Rotační sekačka ŽTR 165

sekačky, obracečky, skulovače, lisy, luční stroje a věci k dobytku,...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Žtr 165

#121 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Zkoušel jsem tvořit video z postupu GO.... ;-)


Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4252
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Žtr 165

#122 Nový příspěvek od pepa.traktor »

luxusní rotačka a moc pěkná :prace: -je i škoda ji poslat do trávy :ano:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

kordl
Příspěvky: 241
Registrován: sob pro 27, 2008 8:06 pm

Re: Žtr 165

#123 Nový příspěvek od kordl »

Teda chválim go od nové k nerozeznání.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Žtr 165

#124 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Všem děkuji za pochvalu..vážím si toho :friends:

Uživatelský avatar
Citron
Příspěvky: 405
Registrován: úte říj 21, 2008 9:37 pm
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: Žtr 165

#125 Nový příspěvek od Citron »

Ahoj, luxusní práce 8) , ale těch korun co ta GO musela stát
Celej svět se v kravskou prdel obrátil .....

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Žtr 165

#126 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Děkuji a něco stalá GO to je fakt ale vyplatilo se. Ono já kdybych to spočítal všechno ty moje Go (RENOVACE) tak už to ani nemůžu nikdy prodat pač by mě za to nikdo tolik peněz nedal co já jsem do toho dal a to nepočím mojí práci a čas ;-) Takže asi tak ale prodávat to nikdy nebudu rači bych si usek ruce než to prodat.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Žtr 165

#127 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Tak Žtr má nasekáno 4 ha a supr jde jak hodinky jen ševelí krásně potichoučku. Ale za co se stydím tak sem tam zapoměl dát ty spodní plazy ty jak zakrejvaj jakoby to ložisko ze spod ty talíře :red: a sekal jsem bez nich a až dneska sem se ohnul podívat pod sekačku když byla zvedlá jak to tam vypadá a málem sem spad na hubu :smich: tak jsem to tam vyčistil od bláta a trávy a zadělal...to je hrozný jak člověk hned zapomene :)

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Žtr 165

#128 Nový příspěvek od mazhor »

Michal(zetor) píše:Ještě se vás zeptám nevíte někdo jak je to udělaný o nových sekaček ted ta plachta jakoby pod hlavním rámem? Koukal jsem na fotky a oni to maj spojený tu plachtu kolem dokola. Chtěl bych to taky tak udělat pač touhle dírou litá hrozně moc bordelu na traktor :tyty: Oni tam maj vloženej kus plachty a snejtovanej co sem koukal na fotky. Ale ted je otazka jesi tam pod tím maj nějakej rám nebo ne? Protože když bych tu plachtu takhle tam jenom snejtoval tak když se prohne k bubnum tak jí chytěj kudly a rozdrbou jí. Nevíte někdo jak to je řešený nebo jak by se to nelíp vyřešilo? Jestli tam udělat nějakej rám z pásovinky :-/

Mrkněte na foto co přesně myslím...
270520112154.jpg
270520112153.jpg
Ja mam ZTR 185 z r. 2001 a pod hlavnim ramem je z pasoviny udelanej takovej malej ram ve tvaru U, kterej je na krajich prisroubovanej k ramu, co drzi horni kryci plechy. No a z plachty je tam udelanej takovej mezikus, kterej je k tomu U-cku prisroubovanej a na bocich je k velky obvodovy plachte pridelanej drukama.

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Žtr 165

#129 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

Ahoj tak to je supr že se někdo našel kdo to má origo tovární...Děkuji ti za popis něco takového udělám.A ještě jesi bych tě mohl poprosit něslo by to nějak nafotit a dám sem nebo třeba mě poslat na mejla jak chceš? děkuji mockrát :friends: Michal.Vondrous@seznam.cz

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Žtr 165

#130 Nový příspěvek od mazhor »

Cau,no abych pravdu rekl, neni moc co fotit, protoze jsem tu rotacku koupil v ne moc dobrym stavu a ten malej ram ve tvaru U byl z pulky urvanej, takze ho tam ted nemam. Plachtu uz mam sice novou, ale ten mezikus z plachty jsem tam jeste nedal - ceka, az ten ram opravim :-)

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Žtr 165

#131 Nový příspěvek od Honza50 »

S.O.S :help: , potřebuju poradit, jak sundat spodní splaz na žtr. šrouby jsou povolený, ale dolů se mu nechce, je potřeba nějakej stahovák?? a jeden z felly, je povolenej, ale jak s ním dolů :-/ není na to nějakej trik??
zetor 5748, Belarus EO 2621

bigles
Příspěvky: 1949
Registrován: stř pro 24, 2008 11:34 am
Bydliště: Štěpánov nad Svratko
Kontaktovat uživatele:

Re: Žtr 165

#132 Nový příspěvek od bigles »

Myslím si že to drží na ložisku a proto to nejde dolů

Uživatelský avatar
Honza50
Příspěvky: 3478
Registrován: úte říj 21, 2008 3:22 pm
Bydliště: Tachovsko

Re: Žtr 165

#133 Nový příspěvek od Honza50 »

tak konečně je to dole :wink:
zetor 5748, Belarus EO 2621

Uživatelský avatar
6748PVH
Příspěvky: 91
Registrován: stř úno 03, 2010 9:36 pm
Bydliště: okr.Kutná Hora

Re: Žtr 165

#134 Nový příspěvek od 6748PVH »

Zdravím potřeboval bych poradit koupil jsem žtr 165 celou jen s vyndanýma kolama a hřídelema ve převodový skříni. jestli nikdo nevíte jak tlustý a kde maj být ty vymezovací podložky protože sem je měl na hromadě v krabici. Předem děkuju. :prace:

Uživatelský avatar
Michal(zetor)
Příspěvky: 4190
Registrován: stř pro 12, 2007 9:19 pm
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Žtr 165

#135 Nový příspěvek od Michal(zetor) »

No tak to tě asi nepotěším ale ono není přesně uvedeno kde jaká má být síla a kolik to prostě musíš ty naladit přidáváním a ubiráním těch ruzných podložek podle vůle soukolí. Aby tam nebyla velká vůle a nebo pak zase moc malá (hodně na těsno) je to práce docela na prd ale když si s tím vyhraješ tak se to dá naladit. Budeš to mít všechno 20x venku a zase zpět jak to budeš furt ladit :D ale pak to bdue dobrý 8)

Odpovědět

Zpět na „Luční technika“