Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

co nejde zařadit jinam

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#16 Nový příspěvek od FERO 873 »

:-/ tak si kúp toto a miesto čerpania vody vipisuj meili a dožaduj sa svojich spotrebitelských práv ja niesom taký bohatý aby som si kupoval lacné veci ak si niečo kúpim tak niečo také čo mi bude aj nejaky ten rôčik služiť podotýkam mne nie ja jemu :ano:

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#17 Nový příspěvek od Milhauss »

Na jednu stranu máš pravdu,ale na druhou stranu si nebudu kupovat čerpadlo za 20 OOO Kč,když ho potřebuju dvakrát do roka. Samozřejmě vše levné je drahé. Ale taky ne všechno

Uživatelský avatar
FERO 873
Příspěvky: 2145
Registrován: stř říj 22, 2008 4:18 pm
Bydliště: Bystričany
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#18 Nový příspěvek od FERO 873 »

V tom pripade predpokladam že aj motorovú pílu si si kúpil tejto značky lebo ju potrebuješ dva krat do roka tak ako ja :ano: ale ja som si kúpil STIHL presne za 20000 ako pišeš a tak isto ju použivam dva krat do roka a neviem si predstaviť čo by som snou spravil keby som snou prišiel 3krat do lesa a nič neodpilil činske kúpim autičko synom lebo viem že ho po dvoch dnoch aj tak roztrepú ale nie stroj ktori mi ma ulachčiť pracu :ano:

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#19 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak pilu má táta od mountfielda,nechytej se za hlavu :D ,má ji asi 5 let,do lesa celkem chodíme,a fachá parádně. Ono pilu máš na celý život,tohle mám na stavbu,a na teď když není elektrika,dostavíme a třeba to prodám i s cisternou. Uvidíme. Na druhou srtanu 35OO mě mrzet nebudou,a dva roky záruky,to je tak akorát :friends:

romus145
Příspěvky: 3676
Registrován: úte srp 18, 2009 10:32 am
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#20 Nový příspěvek od romus145 »

milhaus i fero mají pravdu, ale každý v něčem jiném. Je pravda, že to může být jen na rok, ale už tu taky někdo psal že má motorovku za 3000kč a jezdí sní do lesa a funguje dobře. :) Je pravda že když se to rozbije tak to nemá cenu nějak draho opravovat.

a náhodou o tom taky uvažuju že bych to koupil :)
Věrný člen agresorů.com

Uživatelský avatar
artemio
Příspěvky: 2398
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:06 am
Bydliště: Severní Čechy

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#21 Nový příspěvek od artemio »

Když chceš něco levného, tak si sežeň starou dobrou PS8. A pokud ti bude vadit smrad dvoutaktu a trochu větší spotřeba, tak tam dáš nějakýho Brikse a mechanickou vývěvu. Jsou to kvalitní čerpadla akorád je to díky masívnímu provedení těžší. Pokud chceš lehčí, tak seženeš třeba PS2 (200l/min). Pokud nepojedeš na sucho, tak tě přežijou.
Žádný experiment nelze považovat za naprostý nezdar - vždy může totiž posloužit jako varovný příklad.

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#22 Nový příspěvek od Milhauss »

Dnes odveženo,tak uvidíme. No nějaké čerpadlo s jednoválcem v benzínu má sousedka,ale právě jsem si říkal než za tiskara satrej krám,tak raději o pár víc a mám novej. A jak tak na to čumím,měl jsem vzít ten starej vehement

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#23 Nový příspěvek od DYK »

Já bych to tak černě neviděl. Počkej se soudem až do doby, kdy bude zcela jasné, jestli jsi kápnul jen na "blbej" kus, nebo ta poruchovost je vlastností tohoto výrobku. Mě se totiž zdá, že přístup prodejce je mírně nadstandartní, viz přistavování přepravní firmy, komunikace není taky na dlouhé lokty, takže snaha tam evidentně je. Ono když si pořídíš čerpadlo třeba od Hondy nikde není napsaný, že s tím nebude problém, dáš za to mnohonásobně víc a prodejce či servis taky nejsou na každém rohu. A jde-li záruku taky se v tom nemůže hrabat kdejaký servis, takže "dovezte to". Je smutný, že může existovat "autorizovaný" prodejce honda a nemusí být "autorizovaný" servis.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#24 Nový příspěvek od Milhauss »

Já jsem zatím v klidu,je to otrava,ale nemám s tím žádné starosti,jen to vždy hodím do krabice,přeparvní firma zavolá kdy to vyzvednou a pak zase zavolaj kdy to dovezou. A kdyby se takhle sral každé čerpadlo od nich,tak musej skrachovat jenom na tom servisu. A nicméně firma BERLAN dělá zboží na jaké si jen vzpomenete. Čerpadla,svářečky,vrtačky,a i drobné věci,sortiment maj teda fakt bohatej a ceny nízké. Takže to není nějakej soukjromník co si tím přivydělává u práce

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#25 Nový příspěvek od Leo »

Ahoj Miloši,
koukám, že čerpadlo prodáváš. Jaký jsi s ním nakonec měl zkušenosti? A jaký s prodejcem?
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
smetana
Příspěvky: 6426
Registrován: stř črc 04, 2007 11:02 pm
Bydliště: Příbramsko

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#26 Nový příspěvek od smetana »

já osobně od Berglanda sem měl dvě věci anvyják do 1.5 tuny ten je ted někde s traktorem na slovensku a mne makal dobře a pak odsávání do truhlárny a za 4 roky žádná porucha tak že záleží asi na daném výrobku který dělník ho vyrobil
Jezdím tak rychle ,jak můj anděl strážnej lítá

http://www.brdy.org/
http://www.ohrazenice.eu/
http://yanmar.rajce.idnes.cz/

dragonfly
Příspěvky: 276
Registrován: stř zář 21, 2011 9:00 am
Bydliště: Drahoňův Újezd

Re: Motorové Čerpadlo BERLAN BWP80-60

#27 Nový příspěvek od dragonfly »

Ahoj lidi, od Berlanu osobně nic nevlastním, ale pár věcí už jsme viděl a myslím, že je to lepší Čína. Od Güde používáme kompresory už několik let, nejstarší je nejobyčejnější bezolejovej a běží už minimálně 8 let. Vše je bez problému a měníme jen těsnění, které Güde bezproblému zasílá poštou do max 5-ti dnů jako náhradní díly a za pár korun. Loni jsme si od nich koupil i benzínovej půdní vrták a běží krásně a to jsme s ním vrtal i 150 mm díry 80 do hloubky.Toť naše velmi dobré zkušenosti s Güde :-).

Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika“