Praga V3S - zadní naprava - odvzdušnění

nápravy hnané, nehnané, zkracovaní náprav, poloosy, kardany, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
127helger
Příspěvky: 179
Registrován: pát říj 24, 2008 10:54 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zadní naprava v3s

#16 Nový příspěvek od 127helger »

třetí bod bude už jinde původně tam měl být ale už né a pistnice už má vypalené držáky taky jinde, chci tam položit naviják na zadní napravu a to mi tam vadí nebo bych ho měl hodně vysoko, bude to teda vadit když to zítra vemu flexou? dám tam plech a vyvrtám do něj zavit na odzvdušnění

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní naprava v3s

#17 Nový příspěvek od Terablick »

Proč závit? Stačí dirka. Musí tam zkrátka volně jít vzduch ven i dovnitř ;-). Nejlepší je dát skrz ten plech krátkou trubičku (klidně ohnutou, ale aby byla průchozí) a na ní hadičku a vyvést jí někam vejš, kde do ní nepůjde bordel a voda (konec směrem dolů).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

127helger
Příspěvky: 179
Registrován: pát říj 24, 2008 10:54 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zadní naprava v3s

#18 Nový příspěvek od 127helger »

Zavit na to abych tam mohl něco namontovat.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní naprava v3s

#19 Nový příspěvek od Terablick »

Myslíš jako to odvzdušnění nebo něco jiného (třeba ten naviják). Protože na odvzdušnění je zbytečné dělat závit. ;-). To musí být trvale průchozí trubička s kusem hadičky. Neznám trubičku co by měla zvenku závit. Většinou se do toho plechu letuje. Samozřejmě možností je víc. Do toho závitu by se třeba dal našroubovat odvzdušňovák na brzdy, ale tak, aby nikam dole nedosedal a byl tedy stále trvale průchozí, a na něj opět kus hadičky směrem dolů (nejlépe zajištěné proti upadnutí protože na odvzdušňovácích hadičky moc nedrží).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Odpovědět

Zpět na „Nápravy“