Tekitiho vybavení:)

prezentace všech Vaších zařízeni dohromady.

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tekiti
Příspěvky: 449
Registrován: úte črc 10, 2007 8:32 am
Bydliště: Vlašimsko
Kontaktovat uživatele:

Tekitiho vybavení:)

#1 Nový příspěvek od Tekiti »

No bylo by mi lito to sem nedat znova,ale nebudu delat extra vlakno pro valnik a stipacku,tak to dam do jednoho:)

Valnik-Koupen letos v srpnu za 15 000.Je to vojenska 3T v dost super stavu,nejni na ni kousek rzi.Je to pracant,sice je to trituna, ale 40 metraku unese jakoby nic,mam odzkouseno.Nejhorsi na tom valniku byla cesta pro nej,tj.110km tam a 115 (trochu sem zabloudil,ale nikomu to radsi nerikejte :D ) zpet.To ve 30° celsia.Ale jinak sem poznal nova mista-lazne bohdanec je moc krasne mesto :) Brzdy na vsechny 4kola,drevena podlaha casem bude vymenena za plech.Bohuzel neni sklopna.

Stipacka Dokoncena letos v zari.Zdvih pistu 700,vrtani 140.Tlak cerpadla nastaven na 160atm.Sila stipacky 25 tun.Cerpadlo dava 17 litru,tak to chodi malinko pomaleji,ale pro moje potreby si nedovedu predstavit lepsi,rozvadec vlastni vyroby. 8)

Ted pracuju na jerabku za traktor,ale jak zacal semestr,tak nejak neni cas :'(
Přílohy
P5200001.JPG
P5200002.JPG
celkova dodelana.jpg
P6110019.JPG
P6110012.JPG
I pád na držku je pohyb vpřed :)
Výkresy na štěpkovač ke stažení zde http://www.ulozto.cz/5386381/vykresy-na-poslani-rar

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 1263
Registrován: úte led 01, 2008 5:08 pm
Bydliště: Sušno-Dřísy
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekitiho vybavení:)

#2 Nový příspěvek od Tomáš »

Tekiti a jak máš udělaný ten rozvaděč vlastní výroby?
Mužeš dát foto?
Jsou dva druhy nespokojenosti: nespokojenost, která pracuje, a ta, co lomí rukama. První dosáhne toho, co chce, druhá ztratí, co má.

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Tekitiho vybavení:)

#3 Nový příspěvek od Honza50 »

Moc pěkný stroje.
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
Tekiti
Příspěvky: 449
Registrován: úte črc 10, 2007 8:32 am
Bydliště: Vlašimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekitiho vybavení:)

#4 Nový příspěvek od Tekiti »

No jakmile si najdu chvili muzu nakreslit vykresy toho rozvadece s jadrem...bylo to 4 dny prace na soustruhu a u kamose hodina na brusce na kulato.Dam sem jedno detailni foto slozeneho,z vyroby bohuzel nemam...bylo to nejak narocny a na foceni nezbyl cas.Ma to tri polohy ,neutral neni uprostred....je to takhle: pist vysouva-zpatecka-neutral, kazda poloha po 90° Je to litina 70mm,v ni dira 25.Jadro je z 25tky nastrojovky.Neutral jde primo tou litinou z5 o litiny a zpatecky jdou stredem jadra...Musim uznat,ze sem se ui toho neco vycukal a uz sem byl kolikrat odhodlanej s tim seknout,ale trpelivost a urcita osobni jesitnost byla silnejsi :D
Přílohy
rozvadec.jpg
I pád na držku je pohyb vpřed :)
Výkresy na štěpkovač ke stažení zde http://www.ulozto.cz/5386381/vykresy-na-poslani-rar

Uživatelský avatar
vjf55
Příspěvky: 161
Registrován: úte říj 21, 2008 7:44 pm
Bydliště: 53401 holice

Re: Tekitiho vybavení:)

#5 Nový příspěvek od vjf55 »

přesně takovy tady nabízím je to 4t? maš stk na 4roky?

Uživatelský avatar
Tekiti
Příspěvky: 449
Registrován: úte črc 10, 2007 8:32 am
Bydliště: Vlašimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekitiho vybavení:)

#6 Nový příspěvek od Tekiti »

Zdar,muj ma STK na 4 roky,ale jen diky tomu,ze to minuly majitel prestavel na traktorovy prives z automobiloveho-ten ma na 1 rok.Mam tu prestavbu v TP.Jinak podle technicaku je to trituna,ale podle me to je bud na jnejch papirech,nebo to je silne predimenzovany.Protoze sem tam mel 40 metraku-bylo to na vaze,proto to vim presne a byla tam este rezarva obrovska..Ani na gumach to nrbylo moc znat.Pera by este e´taky sly vic....100% to unese mnohem vic.KDyz sem jednou vez s 5t neco malinko pres 5 t,tak uz to na ni bylo znat dost,kola zmackly...bylo videt ze ma dost.Nekdo tady na foru mi tvrdil,ze to moje je 5tuna..nevim.
I pád na držku je pohyb vpřed :)
Výkresy na štěpkovač ke stažení zde http://www.ulozto.cz/5386381/vykresy-na-poslani-rar

Uživatelský avatar
vjf55
Příspěvky: 161
Registrován: úte říj 21, 2008 7:44 pm
Bydliště: 53401 holice

Re: Tekitiho vybavení:)

#7 Nový příspěvek od vjf55 »

neviš nahodou z hlavy rozměry...

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekitiho vybavení:)

#8 Nový příspěvek od Robert »

mám úplně tu samou akorát sklápěcí a na předku bez brzd měla by to být 5t ložná plocha 180 x 450 cm
Naposledy upravil(a) Robert dne ned říj 26, 2008 9:28 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vjf55
Příspěvky: 161
Registrován: úte říj 21, 2008 7:44 pm
Bydliště: 53401 holice

Re: Tekitiho vybavení:)

#9 Nový příspěvek od vjf55 »

s těma rozměrama je 4t vojensky přivěs autombilovy přeregistrovany na traktorovy

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekitiho vybavení:)

#10 Nový příspěvek od Robert »

Tekiti píše:Nekdo tady na foru mi tvrdil,ze to moje je 5tuna..nevim.
myslím že to bylo určený hlavně za v3s a ta neměla povolenou hmotnost přívěsu větší jak 5t cca proto tomu dávaly doklady na 3t, ale nosnost bude cca 5t

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekitiho vybavení:)

#11 Nový příspěvek od Robert »

vjf55: já mám sklápěčku takže to asi nebude vojenský

Uživatelský avatar
vjf55
Příspěvky: 161
Registrován: úte říj 21, 2008 7:44 pm
Bydliště: 53401 holice

Re: Tekitiho vybavení:)

#12 Nový příspěvek od vjf55 »

myslel jsem ta pevna....

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 926
Registrován: stř črc 04, 2007 10:17 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekitiho vybavení:)

#13 Nový příspěvek od Robert »

tak to jo 8) :friends:

Uživatelský avatar
Tekiti
Příspěvky: 449
Registrován: úte črc 10, 2007 8:32 am
Bydliště: Vlašimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tekitiho vybavení:)

#14 Nový příspěvek od Tekiti »

Loznou plochu mohu zmerit:) Ja si pamatuju,ze sme jednou meli pujcenej traktor s timhle valnikem..to mi bylo tak 11 let.A deda se bavil s chlapkem co nam to pujcoval,protoze rek ze je to trituna.Dedovi se to nezdalo,ze je na to na tritunu nejak masivni(ma to hmotnost 1850kg,coz odpovida asi klasicke sklapene 5t) a ten chlapik rikal,ze na jedny valniky davaly dvoje papiry-prej pro vojaky 3t a jinak 4t pro civilni verze....nevim co je na tom pravdy..je to jedna pani povidala.Ale vim o jednom valniku tady v okoli,kterej je to samy,jen sklapecka na kliku a to je podle papiru zase petituna....staejne napravy,kola,vsechno...akorat jiny papiry.Buh vi co to vlastne je :)
I pád na držku je pohyb vpřed :)
Výkresy na štěpkovač ke stažení zde http://www.ulozto.cz/5386381/vykresy-na-poslani-rar

Odpovědět

Zpět na „Můj strojový park“