Aka orsta

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Aka orsta

#16 Nový příspěvek od PA »

rezis píše:Kdo trochu ví oč jde dokáže to. Bohužel nejsem natolik problematiky znalý aby mohl vytvořit nějaký článek a říct tak je to OK 8)
ale si natolik znaly ,a rict ze je to ok taky nemusis. to se pripadne da dycky upravit. on by se vdycky nekdo ozval ,kdyby tam byla nejaka nepresnost.
to ja si musim povidat sam pro sebe ,protoze moje myslenkovy rozmluvy o vnitnich procesech nikoho nezajimaji. kazdyho zajima jenom zaver. "nechci nad nicim premejslet ,co si mam sehnat , jak to zapojit ,jaky to bude mit vlastnosti ,potrebuju jezdit"
a nesrovnalosti v tom co napisu si taky musim hledat sam :(
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Bela
Příspěvky: 50
Registrován: pon pro 24, 2007 7:22 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Aka orsta

#17 Nový příspěvek od Bela »

PA :pohar:

Uživatelský avatar
Standam
Příspěvky: 658
Registrován: stř říj 22, 2008 7:35 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Aka orsta

#18 Nový příspěvek od Standam »

Bela píše:ahoj kluci neviete kolkatka orsta (40,80,100,...)sa montuje na tento riadiaci valec je to z nejakej vysokozdvižky :zapomel:
Zdravím, kde se dá taková nádhera sehnat? Standa.

Bela
Příspěvky: 50
Registrován: pon pro 24, 2007 7:22 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Aka orsta

#19 Nový příspěvek od Bela »

valec som kúpil od jedného borca z Detvy a orstu mam len 160ku skus si napisat inzerát niekam na bazoš a možno budeš prekvapený a daj aj ilustračne foto

PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Aka orsta

#20 Nový příspěvek od PA »

PA píše:ac je v hydraulickem schematu ,jak mi spravne podotknul autoklasik ,oznacen tento dil jako obousmerne cerpadlo a hydromotor ,nenapadnula me situace ,v jake by se jako hydromotor dal oznacit.
jeden rezim me napadnul. jestlize je orbitrol typu "with reaction" ,pak sou porty A a B v neutralni poloze propojeny pres rozvadec "odmernym generatorem" a jestlize je volant volny ,muze sila pusobici na pistnici ridiciho valce prostrednictvim odmerneho generatoru[jako hydromotoru] tocit druhou casti rozvadece ,a ta pres pruziny a prvni cast rozvadece volantem. je to kvuli samovyrovnani rizeni do primeho smeru jako u aut. samozrejme musi konstrukce rizeni vznik "vracecich sil" podporovat.
podle hydraulickeho schematu mam navic dojem ,ze ridici valec musi byt s prubeznou pistnici ,anebo dva. jinak by toto pracovalo spravne pouze v jednom smeru. samozrejmosti je taky volne otocna volantova hridel.
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Aka orsta

#21 Nový příspěvek od Terablick »

Dobrá. To je tedy (teoreticky) možný režim podobný hydromotoru. Ale co ta "dodávka oleje za minutu/otáčku" co psal pan klasik? :jazyk:
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3944
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Aka orsta

#22 Nový příspěvek od rezis »

Terablick píše:Dobrá. To je tedy (teoreticky) možný režim podobný hydromotoru. Ale co ta "dodávka oleje za minutu/otáčku" co psal pan klasik? :jazyk:
Už bych se v tom nevrtal.
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Aka orsta

#23 Nový příspěvek od Terablick »

My se jen tak bavíme :friends: . Jasně, že je to celý blbost ;-). Tohle jsou už jen takové teoretické úvahy jak zdůvodnit něco co zdůvodnit nejde ;-) :jazyk:
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“