Hydraulicky obvod

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radar
Příspěvky: 447
Registrován: pát črc 06, 2007 10:32 pm
Bydliště: pardubicko
Kontaktovat uživatele:

#31 Nový příspěvek od radar »

Obrázek

není tohle èerpadlo z kombajnu E 514 ?(to by znamenalo že jsou tam dvì)

jinak E512 má na øízení jen jednu pístnici a E514 dvì, pokud se nepletu

Obrázek
ZETOR it´s life style

Uživatelský avatar
bibos
Příspěvky: 985
Registrován: stř črc 04, 2007 1:14 pm
Bydliště: 25801
Kontaktovat uživatele:

#32 Nový příspěvek od bibos »

E 512 a E514 mají jen jedno èerpadlo zapojené to je tak že pøívodní hadice jde do pøepouštìcího ventilu který dává 10 litrù za min. do orbitrolu -a zbytek litráže jde do hyd .rozvadìèe.Znamená to že když jsou malé ot. tak jde jen øídit a truchu pracovat s hyd. Já to mám tak u ješterky a mùžu øíct že je to lepší kazdé zvlášt.

PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#33 Nový příspěvek od PA »

vyborne ,to by vysvetlovalo funkci ventilu c.7
takze bear. bud si obstaras vhodne komponenty ze stroje a zapojis to jako je to tam(nutno vedet o co jde),nebo zapojeni kopr,ale zkusil bych dat prvni rozvadec. tve predchozi uvahy sou teoreticky spravny ale prakticky nestastny.drz se standartnich tlaku a prutoku.
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 1404
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:08 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

#34 Nový příspěvek od Pepino »

zde je moje rizeni:

Obrázek

Obrázek


Obrázek

zna nekdo tento typ ? a vi z ceho to je ? po zkusenostech vim ze toto rizeni zataci i bez nastartovaneho motoru, musi se tedy tocit rychle volantem a zataci to pomalu ale zataci.. a taky kdyz pist vyjede na doraz tak volant zatuhne a dal se netoci.. tak jsem zvedav co mi kdo povi..

Uživatelský avatar
lukpfe
Příspěvky: 301
Registrován: ned črc 29, 2007 5:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#35 Nový příspěvek od lukpfe »

Neco podobneho bylo ve stroji SSSR typu SK4, ale ruku do ohne za to nedam.
Dopøedu to se to jezdí, ale nìkam zacouvat, to už chce holt fištróna!

Uživatelský avatar
bibos
Příspěvky: 985
Registrován: stř črc 04, 2007 1:14 pm
Bydliště: 25801
Kontaktovat uživatele:

#36 Nový příspěvek od bibos »

Tak toto vidím prvnì :-/ Asi pøedchùdce orbitrolu :-/

Uživatelský avatar
lukpfe
Příspěvky: 301
Registrován: ned črc 29, 2007 5:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#37 Nový příspěvek od lukpfe »

Myslim, ze moderni orbity funguji z principu uplne stejne, akorat jsou oba dily mensi a v jednom bloku.Ale je to jen dohad
Dopøedu to se to jezdí, ale nìkam zacouvat, to už chce holt fištróna!

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 1404
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:08 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

#38 Nový příspěvek od Pepino »

lukpfe píše:Myslim, ze moderni orbity funguji z principu uplne stejne, akorat jsou oba dily mensi a v jednom bloku.Ale je to jen dohad
je to mozny je na tom neco psany azbukou, kazdopadne to funguje a nemam zatim potrebu to mnenit.. 8)

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#39 Nový příspěvek od Chudej farmar »

bibos píše:E 512 a E514 mají jen jedno èerpadlo zapojené to je tak že pøívodní hadice jde do pøepouštìcího ventilu který dává 10 litrù za min. do orbitrolu -a zbytek litráže jde do hyd .rozvadìèe.Znamená to že když jsou malé ot. tak jde jen øídit a truchu pracovat s hyd. Já to mám tak u ješterky a mùžu øíct že je to lepší kazdé zvlášt.
jsem rad ze jsi to uvedl na pravou miru uz jsem tu chtel vyhlasit ze kdo najde na 512 a 514 2 hydraulicka cerpadla ze mu daruji verunku :smich:
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
bibos
Příspěvky: 985
Registrován: stř črc 04, 2007 1:14 pm
Bydliště: 25801
Kontaktovat uživatele:

#40 Nový příspěvek od bibos »

Chudej farmar píše:
bibos píše:E 512 a E514 mají jen jedno èerpadlo zapojené to je tak že pøívodní hadice jde do pøepouštìcího ventilu který dává 10 litrù za min. do orbitrolu -a zbytek litráže jde do hyd .rozvadìèe.Znamená to že když jsou malé ot. tak jde jen øídit a truchu pracovat s hyd. Já to mám tak u ješterky a mùžu øíct že je to lepší kazdé zvlášt.
jsem rad ze jsi to uvedl na pravou miru uz jsem tu chtel vyhlasit ze kdo najde na 512 a 514 2 hydraulicka cerpadla ze mu daruji verunku :smich:
Kurna to sem to mel do tý sousedovic 512 nabastlit :D

Uživatelský avatar
Chudej farmar
Příspěvky: 875
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#41 Nový příspěvek od Chudej farmar »

bibos píše:
Chudej farmar píše:
bibos píše:E 512 a E514 mají jen jedno èerpadlo zapojené to je tak že pøívodní hadice jde do pøepouštìcího ventilu který dává 10 litrù za min. do orbitrolu -a zbytek litráže jde do hyd .rozvadìèe.Znamená to že když jsou malé ot. tak jde jen øídit a truchu pracovat s hyd. Já to mám tak u ješterky a mùžu øíct že je to lepší kazdé zvlášt.
jsem rad ze jsi to uvedl na pravou miru uz jsem tu chtel vyhlasit ze kdo najde na 512 a 514 2 hydraulicka cerpadla ze mu daruji verunku :smich:
Kurna to sem to mel do tý sousedovic 512 nabastlit :D
co by jsi s ni delal, by ti za den sezrala naftu co mas na celej rok a pak by jsi ji jeste ze vzteku prodal :smich:
Studoval jsem fakt rád miloval jsem Suchdol CZU - Holky, chlast, pohoda :-) ted uz jen práce ale dělám jako jeden z mála to co me baví :-)

5 traktorů, 170ha, 40ks dobytka... vše v podstatě dělám sám :-)

Uživatelský avatar
bibos
Příspěvky: 985
Registrován: stř črc 04, 2007 1:14 pm
Bydliště: 25801
Kontaktovat uživatele:

#42 Nový příspěvek od bibos »

To já bych jí uživil to se neboj :D

Uživatelský avatar
Lukibos
Příspěvky: 733
Registrován: stř črc 11, 2007 10:51 am
Bydliště: Polanka nad Odrou

#43 Nový příspěvek od Lukibos »

Obrázek[/quote]

Tak jak to teda má být pánové. Chystam se taky pohánìt okruch a orstu jedním èerpadlem mimochodem s posilovaèe s trambusa. A nìjak jste mì poplantali. Když píšete,že orsta má volný odtok,tak proè to takto nemùže být? :vztek: :-/ A ten pojistnej ventil tam musí být? Nemá nìkdo opravdu správný nákres toho zapojení?

Uživatelský avatar
bibos
Příspěvky: 985
Registrován: stř črc 04, 2007 1:14 pm
Bydliště: 25801
Kontaktovat uživatele:

#44 Nový příspěvek od bibos »

Takto to být nemùž!Takto ano -tlak z èerpadla do rozvadìèe na ov. hyd. , odpad do pøívodu orbitrolu a dále do nádrže . pojistný ventil tam nemusí být protože je u každé koncové polohy u orbitrolu-takové matièky se závlaèkama.

PA
Příspěvky: 651
Registrován: čtv zář 06, 2007 10:53 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#45 Nový příspěvek od PA »

nechci zase zbytecne rozcilovat bibosa ,ale mam dojem ze uplne ve vsech orbitach PV neni. u orsty asi vsude je ,ale kdo vi ,co kdo muze sehnat. navic se jedna o pojistnej vent. a kolega ma asi na mysli prepousteci ,coz je provozni. PV bude jenom pojistka s vyssim tlakem nez provozni ,nebo nee?
Na mě se nemusí řvát , mě to stačí říct 16x.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“