Příslušenství Zetor 3011

prezentace všech Vaších zařízeni dohromady.

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
octaviaman 1
Příspěvky: 895
Registrován: pon črc 09, 2007 10:27 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#16 Nový příspěvek od octaviaman 1 »

To kovo - zemìdec:
Jde vidìt žo to máš za 3011 vychytaný.Všecko takový zmenšený a by si s tím jenom pohrávala 8)

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

#17 Nový příspěvek od Krcaka1 »

Koòský secí stroj,není špatný,ale musíš mít na botkách hodnì závaží,aby to kvalitnì selo a bylo zrno zapravené do zeminy.Ty novìjší mìli hydraulicky zatlaèované botky.Koòskej má výhodu a nevýhodu,že je malej,najezdíš se a vubec to nepøibývá,zbyteènì letí nafta výfukem. :'( a na druhou stranu je skladnej.

kovo-zemědělec
Příspěvky: 68
Registrován: ned črc 22, 2007 8:56 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#18 Nový příspěvek od kovo-zemědělec »

to Bibos: ve 3-bodovém závìsu by byl problém pøi zatáèení, asi by se dost namáhala ty døevìná kola. Ještì tento secí stroj je kapánek užší nìž traktor takže oj je možné vyklonit na obì strany tzn. že secí stroj je pøesazený za traktorem na tu kterou stranu potøebujem

to Krcal: na botkách máme max. závaží co se vejde, opravdu se najezdí hodnì ale jak píšu jezdíme na 4-ku a skoro volnobìh, jiný stroj zatím nemáme takže upravujem tyhle starší stroje :'(

Krcaka1
Příspěvky: 1202
Registrován: sob črc 07, 2007 8:46 pm
Bydliště: Olomouc

#19 Nový příspěvek od Krcaka1 »

Asi tak,my to máme pøedìlané do 3 bodého závìsu a musíš si udìlat široké ovratì nìž zaèneš set.Dojedeš na zaèátek zasetých ovratí a zvedáš a zas najedeš na zasetou ovra a spouštíš a tak poøád jezdíš dokola bez zastavení.

Ladislav.sitas
Příspěvky: 2
Registrován: pon pro 08, 2014 7:03 pm
Bydliště: Košice

zetor 3011 ,

#20 Nový příspěvek od Ladislav.sitas »

kovo-zemědělec píše:Obrázek

Obrázek

Dvou radlièký švédský pluh, orá výbornì :) ale 30-tka s ním má dost práce :( .
Musím ji skoro poøád držet na plný plyn, utáhne ho na 2 nìkdy 3! 8)
Na tu orbu už je prostì 3011 slabý traktor. :-/
planujem kupiť taký istý pluh ako máte Vy veľkosť lemeša 35cm, na zetor 3011 ,potrebujem vedieť max.rozteč na zadné ramená a nejaký posudok ohladom orby so zetorom 3011

Odpovědět

Zpět na „Můj strojový park“