čistička cibule

co nejde zařadit jinam

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
koju
Příspěvky: 55
Registrován: stř úno 02, 2011 7:48 pm

čistička cibule

#1 Nový příspěvek od koju »

Zdar kolegovia!
Videli ste už niekedy čističku cibulí? ako to funguje? dá sa home made urobiť? :prace:

Uživatelský avatar
cont33
Příspěvky: 3250
Registrován: úte říj 21, 2008 10:11 pm
Bydliště: Trenčín

Re: čistička cibule

#2 Nový příspěvek od cont33 »

moju čističku cibule vyrobil niekto iný, ale čistí dobre... :D a navyše ma pár pridavných funkcii... Navarí,opere, v zime zahreje a v lete mi robí tien.... :beatiful:
ak niekto niečo chce tak pisať na cont7133@gmail.com Už tu niesom. V poslednom čase zaberá miesto každý príspevok.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: čistička cibule

#3 Nový příspěvek od Leo »

Tady prodávají čističku cibule - http://www.agrotechnika.cz/Cisticky/Cis ... ulova.html
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

jano
Příspěvky: 1038
Registrován: ned črc 08, 2007 9:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: čistička cibule

#4 Nový příspěvek od jano »

venoval som hodne času a prostriedkov vývoju, ale sa nevyužíva. Obsluhe sa neľúbi zvuk a prach. Sučasťou nutnou je odsávanie prachu a cibuľa musí byť na to vhodná - suchá. Aby to bolo efektívne, musí to mať resp. byť začlenené do linky, potrebuje to kamerový systém... No a zásadný problém je odbyt cibule :-/ Stroj je síce funkčný, príjmová časť našla ďaleko efektívnejšie použitie a v súčastnosti to nevyzerá, že to bude v blízkej budúcnosti použité.

Uživatelský avatar
koju
Příspěvky: 55
Registrován: stř úno 02, 2011 7:48 pm

Re: čistička cibule

#5 Nový příspěvek od koju »

Zdar! nemáš foto????

jano
Příspěvky: 1038
Registrován: ned črc 08, 2007 9:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: čistička cibule

#6 Nový příspěvek od jano »

nemám. Pracuje to tak ako ten Krukoviak, ibaže to nie je mobilné. Ale tým, že je to mobilné, jednoducho vedia nastaviť sklon. U mňa sa odpad chytá do VOB, takže je to vysšie. Prísun je plnomechanizovaný (nie automaticky), obsluha jeden inžinier :) , synchronizácia (aby linka bola plnená v patričnom množstve) je sledovaná priemyselnou TV. V roku 2004 som na tom hodne robil a šlo to dobre, až na to, že celá výroba cca 200t šla do hnoja. No a od vtedy, to už moc nerobilo... :shock:

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 1263
Registrován: úte led 01, 2008 5:08 pm
Bydliště: Sušno-Dřísy
Kontaktovat uživatele:

Re: čistička cibule

#7 Nový příspěvek od Tomáš »

Má tu ještě někdo čističku cibule? ;-)
Jsou dva druhy nespokojenosti: nespokojenost, která pracuje, a ta, co lomí rukama. První dosáhne toho, co chce, druhá ztratí, co má.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika“