Milhaussovic příslušenství

prezentace všech Vaších zařízeni dohromady.

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#106 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak hoši vypadá to na novej přírůstek,v ůterý to jedu okouknout,cenovka 3 litry. Tak jsem zvědav,dnes jsme posekali,tak by se safra hodil. Co Vy na to????
SOP.jpg

Uživatelský avatar
tucnakk
Příspěvky: 436
Registrován: stř črc 04, 2007 4:08 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Milhaussovic příslušenství

#107 Nový příspěvek od tucnakk »

Podle mího budeš spokojenej hlavně s nahrabováním to nahrabe na řadu i mokrou trávu,ale obracení mi nějak nejde nebo nemůžu přijít jak nato :vztek: .

romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: Milhaussovic příslušenství

#108 Nový příspěvek od romie »

Máš toho opravdu hodně, a opravdu si to vyparádil 8)

Milhauss píše:Tak hoši vypadá to na novej přírůstek,v ůterý to jedu okouknout,cenovka 3 litry. Tak jsem zvědav,dnes jsme posekali,tak by se safra hodil. Co Vy na to????
SOP.jpg
Taky by se mi líbilo :)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#109 Nový příspěvek od Milhauss »

Já taky zatím nerozumím tomu jak to funguje,ale když to nevyzkouším,tak to nezjistím. A alespoň na to nahrnování bude dobrej,hlavně ať je to plně funkční a poslouží nám to. Obracení už nějak vymyslíme

romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: Milhaussovic příslušenství

#110 Nový příspěvek od romie »

V první řadě neni důležitý, jak to funguje, ale jestli to funguje :D A to asi určitě ano. Na zbytek se přijde během provozu :)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#111 Nový příspěvek od Milhauss »

Takže SOP 3 alá LELY je doma. No čekal jsem že to bude menší,domaděl to snad urve,Mtéčko nevím nevím a v záloze je kdyžtak Super. Bylo to v rozloženém stavu,dnes nebyl čas na složení,uklízelo se seno. Zítra se tomu podívám na zoubek,co a jak a půjdu to hned zkusit. Původně rám je na 4 sluníčka,ale jsou tam jen tři,takže budu řezat,zkracovat a možná nainsatluju opěrné kolečko,uvidím co to bude dělat. Sluníčka mají dvě polohy,jako by levou a pravou stranu,a pak se asi nechá celej rám otočit,ale to nevím jistě. Zítra dodám foto,a když zprovozníme tak i video a nějaký ty kecy :)

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#112 Nový příspěvek od Milhauss »

Kdyby někdo vlastnil,nebo nějaké informace našel,nebo video či foto,jak tento druh nahrnováku funguje,šup sem s tím :friends:

romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: Milhaussovic příslušenství

#113 Nový příspěvek od romie »


romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: Milhaussovic příslušenství

#114 Nový příspěvek od romie »


Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#115 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak zkoušku máme za sebou. Při sestavení nastal problém,třetí kolo se nehlo,jak kdyby ho někdo přivařil,někde to asi dlouho leželo a voda asi udělala své. Po mnoha ránách a olejování jsme ho rozhýbali. Seštelovali třetí bod a vyzkoušeli co to vlastně dělá a vyrazili. Zkoušel jsem to ve výběhu,kde byla posekaná tráva co ovce nechali,takže skoro nic. Nejdříve obracení,docela pěkně to obracelo,ale na tomto množství nemohu hodnotit. pak jsme kola obrátili na nahrabování,a taky paráda,vzalo to do čista a řádek pěknej,nikam to zbytečně nerozhazuje,ale to si člověk reguluje asi rychlostí. Akorát ty kola asi posunu o jedno dál,takhle mi napravo dost čumí a a pak při nahrnování dvou řádku do sebe,musím jet tím prvním řádkem. Takže jsme to odzkoušeli jestli to vůbec funguje a jak,a teď se bude ladit. V plánu je nandat mazničky,pořádně promazat,podotahovat,zkusím namontovat opěrné otočné kolečko na konec,pak by to byla paráda a musím dosehnat nějaké to pero,nejsou komplet. A kdyby se nevysral tahací prostředek,tak jsem zkoušel a ladil dál. Ta zkurvená elektrika,musím to předělat,ale moc se mi do toho nechce,někde se asi proklepal drát a začal hořet,pak se proklepal kabel od starteru a nakonec už jsem nenastartoval,slabá baterie,asi to moc ndobíjí,ale jinak jsem spokojen

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#116 Nový příspěvek od Milhauss »

No a Tady krátká videa jak to šlo








romie
Příspěvky: 1605
Registrován: pon čer 06, 2011 11:38 am
Bydliště: Přišimasy

Re: Milhaussovic příslušenství

#117 Nový příspěvek od romie »

Hele nádhera! Kdyby ten tvuj známej ve šrotáku na něco takovýho narazil, tak hned skáču do auta! :) Jentak dál milhausi, a budeš toho mít víc jak JZD :D

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#118 Nový příspěvek od Antony30011 »

Az to budes mit vyzkouseny, zajimalo by me jak to rozhazuje :) na tom videu ten jeden hezky hrne do radku 8) vypada to zajimave, tenhle typ obracaku ani neznam

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#119 Nový příspěvek od Milhauss »

Takže baterie nabita,konektor opraven,takže paráda. Nahrnovák jsme opět ladili,zkusili jsme sundat to první kolo a dali ho nakonec,,je to přesně na šířku traktoru,vypadalo to dokonale. Ale je vymlácenej ten držák,a jak už to není vyvážené,i při plném zdvihu poslední kolo škrtá o zem. takže tam musím něco vevařit,ať to nemá takovej vakl. A přišlo mi že včera to zametalo lépe,že bylo čistěji,ale na to by to nemělo mít vliv. Zkusim zhotovit to opěrné kolečko,a pak už by to mělo být v pohodě. takhle nevím jak to mám dát nízko,jestli aby to jen škrtalo nebo ůplně na zem :zapomel: Ale pomocník to bude velkej

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Milhaussovic příslušenství

#120 Nový příspěvek od Milhauss »

Tak jsme se pustili do muliny :pistol: To čištění,to je opruz,ale dnes už je ze třech čtvrtin natřeno základem,kola už jsou komplet hliníkem. Chtěl bych si to hned připravit na sklápění,scháním matroš,tak uvidíme. Podlaha prkená,shnilá,takže asi udělám asi plechovou. Vlek bude červenej,jako traktor. Největší problém je,že potřebuji rozebrat to otoč,a šroub je zarezlej a ne a ne s ním hnout,plamen nemám. Něco musím vymyslet,zkusím alespoN letlampou

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Odpovědět

Zpět na „Můj strojový park“