Příslušenství

prezentace všech Vaších zařízeni dohromady.

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Elektronek
Příspěvky: 99
Registrován: stř říj 03, 2007 3:46 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#16 Nový příspěvek od Elektronek »

wintrej píše:Je ve¾ka škoda že ti to takto hrdzavie na dvore šo tak to natrie a schovat po nejaky pristrešok?

ty stroje nejsou na dvoøe ale na vyhrazenym místì kde nejsou vidìt a prej jim to tam nevadí spousta tìch strojù má za sebou GO barvou jen to není vidìt protože na nich je jinovatka a na traktoru je taky jinovatka ten má za sebou GO i má novì natøenou kapotu maska je fungl nová...
Don't worry be happy.

Uživatelský avatar
fastrac8250
Příspěvky: 1505
Registrován: čtv pro 20, 2007 5:34 pm
Bydliště: košice

#17 Nový příspěvek od fastrac8250 »

thak taku sejacku som aj ja dostla ale bola v zubozenom stave thak som ju musel rozhybat :smich: a potom prisposobit na TBZ za tractor

Mika.Makkinen
Příspěvky: 42
Registrován: ned lis 25, 2007 6:24 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

#18 Nový příspěvek od Mika.Makkinen »

Na starý Claasy se dají sehnat díly. Mám kombajn z roku 1970 a s dílama není problém až na tu cenu. je pøíliš nìmecká
Zetor 5511, MT8 132.2, Claas Comet a spousta jiného železa

jano
Příspěvky: 1038
Registrován: ned črc 08, 2007 9:51 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

ND

#19 Nový příspěvek od jano »

Mika.Makkinen píše:Na starý Claasy se dají sehnat díly. Mám kombajn z roku 1970 a s dílama není problém až na tu cenu. je pøíliš nìmecká
No mám ešte staršieho veterána a potreboval by som "kapsy" na zrnový dopravník. Možno sú podobné ako na Claasy. Je nejaký kontakt? Dík.

Mika.Makkinen
Příspěvky: 42
Registrován: ned lis 25, 2007 6:24 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: ND

#20 Nový příspěvek od Mika.Makkinen »

jano píše:
Mika.Makkinen píše:Na starý Claasy se dají sehnat díly. Mám kombajn z roku 1970 a s dílama není problém až na tu cenu. je pøíliš nìmecká
No mám ešte staršieho veterána a potreboval by som "kapsy" na zrnový dopravník. Možno sú podobné ako na Claasy. Je nejaký kontakt? Dík.
ND na Claasa kupujeme v Agrallu. Dostali jsme i katalog ND a díly vìtšinou bývají do 24 hodin (kombajn je z roku 1970) http://www.agrall.cz
Zetor 5511, MT8 132.2, Claas Comet a spousta jiného železa

Uživatelský avatar
pitus
Příspěvky: 28
Registrován: sob lis 22, 2008 9:44 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Příslušenství

#21 Nový příspěvek od pitus »

Ahoj zajima me ta celni radlice.To je seriovka nebo jsi ji delal doma?Muzes udelat vic fotek?dik

Odpovědět

Zpět na „Můj strojový park“