hydraulické øízení

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#31 Nový příspěvek od PA »

zkus druhou variantu , ma vyssi pravd. udaju .nejlepsi by byl asi prevodovy olej ,myslim . delal sem ji taky. ale plnil sem litrovou nadobu a pocital otacky ,abych to mel presnejsi. pak mi zavesena nadoba spadla ,a ja mel ekokatastrofu v dilne. bylo to cerpadlo A16 orsta ,a ja este natolik blbej ,ze sem nevedel ,ze jde asi o geom. objem.
odsroubovanim hadic mozna treba uvidis kanalky od prepoustaku ,ktery se treba skryva v tom bambuku vzadu . kdyz bych za dostatecny cas nesehnal informace o nem ,podival bych se ,jestli se tam ten ventil neskrejva . a nebije me za to. ja totiz nakonec vsechno rozeberu.
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

#32 Nový příspěvek od rezis »

PA píše:zkus druhou variantu , ma vyssi pravd. udaju .nejlepsi by byl asi prevodovy olej ,myslim . delal sem ji taky. ale plnil sem litrovou nadobu a pocital otacky ,abych to mel presnejsi. pak mi zavesena nadoba spadla ,a ja mel ekokatastrofu v dilne. bylo to cerpadlo A16 orsta ,a ja este natolik blbej ,ze sem nevedel ,ze jde asi o geom. objem.
odsroubovanim hadic mozna treba uvidis kanalky od prepoustaku ,ktery se treba skryva v tom bambuku vzadu . kdyz bych za dostatecny cas nesehnal informace o nem ,podival bych se ,jestli se tam ten ventil neskrejva . a nebije me za to. ja totiz nakonec vsechno rozeberu.
:friends: Ty jsi muj clovek ja taky vsechno rozeberu i kdyz to funguje :D Nejak to vyzkousim jeste se uvidi ale myslim ze nebude problem sehnat info od seriove montovaneho cerpadla.
Myslim ze timto se hodne lidem objasnilo jak to vse funguje
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
Petr Matula
Příspěvky: 1920
Registrován: ned črc 08, 2007 7:13 pm
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

#33 Nový příspěvek od Petr Matula »

pokud das tohle cerpadlo na tu orstu z 512 tak ti to musi fakcit.
Obrázek

Ja mam orstu z rezacky a cerpadlo z t148 a funguje to perfektne.
Chce to hlavne velky prumer na sani oleje a olej musi byt ridky.

Uživatelský avatar
Karel
Příspěvky: 774
Registrován: pon črc 30, 2007 10:15 am
Bydliště: Poličná
Kontaktovat uživatele:

#34 Nový příspěvek od Karel »

hoj a mezi orstu a to èerpadlo bo mam to same davate aj nejaký ten pojišovák? a estli jo tak z èeho

Uživatelský avatar
Petr Matula
Příspěvky: 1920
Registrován: ned črc 08, 2007 7:13 pm
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

#35 Nový příspěvek od Petr Matula »

Mam pojistovak primo na cerpadle. A na tom modrem je taky.

Uživatelský avatar
Lukibos
Příspěvky: 733
Registrován: stř črc 11, 2007 10:51 am
Bydliště: Polanka nad Odrou

#36 Nový příspěvek od Lukibos »

Obrázek[/quote]

Nevím jestli jsi to už vyøešil. Podle fotky mi toto èerpadlo pøipadá úplnì stejné jako mám já a je s posilovaèe s trambusu. Takže v nìjaké mototechnì by ti mohli dát pøesné data. Možná,že na nìm mám ještì štítek. Jinak mi to honilo hydrauliku a až pøedìlám motor tak ještì chci a mi to honí i orstu. Snad to utáhne

Uživatelský avatar
Lukibos
Příspěvky: 733
Registrován: stř črc 11, 2007 10:51 am
Bydliště: Polanka nad Odrou

#37 Nový příspěvek od Lukibos »

Obrázek

Nevím jestli jsi to už vyøešil. Podle fotky mi toto èerpadlo pøipadá úplnì stejné jako mám já a je s posilovaèe s trambusu. Takže v nìjaké mototechnì by ti mohli dát pøesné data. Možná,že na nìm mám ještì štítek. Jinak mi to honilo hydrauliku a až pøedìlám motor tak ještì chci a mi to honí i orstu. Snad to utáhne

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 1404
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:08 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

#38 Nový příspěvek od Pepino »

Petr Matula píše:pokud das tohle cerpadlo na tu orstu z 512 tak ti to musi fakcit.
Obrázek

Ja mam orstu z rezacky a cerpadlo z t148 a funguje to perfektne.
Chce to hlavne velky prumer na sani oleje a olej musi byt ridky.
co znamena velky prumer na sani mam na tomhle cerpadle na sani 16 hadicy staci to ? to moje cerpadlo je v carech.. dava uz malo oleje a tak rizeni nereaguje na zrychleni pohybu volantu.. proste at tocim jak tocim rychle tak kola zatacej porad stejne..
Koupím Jawa 350 typ 354 mezityp s pulbubny, nebo prvni typ s velkymy bubny. Případně stejnou 250 mozno i vrak..
Koupím VELOREX 350 na stavu nezáleží, pokud možno s doklady, nebo zvlášť.
Predem dik..

Uživatelský avatar
Petr Matula
Příspěvky: 1920
Registrován: ned črc 08, 2007 7:13 pm
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

#39 Nový příspěvek od Petr Matula »

prumer 20. Nejlepsi je na to servo mit jeste svuj okruh a je to uplne v poho. A nemas malo otacek na volnobeh?

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 1404
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:08 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

#40 Nový příspěvek od Pepino »

Petr Matula píše:prumer 20. Nejlepsi je na to servo mit jeste svuj okruh a je to uplne v poho. A nemas malo otacek na volnobeh?
ja mam hadici 16-diru... na otacky to vubec nereaguje... i kdyz dam plnej-na motoru 2000 a na cerpadle nekde kolem 1500, tak to zataci porad stejne.... 8) a samozrejmne mam samotatnej okruh jen na rizeni...
Koupím Jawa 350 typ 354 mezityp s pulbubny, nebo prvni typ s velkymy bubny. Případně stejnou 250 mozno i vrak..
Koupím VELOREX 350 na stavu nezáleží, pokud možno s doklady, nebo zvlášť.
Predem dik..

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“