Přetěsnění pístnic

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ruda
Příspěvky: 286
Registrován: stř říj 29, 2008 9:55 pm
Bydliště: Praha

Re: Přetěsnění pístnic

#16 Nový příspěvek od Ruda »

Tak já to čerpadlo o víkendu na chatě přeměřím, třeba už potom půjde určit. Dík. :ano:
Silnice je dobrá na to, abych po ní dojel do terénu... mám rád platnost fyzických, ne silničních zákonů.

Uživatelský avatar
Ruda
Příspěvky: 286
Registrován: stř říj 29, 2008 9:55 pm
Bydliště: Praha

Re: Přetěsnění pístnic

#17 Nový příspěvek od Ruda »

Tak jsem měřil. Při pohledu zezadu ( na 8 šroubů ) šířka 9 cm, výška 10,5 cm. Celková délka i s přírubou bez hřídele s řemenicí 11,5 cm. Víte někdo, co to je ? :-/
Dík předem.
Silnice je dobrá na to, abych po ní dojel do terénu... mám rád platnost fyzických, ne silničních zákonů.

Uživatelský avatar
bastardtraktor
Příspěvky: 4633
Registrován: sob zář 22, 2007 2:25 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Přetěsnění pístnic

#18 Nový příspěvek od bastardtraktor »

Na to se vykašli - myslím, že nic o čerpadle zjišťovat nemusíš. a řekni, že tlak 16 MPa - to budou ty nejobyčejnější
Ono nejde o to, jaký máš čerpoadlo, ale jak máš seřízený přepouštění na rozvaděči
To oni se jen báli, jestli to třeba nechceš nějaké vysoké tlaky - třeba na 28 , nebo 30 Mpa .
ooooooooooooo

Uživatelský avatar
charlie
Příspěvky: 221
Registrován: úte říj 21, 2008 2:37 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Přetěsnění pístnic

#19 Nový příspěvek od charlie »

Podle rozměru by to mohla být Orsta, tak max. 40l/min.A u to ho tlaku je to jak bylo napsáno,
chtěli vědět, jaký tlak je v okruhu používán..Čerpadlo se na max. přípustný tlak seřizuje přepoušťákem.

Uživatelský avatar
Ruda
Příspěvky: 286
Registrován: stř říj 29, 2008 9:55 pm
Bydliště: Praha

Re: Přetěsnění pístnic

#20 Nový příspěvek od Ruda »

Tak díky za rady. Je fakt, že je zajímal provozní tlak a říkali, že na menší tlak jsou lepší gumový kroužky, protože jsou měkčí a líp dotěsní. Já ale stejně koupil PU kroužky. :D
Silnice je dobrá na to, abych po ní dojel do terénu... mám rád platnost fyzických, ne silničních zákonů.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4248
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Přetěsnění pístnic

#21 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ty PU zase snesou vetsi teplotu.gumovy po 60 st.terej a puchrej.dobre jsi vybral.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Ruda
Příspěvky: 286
Registrován: stř říj 29, 2008 9:55 pm
Bydliště: Praha

Re: Přetěsnění pístnic

#22 Nový příspěvek od Ruda »

:) Pístnice mám smontovaný. Ty dvě menší jsou bez chyby, ta větší je trochu uprostřed bouchnutá ( trubka ) a píst má krapet od toho bouchutí vytrženej materiál. Zaleštil jsem to lamelovým smirkovým válečkem a uvidím. Kdyžtak seženu jinou pístnici. :-/
Teď provádím nátěr žlutým Alkytonem. :)
Silnice je dobrá na to, abych po ní dojel do terénu... mám rád platnost fyzických, ne silničních zákonů.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“