 11:55 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

#33 Nový příspěvek od Pavel M461 »

chavier píše:
ja osobne bych ty klouby svaril proti sobe, cili ten jeden bych otocil o 90° nevim proc, ale melo by to byt do krize :)
Tak varianta
http://www.postimage.org/image.php?v=aV3Z2MCJ
to vyhrála, už se pracuje na realizaci, axiální vùle bude povolená v unašeèi na vývod do zadní nápravy (v origu jak je tam ta brzda)
Když tì všechno zradilo, ...... .
Pomùže ti K L A D I V O !!!!! :-D

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“