Zatloukac kulu - inspirace

co nejde zařadit jinam

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: zatloukac kulu - inspirace

#46 Nový příspěvek od frturek1 »

no prave a tezko rict kolik muze vazit 50l betonu s kamenim.no takovou nejakou pistnici sem sio predstavoval ale momentalne nemam :( jedine zaviraci ze lzice z unz 500 a ta bude asi chodit pomalu.

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: zatloukac kulu - inspirace

#47 Nový příspěvek od tomous »

Z UNHZ tam ani nedávej-bude padat pomalu dolů,protože je tam hodně oleje. A váha 50l betonu s šutrama bych viděl něco přez 100kg.

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: zatloukac kulu - inspirace

#48 Nový příspěvek od tomous »

Tak píst má průměr 50mm a obal 70mm.

Uživatelský avatar
jirka_holub
Příspěvky: 2335
Registrován: úte říj 21, 2008 1:34 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: zatloukac kulu - inspirace

#49 Nový příspěvek od jirka_holub »

tomous píše:Já mám chod závaží cca 150 cm a váhu cca250kg. Zalezou tam i když je sucho :smich:
tomous píše:Koukni na fotku vejš. Já ho mám z dvou 250U svařenejch do sebe. zespoda 30 platna a vevnitř naházený závaží.
to skutecne vazi 250kg to tve zavazi ? to se mi zda nejak moc :( fakt?

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: zatloukac kulu - inspirace

#50 Nový příspěvek od tomous »

Si piš. Jen ty ůčka s platlou mají přez metrák.

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: zatloukac kulu - inspirace

#51 Nový příspěvek od frturek1 »

tak uz sem se k tomu konecne dostal, dnes jedu koupit hebko na tu vez a zbytek matrose tu mam, zavazi bude ten vybetonovanej sud a pistnice pomocna z hydrauliky jen nevim jeste jak dlouhej chod udelat

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: zatloukac kulu - inspirace

#52 Nový příspěvek od tomous »

Já v sobotu dobouchal pastvinu 3,5ha- skoro 120kůlů. Dával jsem akát.

Co se týče toho chodu musíš vyzkoušet prvně bez závaží, pak přivařit natvrdo. Já to dělal asi na potřetí :smich: . první kus je vždycky nejhorší. Možná ten svůj prodám a přes zimu udělám číslo 2 8)
Jo a udělej si tam držák co bude držet kolek když budeš bouchat. Klidně napiš do SZ email já ti to vyfotím.

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: zatloukac kulu - inspirace

#53 Nový příspěvek od frturek1 »

to bude zajmavi to jedine ze bych ten sud zalejval postupne, no uvidime vono to neco udela, nebo neudela :D prave ze mam tet taky hradit skoro 4ha na vohradnik a 5ha na pletivo
jo s tim ze prvni kus neni uplne idealni to znam kusama se clovek uci :D

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: zatloukac kulu - inspirace

#54 Nový příspěvek od frturek1 »

tak uz sem se do toho obul par fotek http://frturek.rajce.idnes.cz/vse_z_me_ ... 8kopie.jpg

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: zatloukac kulu - inspirace

#55 Nový příspěvek od frturek1 »

tak dnes probeh ostrej test, a vysledkem je neuzpech, kdyz sem vylejval ten sud betonem tak jsem postupne zkousel jak to zvedne a pridaval az sem sud naplnil a plnej mi ho pekne zvedal ale tet po par kulech se zahral olej a nezvedne nebo s velkyma potizema nejdriv asi budu muset zkusit zmerit jakej tlak dava cerpadlo zahratym olejem ale obavam se ze budu muset zkratit tu zvedaci paku a s tim celej chod zavazi :(

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: zatloukac kulu - inspirace

#56 Nový příspěvek od frturek1 »

tak mi to nedalo a jeste sem zkusil a zapojil sem hadici k traktoru a traktor zavazi vytah v klidu na volnobeh, s honem sem to musel tocit min na pul plynu, takze asi bude problem v hyd soustave na honu jen je divny ze pri nakladani ma silu jak bejk a tohle nezvladne, nevite cim by to mohlo bejt? za kazdiou radu budu vdecnej, tet predelam uchyty na celni nakladac pac musim akutne hradit ale pak bych to chtel pouzivat na tom honu

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: zatloukac kulu - inspirace

#57 Nový příspěvek od tomous »

4au. Jakej máš průměr pístu co hejbe ramenem. Zdá se mi nějak slabej. Může to bej klidně tím. Já tam měl taky prvně píst cca 30mm a nezvedlo to.

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: zatloukac kulu - inspirace

#58 Nový příspěvek od frturek1 »

je to pomocna pistnice z hydrauliky z 72** vnitrni prumer 50, s tim honem to moc nechodilo a jak se vohral volej tak vubec, pak prijel kamos tak sme jen hodili hadici k traktoru a s tim to zvedalo na volnobeh jak nic, ale jak je to do celnaku tak na tom traktoru sou slabsi trubky i hadice a je znat ze to pada pomalejc jak na tom honu

tomous
Příspěvky: 3132
Registrován: sob úno 27, 2010 3:03 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: zatloukac kulu - inspirace

#59 Nový příspěvek od tomous »

Je možný,že máš v prdeli čerpadlo.

frturek1
Příspěvky: 3240
Registrován: pon říj 24, 2011 10:14 pm
Bydliště: Damětice

Re: zatloukac kulu - inspirace

#60 Nový příspěvek od frturek1 »

no taky me to napadlo sale kdyz jinak naklada a vsechno zvlada kdyz naberu poradne tak se zveda na predni ale je mozny ze v kombinaci s malou pistnici velkou pako a rutokem oleje to nezvladne, jeste musim sehnat budik a zmerit jakej dava tlak

Odpovědět

Zpět na „Ostatní technika“