Jaký lis na malé balíky?

sekačky, obracečky, skulovače, lisy, luční stroje a věci k dobytku,...

Moderátoři: rezis, Leo, Malboro

Zpráva
Autor
DYK

Re: Jaký lis na malé balíky?

#436 Nový příspěvek od DYK »

Juta.
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

olouš

#437 Nový příspěvek od olouš »

juta 20000 dtex nebo 25000

vašek TZ4K14C

#438 Nový příspěvek od vašek TZ4K14C »

vysokotlak na malé, PP500

Motouz 20000 dtex = pevnost v tahu 90 kg

bral jsem z bazoše, 350kč , levněji jsem jinde neviděl

https://stroje.bazos.cz/inzerat/1462596 ... baliky.php

olouš

#439 Nový příspěvek od olouš »

u starého lisu sem měl tex 2000 ten je tedy slabší

jojo7011

#440 Nový příspěvek od jojo7011 »

Zdravim. Chcem sa opytat na lis Claas Constant. Je to lis na male kockate baliky. Naskytla sa mi kupa. Dlhsie stal a nebol dobre prikryty, nebol ani ocisteny a zakonzervovany takze poveternostne vplyvy sa na nom znacne prejavili. Niekolko prstov je zlomenych a niekolko ich chyba uplne aj s drziakami. To bude nutne kupit. Pritlacna doska je prehrdzaveta, je dotlceny horny kryt a urvate lanko od nastvovaca vysky zberaca a je zahrdzavety a ohnuty kardan, ale to si viem svojpomocne poriesit. Inac je kompletny. Vyzera, ze je funkcny. V prvom rade sa mi jedna hlavne o dostupnost ND. Kde u nas ( v SR a CR ) sa na neho co da kupit, a ci sa vobec sa este nieco da kupit. Na nete som nasiel prirucku ( prvych 20 stran ) a jedna sa o celu typovu radu lisov Dominant, Constant, Markant a Trabant. Je to jedna rodina ( nieco ako napr. Zetor UR I. ) aspon som to tak pochopil. Dominant je najvacsi a Trabant je najmensi. Priamo na Costant som nenasiel u nas nic ( na Ukrajine toho maju celkom dost co som zistil ), ale napr. na Markant som nasiel v DE uzlovac, prsty do zberaca a este nejake drobnosti. Pasuju diely z Markanta na Constant? Podla mna by to malo vsetko medzi sebou pasovat. Dokonca som pocul nazor, ze je to kopia K454 a ze spustu veci sa da prisposobit prave z Fortshrittu. Je to pravda? Niezeby som ho potreboval, ale cena je celkom zaujimava a preto ma to laka. Taky moj dalsi rozmar. A dalsia vyhoda je, ze po neho nemusim nikam ist a platit odtahovku. V druhom rade by som rad pocul nazor kto je s tymto lisom ako spokojny resp. nespokojny. A na kolko obratok ide? Co som kukal nejake videa na yt tak sa mi zda, ze ho tocia na 540 ot./min. ale niesom si isty. Aj kardan ma klasiku 6 drazkovy. Pytam sa lebo Fortshritty sa tocia na 1000 obratok. Za rady vopred dakujem.

Odpovědět

Zpět na „Luční technika“