Zdenkovo příslušenství

prezentace všech Vaších zařízeni dohromady.

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdenkovo příslušenství

#16 Nový příspěvek od Milhauss »

Zdarec Zdendo,
ten návěs to je fakt nářez. Mám ten samej polskej vlek z kterého máš ten návěs. A chci postavit ůplně to samé co máš ty. Jen to ještě zkrátím a možná i zůžím. Chci se zeptat na pár otázek. Přední náprava je zavařaná jsi psal,nemáš foto jak??? A čubu jsi navařil jak??? Přímo v rovině s rámem nebo vespod na rám???A ty jsi rozměry zachoval??? Díky zatím

Uživatelský avatar
Dvacítka
Příspěvky: 162
Registrován: ned led 04, 2009 9:20 pm
Bydliště: Boršov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdenkovo příslušenství

#17 Nový příspěvek od Dvacítka »

Díky.Je fakt pěknej ale to by bylo na mého zetora moc velký.Pro inspiraci dobrý.Chci něco podobného ale v menším.Ještě jednou chvalím.

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#18 Nový příspěvek od zdenek »

Milhauss: Ahoj,dík za chválu,já Ti tu přední nápravu vyfotím ,nevím co je to čuba,kromě fenky psa mě nic nenapadá,tak mi to upřesni a já Ti rád odpovím...zatím zdarec....

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdenkovo příslušenství

#19 Nový příspěvek od Milhauss »

No přece zapojování,závěs,oj :) ,z čeho jsi to použil?? Já mám jedno doma,ale nevím jestli to unese,když pak návěs naložím. Budu čerpat věci z tohoto,nápravu budu dávat na svůj malý vlek,a bočnice a závše půjde na tenhle nový
projekt. A prosím Tě ty jsi rozměry zachoval???? Musím se na to pořádně kouknout a promyslet to. Děkuju,až budeš mít čas,nafoť mi něco,celý iu detaily,hlavně tu př.nápravu a oj
Nový vlek - 26.9.2008 (1).JPG

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdenkovo příslušenství

#20 Nový příspěvek od k.ondra89 »

Mě se líbí ten menší vlek. Můžeš napsat rozměry toho menšího vleku a jak dlouhej je ten zadní převis korby? :)

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#21 Nový příspěvek od zdenek »

Milhauss píše:No přece zapojování,závěs,oj :) ,z čeho jsi to použil?? Já mám jedno doma,ale nevím jestli to unese,když pak návěs naložím. Budu čerpat věci z tohoto,nápravu budu dávat na svůj malý vlek,a bočnice a závše půjde na tenhle nový
projekt. A prosím Tě ty jsi rozměry zachoval???? Musím se na to pořádně kouknout a promyslet to. Děkuju,až budeš mít čas,nafoť mi něco,celý iu detaily,hlavně tu př.nápravu a oj
Nový vlek - 26.9.2008 (1). oje je origo z toho krmného vleku z kterého jsem to udělal,je to vlastně traverza,která tam byla,protože jak jsem již psal bylo to autové řízení,navařeno to bylo pod stávající rám,viz. foto,měl jsem to spočítáno tak,aby když to zapojím za traktor,musí být vlek vodorovně,bočnice jsem dělal,ten rám jsem musel v předu taky předělat,naohýbat a přizpůsobit na napasování na tu oj,tu přední nápravu jsem srovnal se zadní do roviny a zavařil v těch otočích,pak jsem to ještě přeplátoval,pak ti tu dám ještě nějaké fotky,bohužel mám na tom kabinu ze čtyřicítky,tak to nejde nafotit sklopený JPG
P1020379 (Small).JPG
P1020381 (Small).JPG
P1020380 (Small).JPG
P1020384 (Small).JPG
P1020383 (Small).JPG
[attachment=0]P1020382
Přílohy
P1020382 (Small).JPG
P1020384 (Small).JPG
Naposledy upravil(a) zdenek dne ned úno 01, 2009 9:46 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#22 Nový příspěvek od zdenek »

k.ondra89: ahoj díky za chválu,to vždy potěší a nakopne do další práce,vlečka je dlouhá 2300 mm,šířka je1300 mm,zadní převis je udělaný tak,aby když to vyklopím dozadu,aby bočnice neryla do země,v mém případě 680 mm + -,jinak se klidně zeptej co Tě zajímá......

Uživatelský avatar
k.ondra89
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 21, 2008 12:50 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdenkovo příslušenství

#23 Nový příspěvek od k.ondra89 »

já teď vymýšlím vlečku zhruba stejně velkou jako máš ty. U té tvé se mi líbí jak je oj nízko (hodí se mi to na malotraktor) a jak je rám jenom po nápravu. Zrovna uvažuju nad tím převisem. Zajímalo by mě jak vysoko je podlaha od země a v jakým úhlu se korba vyklápí (stačí přibližně) :)

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#24 Nový příspěvek od zdenek »

od země je podlaha vysoko 80 cm a úhel vyklopení je různý,nemám tam doraz,nebo žádné vypínání,tak to můžu vyklopit až co to dá,pístnice je dost dlouhá,počítám,že tak asi na 80 stupňů.....

Uživatelský avatar
Milhauss
Příspěvky: 11618
Registrován: pon srp 20, 2007 8:47 pm
Bydliště: Čáslav 28601 a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdenkovo příslušenství

#25 Nový příspěvek od Milhauss »

A pístnice tam máš prosím tě origo co tam byly????

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#26 Nový příspěvek od zdenek »

pístnice tam nebyla žádná,jak jsem psal,byl to krmný vůz,mělo to podávací pás jako rozmetadlo,pístnici jsem si sehnal....

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#27 Nový příspěvek od mareko »

zdenek píše:Malá vleèka za dvacítku
ty vlečky nemají chybu. Kde sháníš ty nápravy k tomu?. Uvažuji že bych se postil do takového tandemu
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#28 Nový příspěvek od zdenek »

díky za pochvalu,ty nápravy pochází z těch vleků,z kterých jsem to dělal,jak jsem psal,ten větší vlek je předělaný polský krmný vůz a ta malá byla původně nějaký vojenský speciál,asi polní kuchyň,nebo něco takového,já jsem to koupil už jen jako podvozek a kompletně to překopal,náprava je origo,ale jsou tam menší kola....

Uživatelský avatar
mareko
Příspěvky: 1108
Registrován: čtv lis 08, 2007 9:42 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#29 Nový příspěvek od mareko »

ten velký je sklopný ?
diesel to je koncert

Uživatelský avatar
zdenek
Příspěvky: 190
Registrován: čtv črc 12, 2007 12:36 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zdenkovo příslušenství

#30 Nový příspěvek od zdenek »

ano i ten velký je sklopný na tři strany,slibuji tady nějakou dobu,že to nafotím a nějak mi to nevychází,ale udělám to....

Odpovědět

Zpět na „Můj strojový park“