Strojní pojistka

co nejde zařadit jinam

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Strojní pojistka

#1 Nový příspěvek od Antony30011 »

Rozhodl jsem se založit toto téma pro zjištění zkušeností o strojních pojistkách - nikde na fóru sem tuhle sekci nenašel. Jaké máte zkušenosti s vyplácením a uznáváním pojistek popř u jaké pojišťovny? Nejlépe pokud má někdo zkušenost s Allianz? Tam máme doma pojištěný všecko. Jak strojní pojistka funguje sem si pročítal na netu, ale zajímal mě zkušenosti s jednotlivejma pojišťovnama. A ještě sem nikde nenašel přímo cenu. Nastíní někdo? Stroj a částku? Díky :)

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Strojní pojistka

#2 Nový příspěvek od frturek1 »

pokusim se vylicit zkusenosti kamarada, koupil novej lis, snad riditel pobocky kde ho koupil ma delat zaroven likvidatora, naslibovali nevim kolik plati ale kdyz rozskubal retezy tak mu sdelili ze pojistka se nevztahuje na vsechny rotujci casti a nedostal prej nic, takze hodne je asi otom jak je formulovana smlouva a hlavne jak si ji clovek peclive precte

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Strojní pojistka

#3 Nový příspěvek od Antony30011 »

Proto se práve ptám jestli nejsou zkušenosti s Allianz. Tam mám kamoše pojišťováka a likvidátora v jednom. S autama celý rodině dycky vyhověl, výhodný smlouvy a dobrá likvidace. Zejtra tam sjedu. Ale zajímá mě jak je to třeba jinde

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: Strojní pojistka

#4 Nový příspěvek od frturek1 »

mam takovi tuseni, ale fakt si nejsem jistej ze to zrovna mel u alijanzu

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Strojní pojistka

#5 Nový příspěvek od Antony30011 »

Jo, mně se to nevyplatí... 2000 ročně a minimální spoluúčast 10k. Je to dělaný na velký mašiny a velký kolchozy

poláček
Příspěvky: 407
Registrován: úte říj 21, 2008 9:23 pm

Re: Strojní pojistka

#6 Nový příspěvek od poláček »

Lis(krone Big pack), Valtra, i Zunhammer všecko pojištěný u allianz a zatím všecko v poho už proběhli i nějaký škoda a zatim taky OK Jen si dej majzla jak ti smlouvu poskládaj. Jdou tam ruzný rizika podle toho to pak stojí. Já mám ALL RISK a je tam všecko. Vandalismus, havárka, strojko, požár, živelný pohromy, krádež a za všecky tři věci 66000kč/rok

Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika“