Stavba přivěsného voziku

co nejde zařadit jinam

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stavba přivěsného voziku

#16 Nový příspěvek od omar »

chobotek píše:Budeš holt muset jezdit co nejrychleji a nejlíp vůbec nebrzdit, aby ti to neskočilo na páté dveře. Škoda práce, ale na druhé straně není nad vlastní zkušenost.
Nastesti mam misto zadniho narazniku traverzu,ale jak tak procitam komentare asi zacnu resit odpruzeni :pistol:

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Stavba přivěsného voziku

#17 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,no,auto je sice těžké alě aby ti to neutrhlo celů kuľu,co kuľu,šľápneš na to a taký vozík za tebů plětí ľuftem,sem tam sa odrazí od země a poskočí si,tož ti to vysmýkne aj kliku z motora. :smich:
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
padesátka
Příspěvky: 1737
Registrován: stř zář 15, 2010 2:50 pm
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Stavba přivěsného voziku

#18 Nový příspěvek od padesátka »

omar píše:
Kapo píše:Neblbni. :shock:
Neodpružená náprava tak do 30 km/h. Pri rýchlejšej jazde ti to bude skákať. A pôjde aj o držku.
Dneska jsem byl na cestach ,zitra ho dodelam a hura na skusebni jizdu,pokud to bude delat bordel tak nejakou odpruzenou napravu poresim.Budu to tahat za 2,5 tunovym Land Rover tak zas takovej strach s teho nemam.
Nějaké odpružení by tam bejt mělo aspon přes gumové silentbloby dávaj se na sebe do takové klece,ale takhle natvrdo---nechtěl bych za tebou jet i když ten terenák muže táhnout 2,5t ale ta kára bude odskakovat do boku a muže se urvat a někoho trefit.Jinak samozřejmě vozejk pěknej 8) Vono ty nový vozejky co maj ramena zalisovaný v jeklu žádná hitparada není skáče to po silnici jako koza.Taky chci dát novou nápravu na sport-jacht ale jedině s tlumičema to je pak jiná jízda.

omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stavba přivěsného voziku

#19 Nový příspěvek od omar »

Nějaké odpružení by tam bejt mělo aspon přes gumové silentbloby dávaj se na sebe do takové klece,ale takhle natvrdo---nechtěl bych za tebou jet i když ten terenák muže táhnout 2,5t ale ta kára bude odskakovat do boku a muže se urvat a někoho trefit.Jinak samozřejmě vozejk pěknej Vono ty nový vozejky co maj ramena zalisovaný v jeklu žádná hitparada není skáče to po silnici jako koza.Taky chci dát novou nápravu na sport-jacht ale jedině s tlumičema to je pak jiná jízda.

nojo ale ten sport jacht to je tak na 4 kolca hliny.ty gumovy solenbloky v kleci to zni zajimave,nejakej obrazek odkaz nemas??????????jo a na taznym v papirecj je 3,5 tuny ,ale z vlastni skusenosti to zvladne aj 5 tun,akorat s brzdenim je to holt horsi :typek:

Kapo
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 18, 2011 7:25 pm
Bydliště: Myjafsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavba přivěsného voziku

#20 Nový příspěvek od Kapo »

Skus zohnať zadnú nápravu na listových perách z dákej dodávky z predným náhonom. /jumper, ducáto, transit.../

Nosnosť 1-1,5 tony.
V3S S3 HR3001, Bielorus EO 2621, Gaz 69, PK26, Patrol GR, MT365, HDJ80...
http://www.4x4nazory.sk

omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stavba přivěsného voziku

#21 Nový příspěvek od omar »

Kapo píše:Skus zohnať zadnú nápravu na listových perách z dákej dodávky z predným náhonom. /jumper, ducáto, transit.../

Nosnosť 1-1,5 tony.
Tak nejak to mam v planu,teda pokud to bude skakat jak koza

ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: Stavba přivěsného voziku

#22 Nový příspěvek od ZipBene »

Až to budeš zkoušet tak ne nikde na silnici. Stačí kamínek díra a vozík letí neznámo kam. A za takhle silným autem bych se toho bál i těch rázů na kouli. No možná se pletu a byl bych rád, ale mám zkušenost: Takovéhle auto a za ním vozík a předjíždí mně když já jedu 90 po normální silnici a 130 po dálnici a zrcátka nezná jinak by si všim, že za ním vozík vlaje jak prapor. Tak doufám že máš rozum a myslíš i na ostatní. Dík. 8) 8) 8)

omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stavba přivěsného voziku

#23 Nový příspěvek od omar »

ZipBene píše:Až to budeš zkoušet tak ne nikde na silnici. Stačí kamínek díra a vozík letí neznámo kam. A za takhle silným autem bych se toho bál i těch rázů na kouli. No možná se pletu a byl bych rád, ale mám zkušenost: Takovéhle auto a za ním vozík a předjíždí mně když já jedu 90 po normální silnici a 130 po dálnici a zrcátka nezná jinak by si všim, že za ním vozík vlaje jak prapor. Tak doufám že máš rozum a myslíš i na ostatní. Dík. 8) 8) 8)
Ozkousim to na uzavrenem testovacim okruhu pro vojenske nakladni auta

omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stavba přivěsného voziku

#24 Nový příspěvek od omar »

Dneska po 3 hodinach kompletne zavareno,obrouseno a natreno zakladem aj vrchni barvou,zitra pokud pocasi dovoli tak to chcu nastrojit napojit elektriku a hura na zkusebni jizdu.
Přílohy
012.JPG
011.JPG
010.JPG
009.JPG
008.JPG
007.JPG
006.JPG
005.JPG

omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stavba přivěsného voziku

#25 Nový příspěvek od omar »

Dneska jsem byl na skusebni jizde,sice jeste nejsou blatniky ,cekam na svarece potrebuju povarit blatniky,podlahu a predni celo.Jel jsem stim 80kmH,naprosto v pohode skace uplne minimalne.Nahnali jste mi lehce hruzu,ale nastesti se nepotvrdily vase pripominky.,Behem par dni necham dovarit veci z hliniku a natahnu kabel na svetla.
Přílohy
002.JPG
003.JPG
004.JPG
005.JPG
006.JPG
007.JPG

Sadra17
Příspěvky: 6132
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Stavba přivěsného voziku

#26 Nový příspěvek od Sadra17 »

omar píše:Pri mem spusobu pouzivani bych stejne tu tyc v tech gumach pretocil.
to sem si taky myslel už to slouží 13 let a to ta kára jezdí každou chvíli přetížená 8)
malej traktorista v malým traktoru

Sadra17
Příspěvky: 6132
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Stavba přivěsného voziku

#27 Nový příspěvek od Sadra17 »

Kapo píše:Skus zohnať zadnú nápravu na listových perách z dákej dodávky z predným náhonom. /jumper, ducáto, transit.../

Nosnosť 1-1,5 tony.
tak to přidej 8) s těmahle dodávkama sem chbíli jezdil a běžně se vozilo 3 až 3,5 tuny :-/
malej traktorista v malým traktoru

omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stavba přivěsného voziku

#28 Nový příspěvek od omar »

Tak po delsi dobe ozivuji tema ,bylo provedeno nekolik zatezkavacich zkousek a kurva ogari musim sa pochvalit vozejk prosel bez ztraty kytičky.A jeste k nutnosti odpruzeni je to totalni blbost s vozikem mam najeto neco okolo 1500km absolutne bez problemu,prazdnej poskakuje uplne minimalne,takze super rozhodne ho nemusim predelavat a delat na nem nejaky odpruzeni,pro moje potreby a spusob prepravy naprosto vyhovujici.
Přílohy
IMG0135A.jpg
IMG0134A.jpg
IMG0132A.jpg
IMG0131A.jpg

kocicirada
Příspěvky: 461
Registrován: úte pro 16, 2008 11:36 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Stavba přivěsného voziku

#29 Nový příspěvek od kocicirada »

můžeš ukázat foto podlahy ... chtěl bych vidět ten hliníkový plech po takovýmhle nákladu

omar
Příspěvky: 986
Registrován: sob lis 19, 2011 12:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Stavba přivěsného voziku

#30 Nový příspěvek od omar »

kocicirada píše:můžeš ukázat foto podlahy ... chtěl bych vidět ten hliníkový plech po takovýmhle nákladu
nafotim to co nejdriv jeste na nem vozim drevo,ale podlaha je v pohode je vystuzena jeklem

Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika“