Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

co nejde zařadit jinam

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#1 Nový příspěvek od Milhauss »

Kluci máte někdo doma??????? Chci něco pořídít,a tohle mi přijde v této cenové relaci asi nejlepší. Co vy na to???

Obrázek


* Jmenovitý výkon: 2,8kW / 3,8PS
* Max. dopravní množství: 24.000 l/h
* Max. dopravní výška: 24 m
* Max. sací výška: 6 m
* Hmotnost: 19 kg
* Sací přípojka: 2“ vnější závit
* Výtlačná přípojka: 2“ vnější závit
* Robustní vzduchem chlazený 4-taktní motor.
* Skříň motoru z kvalitní hliníkové litiny.
* Lehký start pomocí lanového táhla.
* Stabilní kovový rám s tlumičem vibrací.
* Mnohostranně použitelné:
o při záplavách
o pro špinavou a čistou vodu
o přečerpávání
o odčerpávání
o zavlažování
* Obsah balení: ochranný sací koš, připojovací hrdlo a hadicové svorky

Další informace: Hmotnost 19 kg ·

Cena 4990 Kč
Naposledy upravil(a) Milhauss dne čtv srp 26, 2010 7:39 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#2 Nový příspěvek od Milhauss »

A teď jsem na aukru našel toto-

http://www.aukro.cz/item1164797081_vyso ... 10087.html

a to se mi líbí ještě víc,akorát značka BERLAN,to jsem nikdy neslyšel :-/ ale parametry parádní 8)

Uživatelský avatar
Ráďa Škoda
Příspěvky: 120
Registrován: pon pro 22, 2008 7:16 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#3 Nový příspěvek od Ráďa Škoda »

Ahoj nechci machrovat,Gude je sice značka ale jeto čína jak višitá.A to druhé jak tu uvádíš myslím ten Berlan vypadá dobře a podle obrázků co sem koukal tak to má Motor kterej je Ouplně stejnej a schodnej z Motorem GX 160 Honda.Asik bich šel do toho Berlanu.a pokud budeš mít Doklad tak budeš mít Záruku ze zákona 2 roky. Ahoj Ráďa

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#4 Nový příspěvek od Milhauss »

Jojo,já právě nemohl najít jinénež to Gude,do těch 5OOO Kč. Teď jsem objevil toto a to se mi taky zamlouvá víc,i má lepší parametry a cenu. Psal jsem mu,uvidíme. Bez záruky neberu,píše nové zboží,takže se zárukou počítám

Lesa
Příspěvky: 1104
Registrován: sob dub 10, 2010 5:58 pm
Bydliště: Mikulov

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#5 Nový příspěvek od Lesa »

Hezký večer Milhaussi. Nechci ti krást iluze ale dobře si ty čerpadla prohlídni obě - jsou to brášci stejně jako AMA, Hecht, Stenson, Dillen, Primex, Heron, WP, Willo........ "Německá firma" WMS-trade ti jich doveze kolik chceš a za cenu, že ti přejde zrak: 5 ks za 51 euro, 10 ks za 46 euro, 100ks za 39 euro. Nálepku se značkou si navrhni sám, tu ti vytisknou zdarma.
Někdo tu psal něco o kopii Hondy. Ano, je to kopie Hondy a na rozdíl od Hondy či Briggse (oba jsou výrobci vodních čerpadel s benzinovým motorem) mívá jen dvě závady: ojnice se vykašle na píst a jde si svou cestou a nebo oběhové kolo čerpadla asi vlivem vody vyměkne a sráží se jinak není normální, že po cca 15-20 hodinách už nenatáhne vodu ani ze dvou metrů a na obvodě mu chybí dost materiálu.
Ale zase na druhou stranu pro kutila je to krásná hračka. :)
Sny se nemají plnit. Ty se mají snít. Proto je oblečená žena krásnější než nahá.
Juraj Kukura
Když chceš být moudrý, nauč se rozumně ptát, pozorně poslouchat, klidně odpovídat a když nemáš co říci, přestaň mluvit.
Johann Kaspar Lavater

Uživatelský avatar
v2000m
Příspěvky: 507
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:27 am
Bydliště: Pelhřimovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#6 Nový příspěvek od v2000m »

mám zkušenost s tímto, ale je to už jednou tak drahé... jinak udávaný výkon 800l/min to má a nečistoty do 2,5cm taky v poho... a motůrek je kopie Honda

http://www.e-cerpadla.cz/Cerpadlo-heron ... -5969.html

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#7 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak je mi jasné že za necelé 4000 Kč nemůžu chtít nějakej zázrak. Zase na to moje domácí čerpání si myslím že čerpadlo za 15000 Kč nemá využití. Kdyby to alespoň ty dva roky v záruce vydrželo,to snad i o kapku víc

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 404
Registrován: pon črc 09, 2007 7:08 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#8 Nový příspěvek od Robo »

Z aukra jsem nakupoval od Berlanu několik věcí, jednání a domluva super, doklad je samozřejmostí. Je to čína, tak od toho zázraky neočekávám.

Uživatelský avatar
chavier
Site Admin
Příspěvky: 2568
Registrován: úte črc 03, 2007 9:50 pm
Bydliště: okres Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#9 Nový příspěvek od chavier »

ja ted kupoval dilensky zvedak, mel jsem vybrany od Gude na 300kg a za jeste lepsi cenu jsem nakonec koupil Berlan na 800kg z aukra. Oba jsou činy, ale Berlan si aspon tak nezveda cenu, ale Güde zase koupis v obchode.
Od Berlanu mam 3 roky stajanovou vrtacku, dostava pekne zabrat a porad funguje!!

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#10 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak je rozhodnuto,jdu do BERLANu a uvidíme

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo Güde GMP 150

#11 Nový příspěvek od Milhauss »

Takže,BERLAN je doma,ALE po první zkoušce a zalití čerpadla vodou,veškerá voda vytekla okolo hřídele mezi čerpadlem a motorem. Takže zabalit a odeslat zpět,naštěstí si všechnu dopravu zařizují a platí. Během tří dnů bylo zpět,zkusil jsemjen tak doma,paráda,voda netekla a bylo cítít že saje. Včera jsem ho popadl,naložil 1000 litrů nádrž a hurá k řece,zatáhnu,čerpadlo chytlo hned,ALE hroznej kravál,tak jsem to vypnul a koukám co se stalo,startovací mechanismus to odsral,rozlámanej na kousky :'( takže už jsem z toho na nervy. Nechci nic hanit,třeba se jen zrovna ten můj kus nevyvedl,momentálně zítra vyzvednou a já žádám nové čerpadlo. Tak uvidíme

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#12 Nový příspěvek od DYK »

Se zájmem jem si přečetl tvoje trampoty s čerpadlem. Připomínám že se zájmem, ne škodolibostí. Na te slavné zahradě se jednou kdesi ozval asi zástupce firmy Berlan- Bergland nebo jak a ten se oháněl velkou solidností a péčí o zákazníka. Je možné, že máš smůlu a kapl jsi na problematický kus a teď jde o to, jak se k tomu firma postaví. Když tak napiš jak to pokračuje a dopadlo. Tyto čerpadla prodává spoustu jiných firem v jiných barvách a pod jiným názvem, ale jde asi o jednu fabriku, která to dělá a shodou okolností jsem slyšel celkem chválu na tyto čerpadla. Teda pokud jedou, ale když už jedou prý fakt dobrý, takže jsi nevybral úplně špatně jen jak říkám, asi máš smůlu na kus, no.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#13 Nový příspěvek od Milhauss »

Co se týče jak se firma chová k zákazníkovi,to zase musím smeknout.
Po objednání čerpadla,ten den bylo zabaleno a připraveno k expedici,ráno naloženo a doveženo,což jsem nečekal. Při první nehodě,jsem se zkoušel dovolat na dané číslo,nikdo mi to celý den nebral,už jsem měl strach,že jsem třeba naletěl,ale po mailu se mnou pán vše probral,a druhý den byla před domem zásilková služba a za tři dny bylo zpět. Což je celkem fofr. Při druhé nehodě jsem večer napsal mail,ráno už mi volal technik,a zítra si proto zase přijedou. Technik to prý okoukne a možná pošle nový,uvidíme. Pak napíšu

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#14 Nový příspěvek od FERO 873 »

Bez urážky ale ja sa čudujem že sa ešte stále najdu :evil: čo si kúpia vyrobky tejto a jej podobnych značiek ved to je :pistol:

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#15 Nový příspěvek od Milhauss »

A co si v tom případě máš koupit,když něco chceš????? Značkové za 15 litrů???? Na to nemám prachy,a v dnešní době není zaručeno,že to značkové bude stejný šmejd jak tohle za 3.5 litru

Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika“