benzínová čerpadla na vodu

co nejde zařadit jinam

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
peyrak
Příspěvky: 1240
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: benzínová čerpadla na vodu

#16 Nový příspěvek od peyrak »

tak já žádný video nenatočím, vydali u nás zákaz odběru povrchových vod, tam co jezdím pro vodu, jsem to tahal z náhonu k elektrárně a je tam dost provoz, vždycky si mě tam někdo fotil nebo měl kecy

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: benzínová čerpadla na vodu

#17 Nový příspěvek od frturek1 »

tak zaclo prset a me konecne dorazilo tohle http://www.sbazar.cz/import.export2015/ ... lo-na-vodu
zejtra privezu vytlacnou hadici a provedu zkousku, jen nechapu, proc na motoru maj z kazdy strany jednu merku na volej a zadnej vypoustak

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: benzínová čerpadla na vodu

#18 Nový příspěvek od pepa.traktor »

peyrak píše:tak já žádný video nenatočím, vydali u nás zákaz odběru povrchových vod, tam co jezdím pro vodu, jsem to tahal z náhonu k elektrárně a je tam dost provoz, vždycky si mě tam někdo fotil nebo měl kecy
nic se neděje taky jsem musel vozit ale zákaz byl --kdybych to neudělal tak je zřejmě 30 ovocných stromků po smrti a 18 prutů rajčat a řepa pro kralíky na zimu -vloni mor a letos vše na sucho v čudu --nedalo se nic dělat

momentálně mám 4 kubíkovky plné a čekám co bude dál hlavně že aspon zapršelo
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: benzínová čerpadla na vodu

#19 Nový příspěvek od pepa.traktor »

frturek1 píše:tak zaclo prset a me konecne dorazilo tohle http://www.sbazar.cz/import.export2015/ ... lo-na-vodu
zejtra privezu vytlacnou hadici a provedu zkousku, jen nechapu, proc na motoru maj z kazdy strany jednu merku na volej a zadnej vypoustak
no já se k něčemu nedobral komunikoval jsem s hechtem a dost mě zklamali napsal jsem 2 emaily jeden na pobočku tam odpověd příšla že je tona vedení a tak jsem písnul na vedení a nikdo se za týden neobtěžoval odepsat na můj dotaz ohledně hadic k čerpadlu --to je jasný obrázek společnosti kterou jsem navštívil poprvé a to jsem si říkal mám to ve městě za komínem a ejhle politika prodeje je jasná kup co máme a vypadni na víc se neptej



na tohle jsem taky koukal ale to je moc výkonné takový tok potok nemá

jinak vypouštáky už moc nepěstujou musíš odsánačku na olej a vycůcnout

až vyzkouším Franto dej více info jak šlape mašina a první seznámení s čerpadlem -díky
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: benzínová čerpadla na vodu

#20 Nový příspěvek od frturek1 »

nasavaci hadici sem je donutil dotat k cerpadlu byla za 300kc/m a vytlacnou mi da bratranek pasuje tam klasicky becko, ja si myslim ze ten vykon nebude zas az tak divokej kdyztak se bude cerpat na min otacek :D

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: benzínová čerpadla na vodu

#21 Nový příspěvek od pepa.traktor »

frturek1 píše:nasavaci hadici sem je donutil dotat k cerpadlu byla za 300kc/m a vytlacnou mi da bratranek pasuje tam klasicky becko, ja si myslim ze ten vykon nebude zas az tak divokej kdyztak se bude cerpat na min otacek :D
já byl taky včera v čerpadlech do vrtů a cena 5/4 sací mají 80kčza 1m se strunou +500kč zpětnou klapku a koš a 73kč /1m za tlačnou 5/4

na koše prý pozor že některý se dají použít s klapkou jenom na kolmo nebo jsou dražší s pružinou a nerezovou sítkou a těm je to jedno jestli stojí nebo leží -tak nějak mi to paní říkala
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: benzínová čerpadla na vodu

#22 Nový příspěvek od brigadnik »

frturek1 píše:tak zaclo prset a me konecne dorazilo tohle http://www.sbazar.cz/import.export2015/ ... lo-na-vodu
zejtra privezu vytlacnou hadici a provedu zkousku, jen nechapu, proc na motoru maj z kazdy strany jednu merku na volej a zadnej vypoustak

výpušťáky jsou ty šrouby úplně dole.

Requied
Příspěvky: 333
Registrován: stř lis 12, 2014 5:35 pm
Bydliště: Hýskov

Re: benzínová čerpadla na vodu

#23 Nový příspěvek od Requied »

Osobně bych to teda radši řešil sestavou elektrocentrála + kalové čerpadlo.
Pro mě větší použitelnost, odolnost proti nečistotám, jednodušší provoz, atd...

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: benzínová čerpadla na vodu

#24 Nový příspěvek od frturek1 »

tak cerpadlo je kalove, takze by mu necistoty asi moc vadit nemeli i diry v sacim kosi tomu nasvedcujou a zpetna klapka je az ve vstupnim hrdle do cerpadla. Tet budu asi za blbce ale ty vodarsky miry mi nic nerikaj, tady jsou obe hadice o vnitrmim prumeru 75mm

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: benzínová čerpadla na vodu

#25 Nový příspěvek od pepa.traktor »

to by mělo být 3" to by mělo dávat dost vody

jinak už si to nahodil ?
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: benzínová čerpadla na vodu

#26 Nový příspěvek od frturek1 »

pisou max vikon 1100l/min zatim jeste ne ale k veceru se k tomu snad dostanu

Uživatelský avatar
brigadnik
Příspěvky: 1070
Registrován: stř říj 17, 2007 10:20 am
Bydliště: Žatecko
Kontaktovat uživatele:

Re: benzínová čerpadla na vodu

#27 Nový příspěvek od brigadnik »

Mám podobný a vody dává dost. Na volnoběh dá kubík do pěti minut a nedělá kravál

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: benzínová čerpadla na vodu

#28 Nový příspěvek od frturek1 »

a jak je spravnej postum, neni k tomu zadnej poradnej navod, savici hodim do vody, pak zaleju cerpadlo a nastartuju a cerpadlo hned cerpa?

Uživatelský avatar
jezus666
Příspěvky: 347
Registrován: pát led 18, 2013 11:43 am
Bydliště: Jalubí

Re: benzínová čerpadla na vodu

#29 Nový příspěvek od jezus666 »

frturek1 píše:a jak je spravnej postum, neni k tomu zadnej poradnej navod, savici hodim do vody, pak zaleju cerpadlo a nastartuju a cerpadlo hned cerpa?
Jj, přesně čerpadlo první saje tu sací výšku a pak už to jede.. 8)

Mira

tito
Příspěvky: 185
Registrován: ned kvě 29, 2011 1:28 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: benzínová čerpadla na vodu

#30 Nový příspěvek od tito »

frturek1 píše:tak zaclo prset a me konecne dorazilo tohle http://www.sbazar.cz/import.export2015/ ... lo-na-vodu
zejtra privezu vytlacnou hadici a provedu zkousku, jen nechapu, proc na motoru maj z kazdy strany jednu merku na volej a zadnej vypoustak
vypoušták je ten čtyřhranný šroub uplně dole uprostřed.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika“