Rozvaděč

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pupik 139
Příspěvky: 209
Registrován: úte dub 07, 2009 11:20 pm
Bydliště: Svitavy

Rozvaděč

#1 Nový příspěvek od Pupik 139 »

Ustřelila mi páčka u jedne sekce na rozvaděči dá se to opravit?Sehnal jsem si jinou sekci na pohled stejnou ale nepasujou vnitřní díry.Neznám označení toho rozvaděče nafotím.Asi to ustřelilo že jsem to připojil obraceně :'( ale fungovalo to než jsem z tou páčkou hejbal pomalu jako aby aby mi to chodilo pomalejc(může se s tím takhle dělat nebo to byla ta příčina gejzíru?)

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvaděč

#2 Nový příspěvek od Terablick »

Nechápu přesně co myslíš termínem "ustřelila" páčka, ale pokud jde o pohyb u běžného rozvaděče, tak (aspoň se domnívám - kdyžtak mě opravte) se samozřejmě může pohybovat páčkama pomalu a může se otevřít třeba jen trošku, aby se píst (motor atd) pohyboval taky pomalu a plynule. Já to tak aspoň dělám běžně. V tom by problém být neměl ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Pupik 139
Příspěvky: 209
Registrován: úte dub 07, 2009 11:20 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Rozvaděč

#3 Nový příspěvek od Pupik 139 »

Díky za odpověd to jsem potřeboval vědět.Takže špatnou manipulací páčkou to nebude.Ted zbejvá jen špatně zapojenej rozvaděč nebo silný čerpadlo.Tady jsou ty fotky.
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

Uživatelský avatar
Pupik 139
Příspěvky: 209
Registrován: úte dub 07, 2009 11:20 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Rozvaděč

#4 Nový příspěvek od Pupik 139 »

Na obrázku 6 je ta ustřelená páčka.Obrázek 7 je část toho rozvaděče (redukčák)kde ulítla ta páčka měl jsem to zapojený podle šipky aspon tak mi to radily místní opraváři z jzd ale podle mě jak je tam ten přepouštak to mělo bejt přívod vlastně proti šipce ne?Oni to možna mohli mít zapojený obraceně a nic se nestalo protože jim to na traktorech pouštěl traktorovej přepoušták.Na obrázku 1a2 je rozvaděč co používam ted ale u toho si nejsem jistej taky protože když hejbu páčkou pomalu tak se to nějak moc šponuje a už mám strach žeto zase z k....m.Jestli někdo pozna co je to zač a jak to má bejt zapojený byl bych vděčnej.Obrázek 3 je čerpadlo který tam mám toby taky mohla bejt asi příčina jestli nemá moc velkou litráž na ty rozvaděče co?

HonzaT.
Příspěvky: 730
Registrován: stř srp 19, 2009 10:26 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Rozvaděč

#5 Nový příspěvek od HonzaT. »

Čau,na 100 procent si to měl připojeny obrácene ta šipka na rozvaděču na obrázku č.5 je trochu nešťastně vymyšlená a klame to a to je problém :jazyk: Olej si připojil,aby protikal rozvaděčem ve směru jak ukazuje šipka a to bylo špatně.Přívod se připojuje tam,KAM UKAZUJE šipka a na obrázku je to levá dira.Pravá je vracečka.Ta šipka je tam prostě nahovno. :box:

Uživatelský avatar
Pupik 139
Příspěvky: 209
Registrován: úte dub 07, 2009 11:20 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Rozvaděč

#6 Nový příspěvek od Pupik 139 »

Dík a to jsem se ptal chlapů co znamená ta šipka jestli směr průtoku nebo sem pripoj tlak vosle. :zly:

Uživatelský avatar
Kutil3
Příspěvky: 286
Registrován: úte říj 21, 2008 7:15 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Rozvaděč

#7 Nový příspěvek od Kutil3 »

Honza má pravdu.. byl jsem svědkem také špatného zapojení... :) a mužou být rádi že jim to nedalo přes hubu :smich: to se pak vytrhne ten zajištovací čípek z té litiny... :ano:
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem...

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 1404
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:08 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvaděč

#8 Nový příspěvek od Pepino »

Kutil3 píše:Honza má pravdu.. byl jsem svědkem také špatného zapojení... :) a mužou být rádi že jim to nedalo přes hubu :smich: to se pak vytrhne ten zajištovací čípek z té litiny... :ano:
jj mas pravdu taky mam doma takovej rozvadec.. je to tam nestastne reseny ale kdyz se na to podivas a zamyslys se neda se zapojit jinak zapojis to dle fce prepoustaku..je jasny ze tlak jde proti sile pruziny tudiz ho nemuzes poslat do diry kde je videt pruzina.. 8)
Koupím Jawa 350 typ 354 mezityp s pulbubny, nebo prvni typ s velkymy bubny. Případně stejnou 250 mozno i vrak..
Koupím VELOREX 350 na stavu nezáleží, pokud možno s doklady, nebo zvlášť.
Predem dik..

Uživatelský avatar
Pupik 139
Příspěvky: 209
Registrován: úte dub 07, 2009 11:20 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Rozvaděč

#9 Nový příspěvek od Pupik 139 »

Apozná někdo ten rozvaděč na obr 1.2.JAK MÁ BEJT ZAPOJENEJ? ZESPODU JAK JE TO Č MÁM PŘÍVOD NA Z ZPÁTEČKU.

Uživatelský avatar
Pupik 139
Příspěvky: 209
Registrován: úte dub 07, 2009 11:20 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Rozvaděč

#10 Nový příspěvek od Pupik 139 »

Ten rozvaděč mám ještě jeden ale schází redukčak :zly: nemáte někdo?

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“