Jak zapojit Rozvaděč???

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zapojit Rozvaděč???

#16 Nový příspěvek od Milhauss »

Další důvod proč tam nechat ten původní,ten funguje v každé poloze. Takže tenhle jeko nemá mezipolohu,buď to korba nahoře,nebo korba dole. Nic mezitím?????

Uživatelský avatar
zde
Příspěvky: 2714
Registrován: ned dub 19, 2009 6:45 pm
Bydliště: H.Srnie

Re: Jak zapojit Rozvaděč???

#17 Nový příspěvek od zde »

Milhauss píše:Další důvod proč tam nechat ten původní,ten funguje v každé poloze. Takže tenhle jeko nemá mezipolohu,buď to korba nahoře,nebo korba dole. Nic mezitím?????


to je blbost mam take tri jeden rezerva druhy na traktore , treti je na lise na ovocie ,kde zastavis tam stoji ,mne tlaci na lise az 22.5mpa,inak je od vyrobcu nastaveny na 12 mpa je to na vzv ,/jeden som mal novy /inak tie sedla mam nove ao rezervu mozem ich odfotit a dam dodatocne :)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zapojit Rozvaděč???

#18 Nový příspěvek od Milhauss »

Jen pro upřesnění mám tam tento rozvaděč.
rozv.JPG
rozv (1).JPG

Uživatelský avatar
charlie
Příspěvky: 221
Registrován: úte říj 21, 2008 2:37 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Jak zapojit Rozvaděč???

#19 Nový příspěvek od charlie »

Ten systém - naplno, nebo nic - ten má většina rozvaděčů. Jen pro některé funkce ( třeba u zdvižky se poslední dobou používá pro ovládání válce zdvihu ) existují rozvaděče s tzv. proporcionální charakteristikou, kde je průtok regulovatelný polohou páky.Předpokládám, že
pro některé zemní stroje to bude nutný standart.Tyhle rozvaděče jsou obecně dražší a dají se použít jen do některých sestav dle výrobce - někdy jako alternativa.U elektrohydraulického
ovládání se používají proporcionální elektroventily.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“