ŽTR-165 - mazání

sekačky, obracečky, skulovače, lisy, luční stroje a věci k dobytku,...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
bimoch
Příspěvky: 316
Registrován: pát lis 30, 2012 7:39 pm
Bydliště: Rokytnice nad jizero

Re: ŽTR-165 - mazání

#16 Nový příspěvek od bimoch »

na mazání vazelína Mogul PZOP

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6541
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: ŽTR-165 - mazání

#17 Nový příspěvek od Lukashil »

Takze to vidim tak, ze shora navrtam maznicku, nez ji nasroubuju cvrknu tam litr oleje a vymazu jeden mazaci lis. A bude....
Stydím se za tuto zem

Vedra
Příspěvky: 1368
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: ŽTR-165 - mazání

#18 Nový příspěvek od Vedra »

Když nemáte jednou za x let 2 hodiny na výměnu vazelíny tak se na to vyserte a běžte do lidlu za pokladnu. To musí být radost koupit stroj po takovém netáhlu.

Jinak jak psal bimoch z toho co je dnes v prodeji PZO-P 8 kg.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6541
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: ŽTR-165 - mazání

#19 Nový příspěvek od Lukashil »

Budes se tomu divit kamo ale netahlo, ktere chodi do zemedelstvi do prace (mimochodem brigadne uz od 15 let, doma uz od 9ti), a jeste ho dela doma, nema kolikrat cas ani se dojit vychcat, ale to jeste evidentne neznas, kdyz muzes spamovat na jinak poklidnem webu.

Vzhledem k tomu, ze jsem ten stroj vytahl ze srotu a prodat se ho nechystam, se k tve dalsi vete vyjadrovat nebudu.

Kdybysme sli do lidlu za pokladnu, tak by spousta lidi, vcetne tebe pravdepodobne nemela co zrat, ale to by pro tebe mohlo byt slozite pochopit.

A az se naucis cist, zjistis ze se ptam na to jak vymenu, prip. Doplneni provest a ne jak na ni ziskat cas, protoze nejsem takovy mistr jako ty a od narozeni nemam zdedene v mozku navody k uplne vsemu. :friends:

Vam ostatnim se omlouvam za spam
Stydím se za tuto zem

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: ŽTR-165 - mazání

#20 Nový příspěvek od red.bill »

Ta náplň není třeba měnit, stejně ji nikdy pořádně ven nedostaneš a nějaký bordel ti tam zůstane... Ta se mění jen při rozborce když máš skříň prázdnou, tak dáš roznou i novou náplň... Na doplnění jak jsem psal, buď je tam dodělaný nějaký deklik, pokud ne otevřít skříň... ale já bych jí zase tak moc neotvíral. Jak ji otevřeš, zjistíš, že je to zralý na komplet go...

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6541
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: ŽTR-165 - mazání

#21 Nový příspěvek od Lukashil »

Prave po go mam nasekano 20ha, jen me zajmalo zda soudruzi opracdu nemysleli na doplnovani...m
Stydím se za tuto zem

Vedra
Příspěvky: 1368
Registrován: pát čer 26, 2015 6:06 pm
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: ŽTR-165 - mazání

#22 Nový příspěvek od Vedra »

Ale hovno ven nedostaneš, úzká špachtle, hadr a minimálně 90% jde ven. V motoru asi taky olej neměníš protože stejně ve skulinách zůstanou zbytky starého.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6541
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: ŽTR-165 - mazání

#23 Nový příspěvek od Lukashil »

Ty bys asi hodne trpel byt na brigade jako ja v jednom nejmenovanem autoservisu. Jak se meni prvni olej na garancce. Tuk tuk a hotovo ven. 😁
Stydím se za tuto zem

red.bill
Příspěvky: 2060
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: ŽTR-165 - mazání

#24 Nový příspěvek od red.bill »

Za prvý nikdo na tebe nereagoval, za druhý do hádky mě nevtáhneš, tak se snaž někde jinde...

Když to máš po go a není nikde vidět, že by to teklo ven, není třeba doplňovat.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6541
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: ŽTR-165 - mazání

#25 Nový příspěvek od Lukashil »

Kolego ale ja nereagoval na tebe ale na prispevek nad sebou. Jinak bych te citoval. Tvoji pomoc jsem nekolikrat upotrebil a jsem ti za ni vdecny, a rozhodne nechci kohokoliv vtahovat do hadky s mistrem "TÁHLEM"
Stydím se za tuto zem

Odpovědět

Zpět na „Luční technika“