MT8 070,vari a jejich píslušenství

prezentace všech Vaších zařízeni dohromady.

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#31 Nový příspěvek od Poupic »

No tet obdělávám tak necelýho 0,75Ha

Radim900
Příspěvky: 578
Registrován: úte lis 24, 2009 5:47 pm
Bydliště: kraj

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#32 Nový příspěvek od Radim900 »

Pumpiku ale nenapsal jsi to tak napsal jsi 2 hektary :smich:

Poupiku tak to s tim trakturkem jde v pohode ne ?
Naposledy upravil(a) Radim900 dne ned bře 28, 2010 10:18 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#33 Nový příspěvek od Poupic »

Jo deto ono jsou to stejně většinou louky akorát asi 1000m2 ořu. Takže to de ale tet mám vyhlídlou jednu třicitku takže bych výměru rozšířil.

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#34 Nový příspěvek od bigles »

Poupic píše:A tady pár fotek ze šečení sena z 8.6.2009. Vari+ bubnová sekačka samson 56.




Měl jsem na mysli toto

Radim900
Příspěvky: 578
Registrován: úte lis 24, 2009 5:47 pm
Bydliště: kraj

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#35 Nový příspěvek od Radim900 »

Poupic: 1000m2 tam se dá vypěstovat abys měl co na jídlo ;-) .
A co máte za dobytek nebo zvířata když máte louky???
Nooo nevím jestli bych si kupoval takovy stary dedy ;-) . Radši si kup někde motor na zetor a poskládej si nakeho borca tu v casopise mam motor na zetor 12011 za 15 000kč +dph to je taky dost ale když si vemeš že za třicítku dáš třeba 40 tisíc tak toto je hodnekrat silnejsí motor ;-) ale delej podle sveho uvazeni :)

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#36 Nový příspěvek od Poupic »

No to víš že bych nekupoval třicítku za 40tis já mám zamluvenou za 15tis. Přes zimu ji dám trochu do pucu a seženu papíry a bude to šikovnej pomocník s malou spotřebou ideál na sena a kousek pole. Jinak máme klasiku: kačeny, slepice, králíky a letos jsem koupil 2ovce a jednoho berana a ty už tho sena potřebujou víc a taky bych to chtěl časem rozšířit na víc kusů ovcí tak proto ta třicítka.

Radim900
Příspěvky: 578
Registrován: úte lis 24, 2009 5:47 pm
Bydliště: kraj

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#37 Nový příspěvek od Radim900 »

Aha tak za 15 tisic bych to vzal i já :smich:
a ty pole vlastníte nebo pronajímate? a urcite chodís do práce tak se o to stará táta ne?

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#38 Nový příspěvek od Poupic »

To co děláme tetka tak to je naše a ve društvě máme 25ha takže kdyby byla třicítka tak by se nějáký hektar vzal. Dělám to já z děděm mě je bude teprve 17let. Já chodim ještě na zemědělku. Takže poškole nakrmit atd... jinak dělat seno, sázet brambory , ovorávat , vyorávat nějákou řepu, atd.... A co máš ty za stroje? kolik máš pozemků? jaký zvířectvo?

Radim900
Příspěvky: 578
Registrován: úte lis 24, 2009 5:47 pm
Bydliště: kraj

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#39 Nový příspěvek od Radim900 »

no mě se budeš smát mě je 11 let máme 13 arů děda pěstuje slepice a králiky pomáhám mu a budu mit ještě já asi 10 slepic nic jiného už nemáme ale měl děda dřív kozu a prase :) stroje máme domácí traktor a náke to příslušenství co patří za koníky :) :)
Naposledy upravil(a) Radim900 dne ned bře 28, 2010 10:20 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#40 Nový příspěvek od Poupic »

Co bych se smál aspon je tady taky nekdo z mladších já taky začínal asi v 11letech s deseti slepicema a nejákejma králíkama. Ted mám 24slepic králíku jsem mýval jednu dobu hodně ale tet se mi ti moc nedařilo tak mám momentálně jenom 2 samicea samca. Pak mám čínský kačeny chovný pár kačku plus kačera a tet má 16 mladých kačen na vykrmení. A pak ty ovce jak jsem říkal. A odkud jsi ty?

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#41 Nový příspěvek od Poupic »

Ta třicítka co mám slíbenou je taky u taky v Tvarožné u Brna. Jestli víš kde to je? Hele taky sem hod nějáký fotky toho vašeho domaděla a příslušenství. Jestli máš nějáky fotky.

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#42 Nový příspěvek od Pumpik »

hele pupic tak co ta 30tka????Máš jí?Já bej tebpu tak jí zrenovuju prodám miníka a za ty prachy koupim teru vzal bych nejakejch 5 hektarů z družstva tam bych dal obylí nechal bych si to od někoho posekat a navozil to do vykupů na hektar by si měl 60 metráků obylí takže 60x5 hektarů je 300 metráků já prodal tedkon jeden metrák ječmene za 260Kč takže 300x260=a to je nějakejch 78 000Kč odečti naftu kambajnéra za sekaní,když nebudeš mít sečku tak za setí atd... a nějaký prachy ti zůstanou kupíš za to 3,5 tunku,seču a zachvíli budeš mít všechno na hospodařeni a bude s tebe úspešnej farmář:D
Jo a kde děláš tu zemědělskou školu já bych chtěl jit do Horek budoou tam mít papíry na motorku,traktor,osobák a nákladák a ještě nějaký hodiny kurzů z kombajnama a hydraulickejma nakladačema.Nevíš jestli je to dobrá škola?Kecat na jejich stránkách uměj dobře ale jaká je realita?? :smich:

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#43 Nový příspěvek od Poupic »

Jo přesně jak to říkaš tak bych si to představoval pro 3011 jedu tet ve čtvrtek a nebo v pátek. Jen děda furt odmítá vzít nějáky pole z družstva. Furt říká až bude hotová škola tak si vem všechno ale tet se starej o školu :D
Já teru mám. Přemejšlim že prodám miníka za to koupím papíry na 3011 + co zbyde tak nějáky příslušenství. Ale to zatím tak nehoří protože si hodně můžu pučit od kamoše ten má 2011. A ten má vše voračku, brány, smyky, vlečku ,secí mašinu, sazečku. Jo a ktý škole já chodim na střední do třebíče obor agropodnikání je to na 4 roky s maturitou. Ale žádnej zázrak praxe s technikou skoro žádná. No co se týky praxe tak je to ubohost. Zlatej opravář zemědělskej strojů.

Uživatelský avatar
Pumpik
Příspěvky: 1190
Registrován: úte črc 28, 2009 3:57 pm

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#44 Nový příspěvek od Pumpik »

no to já nevim z těma Horkama na internetu toho nakecaj,no uvidim mam to jen 25kiláků tak budu jezdit na 125tce(v létě) a přez zimu budu na intru.Králíky zabiju a o vlčáka se rodiče postraj.Docela radikální řešení no až se vrátim ze školy tak si králíky zase opatřim,jen z těma hektarama je to horší u nás vůbec nějsou všechno to maj ty velký zemědělci

Uživatelský avatar
Poupic
Příspěvky: 904
Registrován: pát říj 31, 2008 5:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: MT8 070,vari a jejich píslušenství

#45 Nový příspěvek od Poupic »

Hele já to mám do školy taky tak 24km a kdyš to de tak jedu na motorce jinak autobusem. A zvířectvo mám furt néli skorovíc. Nejdýl když přijedu autobusem tak jsem doma ve čtvrt na čtyry takže to je pohoda. A kolik je to tobě? Co máš za stroje a kolik máš polí?

Odpovědět

Zpět na „Můj strojový park“