Pluh PH1-435

pluhy, kultivátory, brány, bramborářská technika , secí stroje, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
fastluk
Příspěvky: 209
Registrován: čtv srp 26, 2010 12:37 pm

Pluh PH1-435

#1 Nový příspěvek od fastluk »

Mam moznost kupit pluh ph1-435 ma aj zadne krojidlo aj 4 odhrnovacky majitel tvrdi ze je v 100 percentnom stave .
Chcem sa opytat ake su tieto pluhy myslim kvalitu orby ci ostavaju niejake rastlinne zvysky a celkovo vase skusenosti ?
A su lepsie ako stare trubkove roudnicke pluhy ?
A je to pravda ze hlavu maju ako PHX ?
Je za rozumnu sumu vid fotky
Prosim dajte cim skvor dajake info dost mi to suri .Dik
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: PLUH PH1-435 skusenosti

#2 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Jsou to jedny z nejlepších pluhu v této kategorii. Oral jsem s ním kupu let na statku, a když jsou dobře nastavený předklápěcí jazyky tak špičkově zaklápý rostlinný zbytky, jde dobře do země, je dost těškej protože je pro dotížení naplněnej rám závažím(pokud to už někdo nevyházel) proti trubkáči jde lehčejc, ale to se těžko porovnává , protože každý má jinou hlínu a jiné pdmínky. trubkáč má ještě jiný tělesa pro odhrnovačky a uchycení nákladu, trubkáč má stojatější náklady a v tvrdčí půdě má tendenci poskakovat, mám letité skušenosti s obouma. Pokaď máš možnost ho koupit , tak neprohloupíš, opravdu jsou dobrý.

Uživatelský avatar
Dvordy
Příspěvky: 2105
Registrován: pon črc 09, 2007 8:50 am
Bydliště: Táborsko

Re: PLUH PH1-435 skusenosti

#3 Nový příspěvek od Dvordy »

Mám, orám a paráda. 4 radličný má menší desky než PHX, 3 radličný má stejný jako PHX. Jediné, co mi vadí je , že kolo jede ve stopě traktoru a boří se. Chce to buď širší kolo nebo ho dát víc dozadu.

Tady mám nějaké fotky http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... &start=300
Zetor 4011, Zetor 7341, JCB 3C III

Uživatelský avatar
pavolmakys
Příspěvky: 2374
Registrován: čtv led 01, 2009 12:56 pm
Bydliště: Žilina

Re: Pluh PH1-435

#4 Nový příspěvek od pavolmakys »

Mal som , a privat ktorý mám teraz zaklapa lepšie. Mal som trojak s tými menšími doskami čo sú na stvorakoch z 30 cm hlavami a menil som ich dosky čo idu na trojak na 35cm dosky, rovnako ako sú PHX, to už bolo lepšie. Uhol tých zakladačoch je úplne k ničomu, funguje to iba pri určitej hĺbke , inak to zem iba hľadí z vrchu. Potom som mal nahodene aj predradlicky a tu už bolo super.
Zetor 5645 (motor 69O1+tazka naprava)

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Pluh PH1-435

#5 Nový příspěvek od matisx »

zdar chlapi potrebuji ten pluh PH1-435 preves -pujcim si na to 7245 zvedne to 7245 na prepravu-nebude lehkej predek aby nejel po zadnich celou cestu :-/ dik za info

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5458
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Pluh PH1-435

#6 Nový příspěvek od thovt »

Při použití traktoru Z8011 je nutné vybavit traktor ještě přídavné závažím před přední kapotu.
Jinak doporučený traktor Z8045 nebo Z100.45

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Pluh PH1-435

#7 Nový příspěvek od matisx »

V jednom manualu pisi tusim prostrek 10011 ale ja z toho bude delat trojku jen to potrebuji prevest a muzu si pujcit 7245 :-/ na vetsi traktor bych musel nekoho najmout .a nebo tu zadni radlici odsroubuji a bude a hodim bliz traktoru a privazu kurtnama.
Tu origo trojku vezl kamos 6911 a v pohode a to maji par kilo zavazi pod vanou :-/ ctverak je metr paky navic :-/

Uživatelský avatar
thovt
Příspěvky: 5458
Registrován: pát pro 27, 2013 12:12 am
Bydliště: Město královen

Re: Pluh PH1-435

#8 Nový příspěvek od thovt »

Převést to není problém s 7245 když stím nebudeš divočit. Traktor by něměl by se houpat, když pojedeš stím do kopce zadní radlicí sundej pro jistotu.

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Pluh PH1-435

#9 Nový příspěvek od matisx »

tak to zkusim,nerad bych tam jel na dvakrat :D zkusim povolit tu 4 radlicu a posoupnout ji blize te treti a bude to gut 8) snad :vztek:

Uživatelský avatar
matisx
Příspěvky: 1211
Registrován: pon pro 15, 2008 7:53 pm
Bydliště: Moravska Trebova

Re: Pluh PH1-435

#10 Nový příspěvek od matisx »

no tak jestli to vubec dopadne jsem pro jistotu domluvil vetsi traktor.
je to v rukach nejvyzsiho :-/ tak uvidim.

Odpovědět

Zpět na „Polní technika“