Peugeot a dialkove svetla

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
ivann1
Příspěvky: 121
Registrován: čtv čer 11, 2009 7:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Peugeot a dialkove svetla

#16 Nový příspěvek od ivann1 »

Libor nie je to síce k téme ale chcel by som sa ťa opýtať či sa dá na Peugeote 307 nastaviť napájanie rádia neak tak aby nevipínalo po 30 min. vtedy mi vypíše, že nabehol Ekonomický mód a všetka elektronika sa vypne. Znovu naskočí až po naštartovaní auta. Či sa dá palubný počítač neak tak nastaviť aby to nevypínalo ?

libor1
Příspěvky: 28
Registrován: pon pro 22, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Peugeot a dialkove svetla

#17 Nový příspěvek od libor1 »

Ahoj,
u vozů Peugeot,Citroen cca od Rv.2000 co se byly zavedeny multiplexsní sítě lidé chodily reklamovat vozy že se jim vypíná rátio,a po nastartování že jede jen chvilku.Z důvodu ochrany napětí akumulátoru které by nemělo klesnout pod 9V je multiplexsní síť po 30 min vypnuta takzvaný ekonomický režim.Do uvedení motoru do chodu nic nefunguje jen cent.zamykání.Po nastartování se to rozjede na dobu kterou byl motor v chodu,aby to jelo opět 30 min musí být motor v chodu minimálně 30 min.Co se týče toho originál rádia tak s tím nic neuděláš protože je přihlášené v jednotce BSI.

ivann1
Příspěvky: 121
Registrován: čtv čer 11, 2009 7:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Peugeot a dialkove svetla

#18 Nový příspěvek od ivann1 »

Ja tam originál rádio nemám. Kabeláž tam bola od novoty - ak by to s tým súviselo.

A keby sa to nedalo neak poriešit ako by si mi poradil napojiť rádio a hlavne skade brať prívod aby to hralo aj po tých 30 min.
A keby sa našla neaká elektrická schéma, to by bolo super.

libor1
Příspěvky: 28
Registrován: pon pro 22, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Peugeot a dialkove svetla

#19 Nový příspěvek od libor1 »

Ahoj,
v tomto pžípadě by to šlo musel by jsi na Eurokonektoru za rádiem vytahnout kabel napájení rádia po zapnutí Ac (ten zůstane volný) a proklemovat to se stálým napájením co ti drží paměť.Potom by rádio jelo pořád ale musíš ho zapnout a vypnout přímo na rádiu.

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Peugeot a dialkove svetla

#20 Nový příspěvek od bastardtraktor »

No to jsou strašný věci
ekonomickej mod a kde co
no ještě že ta moje Toyotka je 10 let stará a takový věci nemá.
Nevim o ničem po čem bych tak moc toužil, aby to uměla a neumí to - a ona neumí skoro nic..
Sebejednodušší menu u dnešních výrobků mě jen a jen sere. Mám rád páky a kliky a ne ty hnusný menu. Mam rok novej telefon v šuplíku a radši používanm ten starej krám co mam asi 6 let.
Ještě mi zbejvá nejakej rok života a mam strach, že se dožiju situace

" Vyplňte okénko velikosti hovna "
ENTER
" vyplňte okénko konzistence hovna "
ENTER

a pak to konečně spláchne
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot a dialkove svetla

#21 Nový příspěvek od Terablick »

Tak tak. Elektronika je v omezeném množství celkem fajn, dokud funguje. Ale když jí pak je moc, je to akorát k vzteku, a když se to rozbije, člověk zavzpomíná na starý časy 8) 8) 8) . Moje potřeba elektriky (elektroniky) v autě končí u stahování okýnek a centrálu. Všechno ostatní je naprd, a akorát zvyšuje riziko poruchy a cenu výroby.
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

ivann1
Příspěvky: 121
Registrován: čtv čer 11, 2009 7:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Peugeot a dialkove svetla

#22 Nový příspěvek od ivann1 »

libor1 píše:Ahoj,
v tomto pžípadě by to šlo musel by jsi na Eurokonektoru za rádiem vytahnout kabel napájení rádia po zapnutí Ac (ten zůstane volný) a proklemovat to se stálým napájením co ti drží paměť.Potom by rádio jelo pořád ale musíš ho zapnout a vypnout přímo na rádiu.
Libor si super. Rádio teraz ide furt až pokiaľ ho nevypnem. A to som nemusel nič spájkovať strihať a ani nijak upravovať. Bol tam konektor a to stačilo iba prepojiť. Jednoduché ako facka. Vďaka 8) si :pohar:

libor1
Příspěvky: 28
Registrován: pon pro 22, 2008 9:23 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Peugeot a dialkove svetla

#23 Nový příspěvek od libor1 »

Ahoj,
no vidíš jak je to jednoduché.Pokud budeš cokoliv potřebovat tak to klidně nahoď

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“