Hydraulika kde je chyba

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
skolnik
Příspěvky: 468
Registrován: úte črc 17, 2007 6:24 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika kde je chyba

#46 Nový příspěvek od skolnik »

Tak jsem to rozebral a hned celé když už tak už dvě hodiny prace vyndat ten hajzl co je pod pružinou byl i troch zasranej pravda špína tam byla ale průchodný byl co mě zaráži že na tom spodním dilu jsou malé oděrky (poškrabáno)tak jsem si říkal že to trochu vemu šmirglem co vy na to ?? mám pocit že problém byl v tom že byl seklý nakonec mě pomohl kompresor a vzduch kterej jsem tam musel naprat až tet jsem pochopil jak to funguje žřejmě byl seklej ten spodní díl a nepustil olej skrz něj nahoru do přepadu teda snad zítra si zajdu koupit nové o kroužky a trochu to povyměnuju a uvidíme posílám foto toho co jsem vypreparoval
DSC04598.JPG
DSC04599.JPG
DSC04600.JPG
DSC04601.JPG
DSC04603.JPG

tengi
Příspěvky: 548
Registrován: pát kvě 21, 2010 10:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika kde je chyba

#47 Nový příspěvek od tengi »

Jestli se tohle nehejbalo,tak je to jasný,to tam musí být SUVNĚ :ano: držím palce.

skolnik
Příspěvky: 468
Registrován: úte črc 17, 2007 6:24 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika kde je chyba

#48 Nový příspěvek od skolnik »

jastli se to hejbalo nebo né to nevím ale ven to šlo vyndat blbě lechkým poklepem :smich: co myslíte mohu to těleso spodní troch vzít jemným šmirglem abych ty nerovnosti stovnal??

skolnik
Příspěvky: 468
Registrován: úte črc 17, 2007 6:24 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika kde je chyba

#49 Nový příspěvek od skolnik »

včera jsem opět doladoval měl jsi pravdu nakonec jsem měl ucpanej a asi i trochu přidřenej pojištovák možná i špatně zapojené i když mě to tak celo sezonu fungovalo ale s kažého příspěvku jsem si něco vzal a uravil jak mě bylo raděno dokoupil jsem filtr na nádrž přidelal magnet a celou soustavu vyčistil rozvaděč nově seřídil tet to pěkně funguje k mé spokojenosti hold dobrá rada nad zlato díky zase se mě potvrdilo že zde jsou lidi kteří vědí umí a chtějí poradit ...... 8) posílám pár fotek jak jsem změnil zapojení
Obraz074.jpg
Obraz071 (Medium).jpg
Přílohy
Obraz072 (Medium).jpg

Uživatelský avatar
Standam
Příspěvky: 658
Registrován: stř říj 22, 2008 7:35 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika kde je chyba

#50 Nový příspěvek od Standam »

skolnik píše:jastli se to hejbalo nebo né to nevím ale ven to šlo vyndat blbě lechkým poklepem :smich: co myslíte mohu to těleso spodní troch vzít jemným šmirglem abych ty nerovnosti stovnal??
Zdravím, ten přidřený dřík můžeš zalapovat šmirglem není to těsnící plocha ale jenom vodítko, no ten pojišťovák dostával pořádně zabrat a zřejmě na tom má nemalý vliv i čistota oleje. Standa.

skolnik
Příspěvky: 468
Registrován: úte črc 17, 2007 6:24 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Hydraulika kde je chyba

#51 Nový příspěvek od skolnik »

tak tak neměl jsem filtr říkal jsem si že třikrát do roka naco ho tam dávat a po prvním roce se již vše projevilo holt pokud něco neuděláš pořádně odezva na sebe nedá dlouho čekat ......zabrousil jsem ho šmirglem a i pojištovák byl zbytečně nastavenej na vysoký tlak pomalu to nemohl muj motůrek zmoct tet to jde dobře a jsem rád že jsem nemusel kupovat novej rozvaděč :)

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“